تیم های هتل بندر بوستون با همکاری Bureau Veritas برای اطمینان از تعالی بهداشت در هتل لوکس پنج ستاره

نیویورک ، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Bureau Veritas ، رهبر جهانی در خدمات آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه امروز همکاری خود را با هتل بندر بوستون در برنامه تعالی بهداشت SafeGuard، ، یک برنامه ایمنی و بهداشتی طراحی شده برای حمایت از فعالیت های مجدد عملیاتی صنعت مهمان نوازی اعلام کرد. . هتل بندر بوستون است بوستون فقط هتل پنج ستاره فوربس و AAA Five-Diamond با 232 اتاق مهمان و یک مارینای 34 لغزش کامل.

هتل ها در شرایط عادی جدیدی کار می کنند و با مجوزهای ایمنی و بهداشتی رو به رشد در حال تغییر هستند. با همکاری با Bureau Veritas – و به دست آوردن برچسب بهداشت و ایمنی Bureau Veritas SafeGuard – هتل بندر بوستون می تواند اطمینان حاصل کند که هتل آنها مطابقت دارد و پروتکل های ایمنی توسط شخص ثالث معتبر بررسی شده است ، در حالی که به طور مداوم خطرهای آینده را کنترل می کند.

استفان جانستون، مدیر عامل و مدیر کل ، هتل بندر بوستون ، اظهار داشت:

“بالاترین اولویت هتل بندر بوستون سلامت و ایمنی همکاران ، میهمانان ، همسایگان ، خانواده و دوستان ما است. با همکاری Bureau Veritas ، ما از برچسب تعالی بهداشت ایمن SafeGuard استفاده کرده ایم و دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی پیشرفته خود را ایجاد کرده ایم که اطمینان حاصل می کند به طور مداوم با آنها دیدار می کنیم. دقیقترین استانداردهای بهداشتی و ایمنی در کل املاک ما. ما خوشحال هستیم که با خیال راحت از مهمانانمان در هتل بندر بوستون استقبال می کنیم. “

به عنوان یک شریک شخص ثالث مستقل در هتل بندر بوستون ، Bureau Veritas دارای موارد زیر است:

  • همکاری در مورد پروتکل های ایمنی دقیق برای کاهش و جلوگیری از خطر انتشار ویروس
  • حسابرسی هتل را برای اطمینان از اجرای همه پروتکل های بهداشتی و الزامات عملیاتی به اتمام رسانده است
  • از هتل بوستون با درخواست داوطلبانه برای به دست آوردن برچسب ایمنی و بهداشت ایمنی Bureau Veritas که نشان می دهد هتل بوستون با دستورالعمل ها و پروتکل های توصیه شده مطابقت دارد پشتیبانی می کند

شری اورل، رئیس صدور گواهینامه ، حسابرسی و اطمینان برای Bureau Veritas آمریکای شمالی ، اظهار داشت:

“ایمنی لوکس جدیدی برای مسافران است و همکاری ما با هتل بندر بوستون یک نقطه عطف مهم در شروع مجدد صنعت مهمان نوازی در سراسر ایالات متحده است. ما بسیار افتخار می کنیم که رهبران صنعت مهمان نوازی مانند هتل بندر بوستون برای محافظت از این مرزها فراتر رفته اند. کارمندان و مهمانان آنها و مراجعه به Bureau Veritas به عنوان یک مقام جهانی در مورد ایمنی. “

هتل بوستون هاربر عضو هتل های ترجیحی ، بزرگترین مارک هتل مستقل جهان است که 750 هتل متمایز ، استراحتگاه ها ، اقامتگاه ها و گروه های هتل بی نظیر را نمایندگی می کند. برنامه تعالی بهداشت SafeGuard to در سراسر جهان در 85 کشور به تمام اعضای هتل های ترجیحی ارائه می شود.

“تجارت خود را با BV راه اندازی مجدد کنید”
برچسب تعالی و ایمنی SafeGuard of مجموعه خدماتی است که از طریق برنامه “Restart Your Business with BV” توسط Bureau Veritas ارائه می شود. Bureau Veritas بعنوان یک شریک شخص ثالث مستقل ، آزمایش بهداشت آزمایشگاه ، ممیزی پروتکل بهداشت و ایمنی ، برنامه های آموزش الکترونیکی و نظارت مستمر بر پروتکل های ایمنی را برای اطمینان از شروع مجدد عملیات با بی خطر کسب و کارها ارائه می دهد. Bureau Veritas از بینش استراتژیک ، مشاوره و توصیه های جامعه پزشکی برجسته جهان ، اعضای جامعه علمی و مطابق با ارگان های دولتی محلی در سراسر کشور استفاده می کند. آمریکای شمالی برای برنامه “راه اندازی مجدد کار خود با BV”.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “راه اندازی مجدد کار خود با BV” ، لطفاً تماس بگیرید
[email protected] و بازدید کنید: https://www.bvna.com/magazine/restart-resource-center.

درباره Bureau Veritas
Bureau Veritas پیشرو در ارائه آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه است. این گروه در سال 1828 ایجاد شد و بیش از 75000 کارمند در بیش از 1500 دفتر و آزمایشگاه در سراسر جهان مستقر شده است. Bureau Veritas با ارائه خدمات و راه حل های ابتکاری به مشتریان خود کمک می کند تا عملکرد خود را بهبود بخشند تا اطمینان حاصل شود که دارایی ها ، محصولات ، زیرساخت ها و فرآیندهای آنها از نظر کیفیت ، بهداشت و ایمنی ، حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی از استانداردها و مقررات برخوردار هستند.

Bureau Veritas در یورونکست پاریس ذکر شده و به فهرست بعدی 20 تعلق دارد.
محفظه A ، کد ISIN FR 0006174348 ، نماد سهام: BVI.

برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.bvna.com مراجعه کرده و ما را دنبال کنید توییتر و LinkedIn.

درباره هتل بندر بوستون
عضو مجموعه هتل ها و استراحتگاه های ترجیحی LEGEND ، بوستون فقط هتل کنار دریا AAA Five-Diamond و پنج ستاره Forbes پذیرای مهمانانی است که از طریق خشکی یا دریا وارد می شوند. در محوطه تاریخی بندرگاه Rowes Wharf ، محیطی جذاب و خدمات بی نظیر هتل بوستون هاربر خانه ایده آل دور از خانه را برای مسافران فراهم می کند. مکانهای اقامتی پنج ستاره با چشم اندازهای گسترده از بوستون منظره شهری یا اسکله نفس گیر ، یک مرکز آبگرم و تناسب اندام معاصر ، غذاخوری در کلاس جهانی ، مارینا با 34 لغزش و بوستون لوکس ترین فضای زندگی ، مجموعه ریاست جمهوری جان آدامز ، هتل بندر بوستون را به یک مقصد تبدیل کرده است فراتر از مقایسه. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت ما به آدرس www.bhh.com مراجعه کنید ، با 617.439.7000 تماس بگیرید یا ما را در Instagrambostonharborhotel یا در Facebook دنبال کنید.

تماس با رسانه ها

Bureau Veritas
ترزا اندرسون
1+ (917) 344-4593
[email protected]

هتل بندر بوستون
والری آمنتا
1+ (781) 858-3345
[email protected]

SOURCE Bureau Veritas

لینک های مربوطه

http://www.us.bureauveritas.com