تونیو 10 میلیون دلار برنامه خرید مجدد سهام را اعلام کرد

نانجینگ، چین، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Tuniu (NASDAQ: TOUR) (“Tuniu” یا “شرکت”) ، یک شرکت مسافرتی اوقات فراغت آنلاین در چین، امروز اعلام کرد که هیئت مدیره آن یک برنامه خرید مجدد سهام را مجاز کرده است که براساس آن شرکت ممکن است حداکثر تا 6 ماه قبل خریداری کند 10 میلیون دلار آمریکا ارزش سهام عادی آن یا سهام سپرده گذاری آمریکایی که نمایانگر سهام عادی طی 12 ماه آینده است.

خریدهای پیشنهادی این شرکت بسته به شرایط بازار و مطابق با قوانین و مقررات قابل اجرا ، ممکن است هر از چندگاهی در بازار آزاد با قیمت های غالب بازار ، در معاملات با مذاکره خصوصی ، در معاملات بلوکی و / یا از طریق سایر روش های مجاز قانونی انجام شود. تونیو قصد دارد خریدهای موجود را از موجودی نقدی موجود تأمین کند.

درباره تونیو

تونیو (Nasdaq: TOUR) یک شرکت مسافرتی اوقات فراغت آنلاین است چین که از طریق وب سایت tuniu.com و بستر تلفن همراه خود ، انتخاب زیادی از تورهای بسته بندی شده شامل تورهای سازمان یافته و خود راهنما و همچنین خدمات مربوط به سفر را برای مسافران اوقات فراغت ارائه می دهد. تونیو بیش از 420 شهر در حال عزیمت را تحت پوشش خود دارد چین و همه مقصد محبوب در سراسر جهان است. Tuniu از طریق پلت فرم آنلاین و شبکه خدمات آفلاین خود ، شامل یک تیم اختصاصی از نمایندگان حرفه ای خدمات مشتری ، مراکز تماس 24/7 ، شبکه های گسترده فروشگاه های خرده فروشی آفلاین و تور محلی خودکار ، راه حل های مسافرت اوقات فراغت یک مرحله ای و یک تجربه جذاب مشتری را ارائه می دهد. اپراتورها برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به آدرس http://ir.tuniu.com مراجعه کنید.

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی اظهارات آینده نگرانه است که طبق بندهای “بندر امن” بند 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، با اصلاحیه ، و قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 ارائه شده است. این اظهارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی می کند” ، “آینده” ، “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “تخمین می زند” ، “مطمئن” و جملات مشابه. تونیو همچنین ممکن است در گزارشهای خود که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه شده است ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مواد مکتوب و در اظهارات شفاهی افسران ، مدیران اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه ارائه دهد. یا کارمندان اشخاص ثالث. هر گزاره ای که واقعیت تاریخی نباشد ، از جمله اظهاراتی در مورد اعتقادات و انتظارات تونیو ، گزاره هایی آینده نگر است که شامل عواملی ، خطرات و عدم قطعیت هایی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با گفته های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. این عوامل و خطرات شامل موارد زیر است ، اما محدود نمی شوند: اهداف و استراتژی های تونیو. رشد بازار مسافرت اوقات فراغت آنلاین در چین؛ تقاضا برای محصولات و خدمات Tuniu ؛ روابط آن با مشتریان و تأمین کنندگان سفر. توانایی شرکت در ارائه محصولات و خدمات سفر رقابتی ؛ توسعه تجاری آینده Tuniu ، نتایج عملیات و شرایط مالی ؛ رقابت در صنعت سفر آنلاین در چین؛ سیاست ها و مقررات مربوط دولت مربوط به ساختار ، تجارت و صنعت شرکت ؛ تأثیر COVID-19 در عملیات تجاری Tuniu ، صنعت سفر و اقتصاد چین و به طور کلی در جاهای دیگر و شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و جاهای دیگر اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات ، عدم قطعیت ها یا عوامل در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گنجانده شده است. تمام اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ انتشار مطبوعات فعلی است و تونیو هیچ تعهدی را برای به روزرسانی چنین اطلاعاتی متعهد نمی شود ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

منبع Tuniu

لینک های مربوطه

https://www.tuniu.com/