خدمات هوایی جهانی در هوستون بازگشت می کند

آخرین خدمات ترمیم خدمات حمل و نقل هوایی از ایرفرانس ، قطر ایرویز و یونایتد ایرلاینز در 2 سپتامبر علامت گذاری هوستون بازگشت قابل توجه در اتصال به مقصد اروپا ، خاورمیانه و آمریکای لاتین. تقریباً دو سوم شرکتهای هواپیمایی ارائه دهنده خدمات بین المللی در فرودگاه بین قاره ای جورج بوش (IAH) و فرودگاه ویلیام پی. هابی (HOU) اکنون به دلیل افت شدید سرویس هوایی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، دوباره احیا شده اند. که در تگزاس، هوستون بیشترین خطوط هوایی را دارد که به آنها خدمات ارائه می دهد مکزیک. برخی از شرکت های هواپیمایی – VivaAerobus و Volaris – حتی در حال افزودن سرویس جدید برای انتخاب مقصدی هستند که قبلاً از آنها سرویس نخورده بودند. هوستون.

خطوط هوایی زیر خدمات بین المللی خود را از و از دوباره راه اندازی کرده اند هوستون:

“ما یک شهر بین المللی با اقتصادی هستیم که با اتصال جهانی پیشرفت می کند” شهر هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت “این مراحل مهم در بازیابی سرویس هوایی کمک خواهد کرد هوستون شروع به بازیابی از چالش های اقتصادی ایجاد شده توسط همه گیر COVID-19 کنید. من می توانم به شما اطمینان دهم که این ترمیم معنادار و قابل توجه خدمات هوایی بین المللی با تأکید جدی بر ایمنی در حال مطابقت است. “

در ماه مارس ، صنعت هواپیمایی جهانی با کاهش شدید خدمات هوایی روبرو شد. در اوج رکود در ماه آوریل ، هوستون کاهش 95 درصدی در ترافیک هوایی را تجربه کرد. هوستون با وجود ممنوعیت سفر و محدودیت های موجود برای بازارهای بزرگ ، رشد مداوم داشته است.

“شبکه رو به رشد اتصال بین المللی برای پاسخگویی به تقاضای خاموش در ادامه خواهد داشت هوستون و منطقه اطراف آن ، “مدیر هواپیمایی فرودگاه های هوستون ماریو دیاز گفت “تمرکز ما افزایش ترافیک مسافران در حالی که همچنان از سلامت و ایمنی مسافران در فرودگاه های خود محافظت می کنیم از طریق امضای FlySafe Houston است. ما وظیفه خود را انجام می دهیم و شرکای هواپیمایی ما نیز وظیفه خود را انجام می دهند ، به طوری که مسافران از هر نظر در امنیت هستند. مرحله ای از تجربه سفر هوایی. “

با گسترش خدمات بین المللی اخیر ، عموم مردم یکبار دیگر می توانند از خدمات بدون توقف از لذت ببرند هوستون به مقصد زیر:

مکزیک

آمریکای لاتین
(به استثنای مکزیک)

بقیه
بازارهای بین المللی

کانکون

کابو سان لوکاس

کوزومل

گوادالاخارا

لئون / گواناجواتو

مکزیکوسیتی

مونتری

اوخاکا

پوئبلا

پورتو والارتا

کورتارو

سان لوئیس پوتوسی

تامپيكو

آروبا

شهر بلیز ، بلیز

شهر گواتمالا ، گواتمالا

لیبریا ، کاستاریکا

لیما، پرو

خلیج مونتگو ، جامائیکا

شهر پاناما ، پاناما

پونتا کنا ، جمهوری دومنیکن

کویتو ، اکوادور

سان خوزه ، کاستاریکا

سائو پائولو، برزیل

سان پدرو سولا ، هندوراس

سان سالوادور ، السالوادور

Tegucigalpa ، هندوراس

امستردام. هلند

دبی ، امارات متحده عربی

دوحه، قطر

فرانکفورت ، آلمان

استانبول، ترکیه

پاریس، فرانسه

تایپه ، تایوان

تورنتو ، کانادا

ایمنی و سلامتی مسافران در فرودگاه های هوستون و شرکای هواپیمایی آن در اولویت است. در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 ، فرودگاه های هوستون FlySafe Houston را برای محافظت از مسافران ما به بهترین شکل ممکن راه اندازی کرده است. علاوه بر این ، مسافران می توانند با یافتن خط هوایی مورد نظر خود در اینجا ، در مورد کارهایی که شرکت های هواپیمایی برای حفظ امنیت مسافران انجام می دهند بیشتر بدانند.

برای بسته های رسانه ای:
b-roll و مصاحبه ها را از طریق این لینک بارگیری کنید.

درباره فرودگاههای هوستون:
فرودگاه های هوستون است شهر هوستون گروه هواپیمایی. فرودگاه های هوستون از فرودگاه بین قاره ای جورج بوش (IAH) ، فرودگاه ویلیام پی. هابی (HOU) و فرودگاه الینگتون (EFD) / فرودگاه هوستون تشکیل شده است و در سال 2019 به 60 میلیون مسافر خدمات رسانی کرده است. آمریکای شمالی بزرگترین سیستم ها و موقعیت فرودگاه های عمومی هوستون به عنوان دروازه بین المللی مسافر و بار به جنوب مرکزی ایالات متحده و یک دروازه اصلی به آمریکای لاتین. هوستون افتخار می کند که تنها شهری در نیمکره غربی است که دارای دو فرودگاه 4 ستاره دارای امتیاز Skytrax است. در fly2houston.com بیشتر بیاموزید.

SOURCE فرودگاه های هوستون

لینک های مربوطه

http://uat.fly2hou.net