دانیل دویمو ، رئیس سابق اجرایی اشنایدر الکتریک و رئیس Blackberry-Cylance ، به هیئت مدیره WhiteFox پیوست

دانیل یک مدیر تجاری باتجربه جهانی است. او تیم ها را با موفقیت هدایت کرده است اروپا، آسیا، و ایالات متحده هم در شرکتهای نوپا و هم در سازمانهای بزرگ جهانی. تجربه وی شامل چندین فناوری شامل سیستم های قدرت ، مراکز داده ، اینترنت اشیا ، مدیریت انرژی ، نرم افزار ، امنیت سایبری و هوش مصنوعی است.

او به عنوان رئیس Cylance و COO ، رشد استارتاپ متمرکز بر هوش مصنوعی را رهبری کرد تا اینکه Cylance توسط Blackberry در سال 2019 خریداری شد.

قبل از پیوستن به Cylance ، دانیل به عنوان معاون اجرایی راه حل های جهانی و عضو کمیته اجرایی در اشنایدر الکتریک فعالیت می کرد. در طول 12 سال حضور در اشنایدر ، وی در ادغام سیستم های MGE UPS با APC نقش مهمی داشت و سپس رهبری واحد بازرگانی قدرت ، تجارت فناوری اطلاعات و سرانجام Global Solution ، یک گروه را برای گروه بندی مجدد خدمات ، نرم افزار و بخش های استراتژیک کاربر نهایی هدایت کرد. .

دانیل به زبان های انگلیسی و فرانسوی دو زبانه و در زبان های دیگر تبحر دارد ، وی دارای مدرک MBA از دانشگاه Pepperdine است.

لوک فاکس، بنیانگذار و مدیر عامل WhiteFox ، به اشتراک گذاشت ، “دانیل یک رهبر ثابت شده با تجربه گسترده در امنیت سایبری ، مشارکت های استراتژیک و اداره هیئت مدیره است. ما اطمینان داریم که دانیل به عنوان کارآفرین و مشاور ارزش قابل توجهی خواهد داشت زیرا WhiteFox به رشد خود ادامه می دهد. در سراسر جهان.”

“ما مفتخر و هیجان زده ایم که یک رهبر از کالیبر دانیل و تخصص امنیتی به هیئت مدیره WhiteFox پیوسته اند. شبکه صنعت عمیق و راهنمای استراتژیک دانیل بیشتر به WhiteFox امکان می دهد فناوری ضد هواپیمای بدون سرنشین کلاس جهانی خود را به دست دولت ها ، زیرساخت های مهم ، و شرکتهایی که به دنبال محافظت از حریم هوایی خود در برابر هواپیماهای بدون سرنشین غیر مجاز هستند ” جف بوکان، مدیر هیئت مدیره WhiteFox و شریک در Okapi Venture Capital.

دانیل دویمو مشترک ، “WhiteFox از مهمترین ابتکارات شکل دهنده آینده امنیت فضای هوایی حمایت کرده است. من بسیار مشتاق کار با چنین تیم مشتاق و محترمی برای ادامه مأموریت WhiteFox در ادغام ایمن هواپیماهای بدون سرنشین در زندگی ما هستیم.”

درباره WhiteFox: دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا، مأموریت WhiteFox این است که آسمان را برای خلبانان مسئول با ایجاد راه حل هایی که فناوری پهپادها را برای جهانی بهتر پیش می برد ، باز نگه دارد. WhiteFox به عنوان یک رهبر جهانی در پیشگام سازی یکپارچه سازی ایمن هواپیماهای بدون سرنشین در جامعه و ارائه راه حل های امنیتی فضای هوای بدون سرنشین در سراسر جهان ، از طریق شفافیت و پاسخگویی در آسمان ما ، استقلال قابل اعتماد را تأمین می کند. آنها را در Facebook ، Instagram ، Twitter و LinkedIn پیدا کنید.

مخاطب: بابی ساکاکی
تلفن: (805) 250-9690
پست الکترونیک: [email protected]

منبع WhiteFox Defense

لینک های مربوطه

whitefoxdefense.com