جنس هولتینگر رئیس جدید سازمان جهانی تولید کامیون ولوو و عضو هیئت اجرایی ولوو

گوتنبرگ ، سوئد، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ینس هولتینگر به عنوان رئیس سازمان جهانی تولید کامیون ولوو و عضو هیئت اجرایی ولوو منصوب شده است. او جایگزین خواهد شد جان اولسون، که پس از یک کار طولانی و موفق بازنشسته خواهد شد.

جنس هولتینگر ، متولد 1970 ، فعالیت خود را در گروه ولوو در سال 1995 آغاز کرد. او دارای تجربه بین المللی گسترده ای است و بسیاری از سمت های ارشد تولید ، از جمله رئیس تولید در گنت ، بلژیک، Skövde و Tuve ، سوئد. در حال حاضر جنس هولتینگر سمت معاون معاون ارشد رئیس جمهور اروپا و برزیل ساخت کامیون.

جنس هولتینگر از همان زمان سمت خود را به دست خواهد گرفت 1 اکتبر 2020.

10 سپتامبر 2020

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به volvogroup.com

گروه ولوو از طریق راه حل های حمل و نقل ، ارائه کامیون ها ، اتوبوس ها ، تجهیزات ساختمانی ، راه حل های قدرت برای برنامه های کاربردی دریایی و صنعتی ، تأمین مالی و خدماتی که باعث افزایش زمان و بهره وری مشتریان ما می شود ، باعث رونق می شود. گروه ولوو در سال 1927 تاسیس شد و متعهد به شکل گیری چشم انداز آینده حمل و نقل پایدار و راه حل های زیرساختی است. دفتر مرکزی گروه ولوو در گوتنبرگ ، سوئد، 104000 نفر اشتغال دارد و در بیش از 190 بازار به مشتریان خدمات ارائه می دهد. در سال 2019 ، فروش خالص در حدود بود 432 میلیارد کرون (40.5 میلیارد یورو) سهام ولوو در Nasdaq Stockholm ذکر شده است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
کلز الیاسون
روابط رسانه ای گروه ولوو
+46 76 553 72 29

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/ab-volvo/r/jens-holtinger-new-head-of-Volvo-s-global-train-train-product-ganisation-and-amember-of-Volvo-exec ، c3192168

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE AB ولوو