تیم های خلاق Falcon’s Group با اریک کالدرون برای ایجاد مجموعه های متحرک جدید بر اساس IP Katmandu®

مارک Katmandu® – که ترکیبی از خیال با ابعاد مختلف و تأثیرات هیمالیا برای ایجاد جهان خود از ماجراهای افسانه ای است – به طور همزمان با فعالیت های داستان پردازی ترانس مدیا در مقاصد جدید تفریحی جهانی ، جاذبه های جذاب و کالاهای مارک دار در حال توسعه است. از آنجا که پارک و ریزورت کتماندو در مایورکا راه اندازی شد ، اسپانیا در سال 2013 ، میلیون ها بازدید کننده بین المللی سرگرمی همه جانبه و شخصیت های محبوب آن را تجربه کرده اند.

“ما از چشم انداز Falcon برای گسترش IP کاتماندو و ایجاد اشکال جدیدی از رسانه که دارای دامنه جهانی هستند بسیار هیجان زده هستیم. دیدن آن نیز خارق العاده است. اریک کالدرون قدرت IP ما را به عنوان یک ایستادگی در برابر جمعیت تشخیص دهید ، “گفت: اسکات Demerau ، مدیر اجرایی گروه Katmandu ، LLC.” همانطور که ما در Katmandu هستیم ، به همراه شریک زندگی خود ، Meliá Hotels International ، جهان Katmandu را فراتر از پارک های خود گسترش می دهیم و به یک مارک هتل به سبک تفریحی ، اردوگاه های کودکان و تجارب مضمون ، ما فوق العاده هیجان زده هستیم که با توسعه انیمیشن در سطح جهانی از این رهبران تخیل پیش می رویم. ”

وی گفت: “بنیاد عاشقانه و قوی داستان نویسی کاتماندو نقطه پرش عالی را ایجاد می کند تا راهی جدید برای ارتباط با شخصیت های مخاطبان فراهم کند.” سسیل دی مگپوری، رئیس جمهور و مدیر ارشد خلاقیت در Falcon’s. “ما از حضور اریک در هیئت برای تحریک این مسئله بسیار هیجان زده هستیم. با سابقه صنعت وی ، ما کاملاً قادر به زنده کردن این جهان جذاب هستیم.”

کالدرون گفت: “من از اینکه بخشی از این امتیاز خیالی هستم هیجان زده و افتخار می کنم.” “این کاملاً اکشن و هوی و هوس را در یک داستان خانوادگی مستند مخلوط می کند و امکانات بی پایان را در انیمیشن ایجاد می کند.” به مدت 26 سال ، کالدرون ده ها فیلم و سریال انیمیشن مشهور و برنده جایزه برای کودکان و بزرگسالان را توسعه و کار کرده است. ایالات متحده، کانادا، و آسیا

آندره Gerondeau ، مدیر عامل شرکت ملیا ، گفت: “فرمول کاتماندو دنیای استراحتگاه های خانوادگی ما را غنی می کند ، بخشی که ما در آن رهبر هستیم.” “ما از ادامه رشد با هم و انجام ابتکاراتی مانند این پروژه با Falcon و. بسیار خوشحالیم اریک کالدرون، که به افراد دیگر در سراسر جهان امکان می دهد داستان نویسی کاتماندو را تجربه کنند. ”

گروه کتماندو و ملیا اخیراً دو مقصد تفریحی جدید را در دست ساخت اعلام کرده اند پونتا کنا ، جمهوری دومنیکن و تنریف ، اسپانیا که از میلیون ها مهمان دیگر در قلمروهای شگفت انگیز کاتماندو استقبال خواهد کرد. Falcon’s برنامه ریزی جامع ، طراحی جذابیت ، تجربه سواری همه جانبه 4D و تعامل نسل بعدی را برای هر دو سایت فراهم می کند.

درباره گروه خلاق Falcon

دفتر مرکزی آن در اورلاندو ، فلوریدا، گروه خلاق Falcon’s تجربه مهمانان مضمونی قدرتمندی را در سراسر جهان تولید می کند. این شرکت از سه بخش اصلی تشکیل شده است: Falcon’s Treehouse ، Falcon’s Digital Media و Falcon’s Licensing. هر بخش توسط یک تیم پیشگام متشکل از متخصصان خلاق ماهر که برخی از استعدادهای برتر صنعت را تشکیل می دهند ، تأمین می شود.

در باره اریک کالدرون

اریک کالدرون یک مدیر انیمیشن ، نویسنده و کارگردان است که بیش از ده سریال مهم تلویزیونی انیمیشن اعتبار دارد. او تهیه کننده / نویسنده اصلی فیلم بود افرو سامورایی بازیگر ساموئل ال جکسون، و او به عنوان مجری برنامه برای Transformers: The Combiner Wars و عاقبت آن ، تیتان ها برمی گردند. قبل از همکاری با Falcon’s ، اریک در Octopie Productions SVP بود ، جایی که او با برادران Russo برای ایجاد مجموعه انیمیشن Netflix در آینده همکاری می کرد Magic: The Gathering. علاوه بر این ، اریک تهیه کننده و / یا مشاور سریال های تلویزیونی بچه ها و امتیازاتی مانند این بوده است Slugterra (سرگرمی Disney XD / Nerd Corps) ، Sonic: The Hedgehog (Sega Corp / Cartoon Network) ، و گونه های در معرض خطر (تله تون کانادا). کانال آموزشی YouTube در حال انجام اریک ، “Surviving Animation” ، آزادانه اطلاعات مربوط به تجارت کارتون ها را به اشتراک می گذارد.

درباره گروه کتماندو

Katmandu Group، LLC یک شرکت است اورلاندوشرکت سرگرمی مبتنی بر شخصیت ، متعهد به الهام بخشیدن به شگفتی ، تخیل و ماجراجویی از طریق شخصیت های اصلی و داستان های ریشه در افسانه ، بازی و کنجکاوی است. با بهره گیری از مالکیت معنوی افسانه ای خود ، کاتماندو با سرمایه گذاری مشترک (JV) با Meliá Hotels International (MHI) ، بهترین هتل دار تفریحی در اروپا و # 1 گروه هتل در اسپانیا. JV با مقاصد جدیدی که هم اکنون در دست توسعه است ، پارک کاتماندو و پارک سول کاتماندو و استراحتگاه را نیز در اختیار دارد. علاوه بر پارک های تفریحی ، 13 اردوگاه کودکانه Katmandu Adventures در داخل هتل های MHI واقع شده اند اسپانیا و بیشتر برنامه ریزی شده است. با رشد چشمگیر افق ، گروه کتماندو با گروه خلاق Falcon همکاری ایجاد کرد. این همکاری منحصر به فرد باعث گسترش بیشتر IP به سواریها و جاذبه های با مارک کاتماندو ، تجارب مبتنی بر مکان ، کالاها ، بازی ها و یک سری انیمیشن می شود که جهان کاتماندو را به میلیون ها نفر در سراسر جهان می رساند.

کاتماندو ، همراه با شخصیت های کتماندو و داستان های تجاری ، علائم تجاری ثبت شده در گروه کاتماندو هستند.

درباره Meliá Hotels International

در سال 1956 در تاسیس شد پالما دو مایورکا، اسپانیا، Meliá Hotels International بیش از 390 هتل باز یا در حال افتتاح در بیش از 40 کشور دارد. آنها با مارک های Gran Meliá Hotels & Resorts ، Paradisus توسط Meliá ، ME توسط Meliá ، Meliá Hotels & Resorts ، INNSiDE توسط Meliá ، Sol توسط Meliá و TRYP توسط Wyndham فعالیت می کنند. این شرکت یک رهبر جهانی در هتل های تفریحی است و تجربه تفریحی آن باعث شده است که با الهام از اوقات فراغت به یک رهبر در بازار رو به رشد هتل های شهری تبدیل شود. سالنامه پایداری SAM 2020 که توسط S&P Global منتشر شد ، آن را به عنوان پایدارترین هتل هتل در جهان (جایزه مدال طلا و جایزه صنعت) معرفی کرد. Meliá Hotels International همچنین عضوی از IBEX 35 است و از نظر Merco Ranking یک شرکت هتلداری اسپانیایی با بهترین شهرت است.

SOURCE گروه خلاق Falcon

لینک های مربوطه

falconscreativegroup.com