خانه تعطیلات شما دور از خانه منتظر است

خانواده ها از داشتن تقویم مدرسه یا انتظار برای مراجعه به یک اداره محدودیتی ندارند و از هر جایی می توانند یاد بگیرند و کار کنند. مردم به دنبال این هستند که در مکانی با احساس خاص ، بلکه خصوصی ، ایمن و ایمن – با فضاهای باز و هوای تازه ، دور هم باشند. این همان چیزی است که Cinnamon Shore ارائه می دهد.

وی می گوید: “با وجود همه چالش ها و تغییراتی که سال 2020 به وجود آورده است ، سال خوبی است که در تعطیلات چیز دیگری را امتحان کنید و در مکانی جشن بگیرید که تمام کاری که باید انجام دهید این است که آرام باشید.” سلست ادواردز، مدیر کل اجاره های تعطیلات Cinnamon Shore. کسانی که بین روزهای شکرگذاری و سال نو رزرو می کنند تمام آنچه را که این مقصد جذاب ارائه می دهد قدردانی می کنند:

  • خانه های بزرگ ساحلی که می توانند خانواده های متعددی را در خود جای دهند. بسیاری از اجاره های Cinnamon Shore دارای دو سوئیت اصلی ، دو منطقه زندگی ، چندین طبقه ، آشپزخانه های طراح و صندلی های فراوان برای وعده های غذایی هستند.
  • کاندوها و کلبه های اتاق های بزرگ و سوئیت. اجاره در مقیاس کوچک نیز هر آنچه خانواده ها نیاز دارند را ارائه می دهد. و کانکس های یک خوابه از زوجین یا میهمانان انفرادی پذیرایی می کنند.
  • یک مرکز تناسب اندام مشرف به استخر تپه شنی. در هنگام تعطیلات با دوچرخه های Peloton ، تردمیل و موارد دیگر به حرکت خود ادامه دهید. مرکز تمرین ما با ظرفیت محدود و استانداردهای دقیق نظافت ، ایمنی را سرلوحه کار خود قرار می دهد.
  • رستوران های موجود در محل. میهمانان می توانند از تازه واردهای محبوب Cinnamon Shore iz Dylan’s Coal Oven Pizzeria و Coffee Waves ، به همراه Lisabella’s Bistro مورد علاقه قدیمی لذت ببرند.
  • خرده فروشی روستا. فروشگاه مشروبات الکلی Bottle Shoppe همراه با The Market در سال 2020 افتتاح شد که انواع مختلف ، محصولات ، پنیرها و کالاهای Cinnamon Shore را ارائه می دهد.
  • دسترسی آسان به ساحل. کراس اوورهای تپه ای تردد برای میهمانان در هر سنی از طریق پیاده روی یا گاری سواری به ساحل می رسند.
  • جذابیت های فصل آرام. ساحل کم جمعیت تر در هوای خنک تر نیز به همان زیبایی است.

Cinnamon Shore به یک دهکده کاملاً سبک به سبک تفریحی با اقامتگاه های لوکس تبدیل شده است و گسترش نزدیک آن ، Cinnamon Shore South ، اجاره های بیشتری در کنار ساحل با انتخاب و سبک طراح ارائه می دهد.

تاریخ های ویژه در طول تعطیلات

در شکرگذاری، بوقلمون و تمام فیش های موجود در سایت را در Dyz’s Coal Oven Pizzeria تهیه کنید ، 45 دلاروعده غذایی هر نفر که شامل بوقلمون خرد شده ، قیمه ، ماکارونی و پنیر ، پوره سیب زمینی ، آبگوشت ، لوبیای سبز آلماندین ، ​​سس کرن بری و پای کدو تنبل است. سفارش داده شده توسط دوشنبه ، 18 نوامبر؛ با شماره تلفن 381.416-1844 برای کسانی که ترجیح می دهند همه کارها را انجام دهند ، اجاره های Cinnamon Shore آشپزخانه هایی کاملاً مجهز دارند. بازار Cinnamon Shore آبجو و شراب برای خرید در دسترس خواهد داشت.

کریسمس فصل با بازدید از سانتا و گوزن های شمالی اش در Cinnamon Shore شروع می شود شنبه ، 28 نوامبر، وقتی خانواده ها می توانند در مرکز شهر عکس بگیرند. بندر آرانساس رژه کارت گلف و رژه قایق روشن خود را در تاریخ شنبه ، 5 دسامبر برگزار می کند – زمان مناسب دیگری برای رزرو در Cinnamon Shore.

هفته بین کریسمس و سال نو یک فصل مورد علاقه در فصل آرام است و ادامه دارد شب سال نو، آشپزخانه Lisabella’s Bistro یک منوی رفع اشکال ارائه می دهد.

با خنک شدن روزها ، میهمانان می توانند از استخر آب گرم Stillwater Cinnamon Shore لذت ببرند یا برای پیاده روی در ساحل دسته جمعی را تجربه کنند. بسیاری از اجاره ها دارای شومینه برای شبهای دنج تعطیل هستند.

ادواردز می گوید: “ما امیدواریم که بسیاری از مهمانان گذراندن اوقات در ساحل را به یک سنت تعطیلات جدید تبدیل کنند.”

در دسترس بودن اجاره تعطیلات را در cinnamonshore.com بررسی کنید.

منبع ساحل دارچین

لینک های مربوطه

http://cinnamonshore.com