جان دیر ، شورای ملی سیاه رشد و صندوق کالج تورگود مارشال ائتلاف برای حفظ اموال وراث در جوامع روستایی ایالات متحده را اعلام کردند

– ائتلاف ، LEAP (قانونگذاری ، آموزش ، وکالت و سیستم های تولیدی) ، به پرداختن به مسئله چندین ساله حقوق وراث و همچنین بهبود معیشت کشاورزان سیاه پوست تمرکز خواهد کرد.

MOLINE ، ایل. ، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – جان دیر (NYSE: DE) ، شورای ملی پرورش دهندگان سیاه (NBGC) و صندوق کالج تورگود مارشال (TMCF) امروز اعلام کردند که در حال ایجاد ائتلافی متمرکز بر کار مورد نیاز برای بهبود معیشت کشاورزان سیاه پوست با تأکید ویژه بر حفظ اموال وراث در جوامع روستایی در سراسر ایالات متحده.

وی گفت: “مالکیت املاک عامل رشد اقتصادی افراد و خانواده ها است. با این حال ، غالباً منافع مالکیت برای کسانی که فاقد عنوان مشخص هستند ، واقعاً قابل درک نیست.” مارک هوزه، رئیس گروه ، راه حل های چرخه زندگی و مدیر ارشد اداری جان دیر.

ائتلاف جدید ، تحت عنوان LEAP (قانونگذاری ، آموزش ، حمایت و تولید و تولید) ، در مجموع به قانون اولویت پرداخته ، فرصت های آموزشی و پشتیبانی را گسترش می دهد و دسترسی به ابزار و فناوری را برای همه کشاورزان برای پیمایش موفقیت آمیز در سیستم های پیشرفته تولید تضمین می کند.

“زمین با ارزش ترین و پربارترین دارایی یک کشاورز است ، با این وجود 60 درصد از کشاورزان سیاه پوست در املاکی کار می کنند که نسلها از خانواده آنها عبور داده شده اما آنها عنوان مطمئنی ندارند. بدون عنوان امن ، کشاورزان سیاهپوست نمی توانند ارزش کامل را بکار گیرند. از سرزمین آنها ، “گفت دکتر Dewayne Goldmon، مدیر اجرایی شورای ملی سیاه کاران. “ما خوشحالیم که روابط خود را با جان دیر ، یکی از اعضای پایدار ، در مورد این مشارکت و سایر زمینه های تمرکز برای رای دهندگان و جوامع خود گسترش می دهیم.”

در حالی که جوامع سیاه پوستان در جنوب به ویژه تحت تأثیر قرار گرفته اند ، شرایط مشابهی با جوامع سفیدپوستان در آپالاشیا ، بومیان آمریکایی که در سرزمین های قبیله ای زندگی می کنند و جوامع اسپانیایی تبار در تگزاس و در مناطقی از جنوب غربی ایالات متحده. هر یک از این حوزه های انتخابیه از این کار بهره مند خواهند شد.

“ما خوشحالیم که می توانیم روابط موجود خود را با جان دیر ، NBGC و دیگران گسترش دهیم تا یک مسئله مهم برای جوامع ما را حل کنیم.” هری ویلیامز، رئیس و مدیر عامل ، صندوق کالج تورگود مارشال. “این فرصتی را فراهم می کند تا از طریق موسسات اعطای زمین ، از جمله دانشکده های حقوق ، از ریشه های عمیق ، تحقیق و پشتیبانی ما استفاده کنیم تا صدایی را برای پرداختن به این مسئله سیستماتیک ارائه دهیم.”

وی گفت: “کشاورزان برای کاشت و برداشت به زمین احتیاج دارند ، آنها به ابزار ، فن آوری و خدماتی نیاز دارند که به رشد و شکوفایی عملیات آنها کمک کند.” جان سی، رئیس Deere و مدیر اجرایی “این سرمایه گذاری ها وسیله ای برای تحقق این الزامات و در بسیاری از موارد برای ادامه میراث حیاتی فراهم می کند.”

کار برابری نژادی
جان دیر دارای سابقه طولانی در حمایت از کار برابری نژادی است ، که اخیراً با حضور می در یک کمیته ویژه برابری نژادی و عدالت اجتماعی میزگرد تجارت منعکس شده است. کمیته فرعی مالی این گروه علاوه بر دستیابی به سرمایه ، به کمک به جوامع محروم با مسکن ارزان قیمت و اطمینان از حقوق برابر در محل کار متمرکز است. می گفت: “جان دیر به طور منحصر به فرد در حمایت از كار میزگرد تجارت در ترویج راهكارهای سیاست عمومی و ابتكارات شركت ، به ویژه مواردی كه مربوط به كمك به كشاورزان كم درآمد برای دستیابی به سرمایه است ، قرار دارد.”

علاوه بر این ، جان دیر همچنان از کارهای مهم صندوق کالج تورگود مارشال و اقلیت ها در منابع طبیعی و علوم مرتبط با آن (MANNRS) پشتیبانی می کند. به تازگی ، جان دیر متعهد شد 1 میلیون دلار به NAACP برای کمک به کارآفرینان مشتاق سیاه پوستان و کمکهای تطبیقی ​​به سایر سازمانهای عدالت اجتماعی کمک کرد.

می گفت: “از طریق مشارکت گسترده با NBGC و TMCF ، به دنبال شرکای دیگر خواهیم بود و از منابع خود برای سرمایه گذاری در برنامه ها و مشارکت هایی استفاده خواهیم کرد که محیط متنوع تر ، عادلانه و فراگیرتری را در صنعت کشاورزی تشویق و پرورش می دهند.”

شرکای اضافی
جان دیر و ائتلاف علاوه بر این قصد دارند با فدراسیون تعاون جنوب / صندوق کمک های زمینی ، قدیمی ترین سازمان مشارکت دار کشاورزان سیاه پوست در کشور ، همکاری کنند تا به این تلاش ها کمک کنند و از تخصص و منابع اضافی در مورد املاک وراث منطقه خود استفاده کنند. و مرکز میانجیگری فدراسیون تعاونی های جنوبی بیش از 53 سال است که راه حل های اساسی را در زمینه املاک وراث ، حفظ زمین و ایجاد ثروت مشارکتی در جوامع آمریکایی های آفریقایی تبار در جنوب روستایی هدایت می کند. ائتلاف LEAP به طور فعال در حال ملاقات با سایر شرکای بالقوه است.

درباره جان دیر
Deere & Company (www.JohnDeere.com) در زمینه ارائه محصولات ، فن آوری و خدمات پیشرفته برای مشتریانی که کار آنها انقلابی در کشاورزی و ساخت و ساز ایجاد کرده است ، پیشرو در جهان است – کسانی که برای ملاقات در زمین کشت ، برداشت ، تبدیل ، غنی سازی و ساخت و ساز می کنند. نیاز روزافزون جهان به غذا ، سوخت ، سرپناه و زیرساخت ها.

SOURCE Deere & Company

لینک های مربوطه

www.deere.com