جدید 6U SBC شامل پردازنده مرکزی Intel 9th ​​Gen است ، با استاندارد فنی SOSA همخوانی دارد

هانتسویل ، آلا، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Abaco Systems امروز از SBC6511 ، یک کامپیوتر ناهموار نسل ششم 6U ناهموار با استاندارد فنی Open Group Sensor Open Systems Architecture or یا SOSA standard که جدیدترین فن آوری های CPU و FPGA تعبیه شده برای محاسبات ناهموار را تلفیق کرده ، خبر داد. برنامه های کاربردی فشرده ، با توان سنگین و درج فناوری در سطح داده ، صفحه انبساط و سطح کنترل به کاربران می دهد. این تعهد Abaco به ادامه نوآوری با آخرین فن آوری و استانداردهای عملکرد را نشان می دهد ، در حالی که با استانداردهای مربوط صنعت مطابقت دارد.

این طراحی نوآورانه ترکیبی از جدیدترین Intel® Xeon® E 9 استهفتم CPU تولیدی (که قبلاً به آن Coffee Lake Refresh می گفتند) با Xilinx® Zynq® UltraScale + ™ FPGA با قابلیت های امنیتی پیشرفته (ZU7EG) برای ایجاد حداکثر عملکرد پردازش و امنیت در یک شکاف مجزا ، 6U VPX. FPGA ریشه اعتماد به طراحی جدید است و در مقایسه با راه حل های “پیچ و مهره” که در سایر طرح ها وجود دارد ، امنیت پیشرفته ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر این ، SBC6511 از Mellanox ConnectX-5 استفاده می کند و لوله های چربی صفحه داده داده 40 GigE KR4 دوگانه را برای افزایش پهنای باند در سیستم تسهیل می کند. از سیستم عامل های لینوکس ، ویندوز و VxWorks پشتیبانی می کند.

در راستای تعهد Abaco برای به حداکثر رساندن ارزش سرمایه گذاری مشتری و به حداقل رساندن هزینه طولانی مدت مالکیت ، یک نسخه کامل از SBC6511 برای ارائه یک راه حل قوی درج / ارتقا برای کاربران SBC627 در دسترس است ، عملکرد بسیار برتر با حداقل قطع. علاوه بر تمام ویژگی های نوع تراز شده SOSA ، SBC6511 با ویژگی کامل یک سایت XMC اضافی ، یک DisplayPort additional اضافی و چهار پورت USB 3.1 اضافی را از طریق گنجاندن اتصالات P3 و P6 عقب فراهم می کند.

جان مولر، مدیر ارشد رشد در Abaco Systems ، گفت: “SBC6511 پایه و اساس نمونه کارها 6U SOSA همسو است. این تعهد Abaco به گوش دادن به بازار و ارائه عملکرد پردازنده ، امنیت و مدیریت داده های بیشتر را برای برنامه های جدید نیاز دارد ، اما در داخل همان مهندسین پاکت SWaP را می خواهند. این همچنین از همکاری های بسیار ارزشمند ما برای ارائه محصولی استفاده می کند که به مشتریان ما کمک می کند کارهای کمتری انجام دهند و در نتیجه هزینه مالکیت کلی را کاهش می دهد. “

بررسی اجمالی فنی

SBC6511 از پردازنده مرکزی شش هسته ای Intel Xeon E با 64 گیگابایت DDR4 با ECC و حداکثر 256 گیگابایت SSD برخوردار است. این شامل Xilinx Zynq Ultrascale + FPGA با ویژگی های امنیتی پیشرفته خود است و معماری چند پارچه ای را روی صفحه داده ، کنترل و گسترش ارائه می دهد. SBC6511 از آخرین خروجی های DisplayPort ™ 1.4 با قابلیت پشتیبانی پشتیبانی می کند 4K @ 120 هرتز یا 5K @ 60 هرتز ، مطابق با آخرین استانداردهای نمایشگر. همچنین یک صفحه داده دوتایی 40 گیگابایتی به همراه پورت دوگانه 10 گیگابایتی در صفحه کنترل فراهم می کند. توسعه توسط چندین سایت XMC پشتیبانی می شود. SBC6511 در ترازوی SOSA یا انواع کامل ویژگی با گسترش ورودی / خروجی و XMC در دسترس است. این برنامه از سیستم عامل های لینوکس ، ویندوز و VxWorks به علاوه مجموعه نرم افزار Abaco’s AXIS و جعبه ابزار بهداشت پشتیبانی می کند. UEFI ، BIT و Slim Bootloader در صورت درخواست در دسترس هستند.

اطلاعات بیشتر

صفحه داده

درباره سیستم های Abaco

با بیش از 30 سال تجربه ، Abaco Systems یک رهبر جهانی در محاسبات معماری باز و سیستم های الکترونیکی برای فضا ، دفاع و کاربردهای صنعتی است. ما راه حل های ابتکاری و مدولار مبتنی بر استانداردهای باز ایجاد می کنیم که با قیمت / عملکرد برجسته ، قابلیت اطمینان نهایی ناهموار و حداقل SWaP مشخص می شوند. هدف ما این است که کمک شایانی به موفقیت مشتریان خود کنیم ، با آنها همکاری کنیم تا هزینه ، زمان استقرار و ریسک را کاهش دهیم و از آنها در بلند مدت پشتیبانی کنیم. با حضور فعال در صدها سیستم عامل دارایی ملی در خشکی ، دریا و هوا ، Abaco Systems در جایی که بیشترین اهمیت را دارد ، مورد اعتماد است. www.abaco.com

Intel و Xeon علائم تجاری ثبت شده Intel Corporation هستند. Xilinx و Zynq علائم تجاری Xilinx هستند. DisplayPort علامت تجاری انجمن استاندارد الکترونیک ویدیو است. SOSA علامت تجاری The Open Group است. سایر علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

SOURCE Abaco Systems

لینک های مربوطه

https://www.abaco.com