خطوط هوایی Southwest قصد دارد به میامی و پالم اسپرینگ ، کالیفرنیا خدمت کند.

دالاس، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت هواپیمایی Southwest. (NYSE: LUV) امروز اعلام کرد قصد دارد در اواخر سال جاری با شروع خدمات در طول سال به هر دو مشتری خود را به دو مقصد جدید برساند میامی فرودگاه بین المللی (MIA) ، و پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی (PSP) ، منوط به تأییدیه های لازم دولت.

رئیس و مدیر عامل شرکت هواپیمایی Southwest Airlines گری کلی اخبار مربوط به نقاط سرویس اضافی در نقشه مسیر شرکت مخابراتی را در یک پیام ویدیویی هفتگی به کارمندان شرکت به اشتراک بگذارید:

“خدمات ما به هر دو این فرودگاه ها گزینه های جدید و مرتبطی را برای مشتریان اصلی ما به ارمغان می آورد. به تدریج ، آنها سفرهای اوقات فراغت را در سراسر کشور پیدا می کنند همانطور که شرایط خاص آنها اجازه می دهد. اضافه کردن این فرودگاه های خاص به نقشه مسیر ما ، دسترسی ما به سایر امکانات را فراهم می کند. درآمد در یک زمان حساس. این ناوگان موجود ما با تقاضای مقصد بسیار محبوب مطابقت دارد.

هر فرودگاه کاملاً متناسب با سیستم مسیر ماست. پالم اسپرینگز عالی است کالیفرنیا مقصد Southwest مدتهاست که بیش از هر شرکت هواپیمایی دیگری مشتریهای گلدن استیت را به داخل ، از داخل و درون آن می برد. دقیقاً همانطور که در فرودگاه های متعدد در مناطق مترو در سراسر کشور خدمت می کنیم ، فلوریدا جنوبی برای دیگری رسیده است. میامی موجود را تکمیل و تقویت خواهد کرد فلوریدا جنوبی خدماتی که داریم فورت لودردیل و ساحل وست پالم. میامی در حال حاضر برخی از هواپیماهای Southwest را به صورت هفتگی به عنوان بخشی از برنامه تعمیر و نگهداری ما می بینیم ، بنابراین افزودن توانایی برای مشتریان ما برای سفر به آنجا با ما یک پیروزی است. در هر دو مورد ، ترکیبی بی نظیر از مهمان نوازی شما ، نرخ ارزان ما و سیاست های مشتری پسندانه ما ، پرواز به این فرودگاه ها را مقرون به صرفه تر و قابل دستیابی می کند. و این زمانی است که مصرف کنندگان دسترسی به مارک Southwest و ارزش عالی ما را تشویق می کنند. “

برنامه پرواز و مشخصات اولیه شرکت هواپیمایی برای هر فرودگاه به زودی اعلام می شود. روزنامه نگاران ممکن است یک پیام ویدیویی را برای کارمندان بارگیری کنند.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر
این نسخه خبری شامل بیانیه های آینده نگرانه به معنای بند 27 الف قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه است. اظهارات خاص آینده نگرانه شامل ، بدون محدودیت ، اظهارات مربوط به قصد شرکت برای خدمت رسانی است میامی فرودگاه بین المللی و پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی. این اظهارات آینده نگر بر اساس قصد و انتظار شرکت در حال حاضر است و تضمین کننده اقدامات آینده نیست. این اظهارات شامل خطرات ، عدم قطعیت ، مفروضات و سایر عواملی است که پیش بینی آنها دشوار است و می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه در آنها بیان شده یا نشان داده شده است تفاوت اساسی داشته باشد. از جمله عوامل دیگر می توان به موارد زیر اشاره کرد: (i) توانایی شرکت در به دست آوردن تأییدیه های لازم دولت و تأثیر مقررات دولتی و سایر اقدامات دولتی مربوط به فعالیت های شرکت. (ii) میزان تأثیر همه گیر COVID-19 بر تقاضای کلی برای سفرهای هوایی و برنامه های تجاری و تصمیمات مربوط به شرکت ؛ (iii) تأثیر شرایط اقتصادی ، اقدامات دولتی ، شرایط شدید آب و هوایی و بلایای طبیعی ، ترس از تروریسم یا ، اقدامات رقبا ، قیمت سوخت ، درک مصرف کننده و سایر عوامل خارج از کنترل شرکت ، بر رفتار مصرف کننده و رفتار شرکت تصمیمات ، برنامه ها و استراتژی های تجاری (iv) وابستگی شرکت به اشخاص ثالث ؛ (v) تأثیر امور کارگری در برنامه ها و انتظارات شرکت ؛ و (vi) عوامل دیگر ، همانطور که در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است ، از جمله عوامل جزئی مورد بحث تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال مالی پایان یافته 31 دسامبر 2019، و در گزارش سه ماهه شرکت در فرم 10-Q برای سه ماهه مالی به پایان رسید 30 ژوئن 2020.

درباره شرکت هواپیماهای جنوب غربی

در پنجاهمین سال خدمت خود ، دالاس-مستقر شرکت هواپیمایی Southwest همچنان خدمات متمایز مشتری خود را با سایر خدمات حمل و نقل هوایی متمایز می کند و در سال 2019 بیش از 130 میلیون مسافر را به یک پایگاه مشتری تحویل داده است. Southwest به بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی کشور در سال 2003 تبدیل شد و طبق آخرین گزارش وزارت حمل و نقل ایالات متحده از داخلی ، رتبه بندی را حفظ می کند مسافران اصلی سوار شدند. در فصول اوج سفر در طول سال 2019 ، Southwest بیش از 4000 خروج روزانه را در بین شبکه ای از 101 مقصد در سال انجام داده است ایالات متحده و 10 کشور دیگر در اوایل سال 2020 ، شرکت هواپیمایی خدمات خود را به هیلو ، هاوایی، و کوزومل ، مکزیک در کل 103 فرودگاه خدمت کرده است.

حامل خود را صادر کرد جنوب غربی® وعده که در مه 2020 برای برجسته کردن تلاش های جدید و شبانه روزی برای حمایت از رفاه و آسایش مشتریان و کارمندان خود. از جمله این تغییرات ، افزایش تمیزکاری در فرودگاه ها و هواپیماهای آنی ، نیازهای ماسک صورت برای مشتریان و کارمندان و محدود کردن تعداد مسافران در هر پرواز برای باز ماندن صندلی های میانی از طریق حداقل 31 اکتبر 2020. جزئیات بیشتر در مورد وعده Southwest در اینجا موجود است Southwest.com/Promise.

جنوب غربی ساخته شده است شفافیت® برای توصیف فلسفه هدفمند خود در مورد رفتار صادقانه و منصفانه با مشتری ، و قیمت واقعی در واقع پایین است. Southwest تنها شرکت هواپیمایی بزرگ ایالات متحده است که پرواز رایگان چمدان را ارائه می دهد® برای همه (اولین و دوم بارهای چک شده ، اندازه و وزن محدودیت اعمال می شود ، برخی از شرکت های حمل و نقل در مسیرهای انتخاب شده یا در شرایط واجد شرایط کیف های رایگان چک شده را ارائه می دهند). Southwest هزینه تغییر را دریافت نمی کند ، اگرچه ممکن است تفاوت کرایه اعمال شود.

Southwest یکی از شرکت های هواپیمایی با افتخار در جهان است که با یک روش خط سه جانبه شناخته شده است که به عملکرد و بهره وری شرکت هواپیمایی ، اهمیت مردم و جوامعی که خدمت می کنند و همچنین تعهد کلی به بهره وری و کره زمین کمک می کند. با مراجعه به سایت در مورد چگونگی بازگشت شرکت مخابراتی به جوامع در سراسر جهان بیشتر بیاموزید Southwest.com/ شهروندی.

قیمت های کم خطوط هوایی Southwest Airlines را بصورت آنلاین در رزرو کنید Southwest.com یا از طریق تلفن با شماره 800-I-FLY-SWA.

SOURCE شرکت هواپیمایی Southwest

لینک های مربوطه

http://www.southwest.com