داده های بازار جهانی Sandhills نشان می دهد که کاهش شدید موجودی موجودی کامیون های دست دوم بازار کامیون های سنگین برای بازیابی قیمت

غذاهای آماده نمودار
از ژوئیه ظاهر می شود ، بازار کامیون برای بهبودی آماده شد. نمودارهای همراه نشان می دهد که سرعت موجودی در ماه های اخیر برای کامیون های خوابیده و سنگین استفاده می شود. بر اساس این معیارها ، Sandhills انتظار دارد که قیمت کامیون های دست دوم همچنان افزایش یابد. روندهای مورد توجه شامل موارد زیر است:

  • بازار کامیون های مستعمل کلاس 8 ایالات متحده: پس از اینکه اوج عرضه در Q2 2020 با 38،154 لیست به اوج خود رسید ، موجودی کامیون خوابیده دست دوم بیش از 7000 مورد کاهش یافته است و موجودی دست دوم به 25،095 رسیده است.
  • بازار کلاس 8 کامیون دست دوم ایالات متحده کلاس: موجودی روزانه کابین سنگین استفاده شده تقریباً 4000 لیست کاهش یافته است – از 19362 لیست در اوایل Q2 2020 به 14758 در ماه اوت.

بازار کامیون های سنگین فقط یکی از صنایعی است که Sandhills به طور مداوم رصد می کند. موجودی مورد استفاده در TruckPaper.com ، MachineryTrader.com ، TractorHouse.com ، AuctionTime.com و سایر وب سایت ها و نشریات تجاری پیشرو در صنعت Sandhills سهم عظیمی از داده هایی را که Sandhills برای تجزیه و تحلیل و گزارش گیری آنها دنبال می کند ، فراهم می کند. این داده ها در شاخص قیمت دست دوم Sandhills منعکس شده است – با نمودارهای مرجع آسان مانند آنچه در اینجا می بینید.

گزارش کامل را بدست آورید
برای کسب اطلاعات بیشتر ، یا دریافت تجزیه و تحلیل دقیق از Sandhills Global ، با ما تماس بگیرید [email protected].

درباره Sandhills Global
Sandhills Global یک شرکت پردازش اطلاعات است که دفتر مرکزی آن در لینکلن است ، نبراسکا. محصولات و خدمات ما اطلاعاتی را به صورت نشریات تجاری ، وب سایت ها و خدمات آنلاین جمع آوری ، پردازش و توزیع می كنند كه خریداران و فروشندگان را در سراسر صنعت ساخت و ساز ، كشاورزی ، جنگلداری ، نفت و گاز ، تجهیزات سنگین ، كامیون حمل و نقل و حمل و نقل هوایی متصل می كند. رویکرد یکپارچه و خاص صنعت ما برای فناوری ها و خدمات میزبان راه حل هایی را ارائه می دهد که به مشاغل بزرگ و کوچک کمک می کند تا به طور موثر کار کنند و به طور ایمن ، مقرون به صرفه و با موفقیت رشد کنند. Sandhills Global – ما ابر هستیم.

درباره شاخص قیمت دست دوم Sandhills
شاخص قیمت استفاده شده Sandhills اصلی ترین سنجش ارزش تخمینی بازار دارایی های استفاده شده است – چه در حال حاضر و چه در طول زمان – در صنایع حمل و نقل باربری ، کشاورزی و تجاری که توسط بازارهای Sandhillls نمایندگی می شوند. با استفاده از FleetEvaluator ، ابزار ارزیابی دارایی اختصاصی Sandhills ، شاخص قیمت استفاده شده دیدگاه های مفیدی در مورد تغییر و تحول شرایط عرضه و تقاضا برای هر صنعت فراهم می کند.

با Sandhills تماس بگیرید
www.sandhills.com/contact-us
402-479-2181

SOURCE Sandhills Global