خدمات مدیریت و انبارداری حمل و نقل Penske که توسط مجله مدیریت تدارکات تقدیر شده است

جوایز Quest for Quality استاندارد طلایی برای رضایت مشتری و تعالی عملکرد شرکت های حمل و نقل جهانی ، بنادر و ارائه دهندگان تدارکات است. این اوج یک پروژه تحقیقاتی شش ماهه است که توسط گروه تحقیقاتی Peerless انجام شده است. 4،504 رأی داده شده بود.

وی گفت: “تلاش برای دریافت جوایز کیفیت در بازار ما کاملاً هدفمند است زیرا برندگان توسط خوانندگان ما تعیین می شوند – خریداران خدمات تدارکاتی و حمل و نقل که این شرکت های حمل و نقل و ارائه دهندگان خدمات را به صورت روزانه در سراسر جهان کار می کنند.” مایکل لوانز، مدیر تحریریه گروه Peerless Media ، ناشر مدیریت لجستیک.

مارک آلتن، رئیس Penske Logistics: “ما از دریافت شناخت صنعت برای مدیریت حمل و نقل و راه حل های انبارداری بسیار خرسند هستیم. ادامه سرمایه گذاری های شرکت ما در مجموعه فناوری ClearChain و سیستم های نرم افزاری Tier 1 به Penske Logistics این امکان را داده تا بهره وری و خدمات به مشتریان را افزایش دهد.”

Penske Logistics یک شرکت راه حل حمل و نقل Penske است که فعالیت خود را در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا و آسیا. Penske Logistics خدمات مدیریت و تدارکات زنجیره تامین را به شرکت های پیشرو در سراسر جهان ارائه می دهد. Penske Logistics با طراحی ، برنامه ریزی و اجرای خود در حمل و نقل ، انبارداری و مدیریت حمل و نقل ، ارزش خود را ارائه می دهد. بازدید www.penskelogistics.com برای یادگیری بیشتر

SOURCE Penske Logistics

لینک های مربوطه

www.PenskeLogistics.com