جنگجویان 19 سال پس از حملات 11 سپتامبر را منعکس می کنند

آنتوانت گفت: “من تا آن روز هرگز در مورد پیوستن به ارتش فكر نكرده ام.” بومی جزیره استاتن گفت که حملات وی را به عمل سوق داده است. “من مجبور بودم کاری انجام دهم. من نمی توانم فقط به مدرسه بروم و با آنچه برای شهر ما اتفاق افتاد خوب باشم.”

دن که در آن زندگی می کرد جنوب کالیفرنیا، قبلاً در سن جوانی سه سال در ارتش خدمت کرده بود ، اما دوباره وارد خدمت شد. “مورد بعدی که می دانم ، در آن حضور داشتم عراق در مارس 2003 ، وارد برخی از نبردهای سنگین شوید. “دن گفت.

در حالی که هنوز جوان در یک تگزاس دبیرستان ، آنتونی می دانست چه کاری باید انجام دهد. آنتونی گفت: “دیدن همه کسانی که در برج ها درمانده هستند ، قادر به دفاع از خود در برابر اقدامات تروریستی نیستند ، از ترسویی که تروریست بود – من می دانستم که می توانم با جان خود به دفاع از آنها کمک کنم.”

در حالی که هر جانباز از جنگ برمی گشت ، همه آنها چیز دیگری با خود به خانه آوردند.

دن گفت: “من چیزهای بسیار وحشتناکی را پشت سر گذاشتم ، اما دوباره زنده کردم.”

آنتوانت گفت: “من آن روز را هرگز فراموش نكرده ام.” “من هنوز نگاه می کنم شهر نیویورک به طور منظم ، و این همان نیست. این هیچگاه مثل آن نخواهد بود.”

مکالمه کامل آنها را مشاهده کنید و در مورد چگونگی نجات جان انسانها توسط برنامه های WWP بیاموزید.

درباره پروژه جنگجوی زخمی
از سال 2003 ، پروژه جنگجوی زخمی® (WWP) نیازهای روز افزون رزمندگان ، خانواده های آنها و مراقبان را برآورده کرده است – به آنها کمک می کند تا بالاترین جاه طلبی خود را بدست آورند. بیشتر بدانید.

پروژه جنگجوی زخمی SOURCE

لینک های مربوطه

https://www.woundedwarriorproject.org