دریاسالار جیمز آ. “سندی” وینفلد ، جونیور به هیئت مشاوره فدرال SpiderOak Mission Systems پیوست

واشنگتن، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – SpiderOak Mission Systems ، ارائه دهنده محصولات ارتباطی و همکاری با رمزنگاری ، خوشحال است که اعلام می کند دریاسالار جیمز آ. “سندی” وینفلد ، نیروی دریایی ایالات متحده (بازنشسته) به هیئت مشاوره فدرال این شرکت پیوست. هیئت مشاوره بینش و راهنمایی حیاتی را برای SpiderOak در راستای همسویی استراتژی تجارت و توسعه محصول با نیازهای منحصر به فرد بخش عمومی ارائه می دهد. وینفلد تقریباً چهل سال تجربه دولتی و نظامی را از زمان حضور در نیروی دریایی به ارمغان آورده و چهار سال به عنوان نایب رئیس نهم رئیس ستاد مشترک ارتش و ایالات متحده’ شماره دو افسر نظامی

دریادار وینفلد یک افزودنی فوق العاده به هیئت مشاوره ما است و درک گسترده ای از چشم انداز تهدیدات سایبری را ایجاد می کند که ارتباطات و همکاری امن را در حساس ترین محیط های ما به چالش می کشد ،“گفت دیوید پیرا، مدیر عامل شرکت SpiderOak. “راهنمایی های وی در اطمینان از اینکه محصولات ، فناوری و استراتژی ما در بهترین موقعیت برای پاسخگویی به این چالش ها و بهبود نتایج ماموریت برای مشتریان فدرال ما بسیار مهم است ، حیاتی خواهد بود. “

دریادار وینفلد به تیم هیئت مشاوره قابل توجهی از جمله سرلشکر پیوست کن تووو، ارتش ایالات متحده (بازنشسته) ، ضد تروریسم و ​​متخصص امنیت سایبری نانسی دیلمن، و پروفسور ، دانشمند علوم سیاسی و پژوهشگر مشهور بین المللی دانیل دیرمایر، استفاده از چشم اندازهای جمعی و تخصص دفاعی و صنایع اطلاعاتی آنها برای موفقیت در حال گسترش سبد محصولات این شرکت – از جمله راه حل ارتباطی و همکاری ایمن CrossClave ، و پیشنهادات جدید در کار برای توسعه برنامه های قابل اعتماد و مدیریت ایمن فضاپیماها و محموله

فارغ التحصیل سال 1978 از موسسه فناوری جورجیا، دریادار وینفلد دارای مدرک مهندسی هوافضا است. وی خدمات دریایی خود را به عنوان خلبان جنگنده ، با پرواز هواپیمای F-14 تامکت طی چندین اعزام به اقیانوس آرام غربی و مناطق خلیج عربی آغاز کرد و کار خود را با آموزش در مدرسه سلاح های جنگنده نیروی دریایی (معروف به TOPGUN) ادامه داد و به عنوان دستیار ارشد خدمت کرد. اردوگاه به ژنرال کالین L. پاول. او فرمانده یک اسکادران جنگنده ، کشتی دوزیست بود USS CLEVELAND، و ناو هواپیمابر USS ENTERPRISE. او به عنوان یک افسر پرچم ، یک گروه اعتصاب کننده حامل ، دو فرماندهی ناتو ، ایالات متحده ناوگان ششم ، فرماندهی شمالی ایالات متحده و فرماندهی دفاع هوافضای آمریکای شمالی (NORAD). وی در سال 2015 بازنشسته شد.

در سال 2020 جابجایی گسترده ای از کارمندان فدرال در حال حرکت از فیزیکی به مجازی یا کار از محیط خانه بود. این افراد برای انجام م effectivelyثر کار خود به نرم افزارهای ارتباطی و همکاری متکی هستند. متأسفانه ، بیشتر محصولات موجود در این فضا برای تأمین نیازهای امنیتی دقیق دولت فدرال طراحی نشده اند و ادامه استفاده از آنها کشور را در معرض خطر قابل توجهی قرار می دهد ،“گفت: دریادار وینفلد.”محصولات SpiderOak به طور خاص طراحی شده اند تا حتی در مناقشه ترین محیط ها نیز عمل کنند و از محرمانه بودن و یکپارچگی حساس ترین تلاش های مشترک برخوردار شوند. من مشتاقانه منتظر رسیدن این توانایی به دست افرادی هستم که بیشترین نیاز را به آن دارند.

دریاسالار وینفلد نویسنده ای است که به طور مکرر منتشر می شود و مدیر یا عضو هیئت مشاوره برای شرکت های فعال در طیف گسترده ای از بخش های تجاری است. وی در حال حاضر به عنوان استاد ممتاز در مدرسه امور بین الملل سام نون در خدمت می کند فناوری جورجیا، جایی که او همچنین یکی از اعضای تالار مشاهیر مهندسی است. او یک همکار ارشد غیر مقیم در است هاروارد مدرسه جان اف کندی دولت و رئیس هیئت مشاوره فناوری جورجیا است. دریاسالار وینفلد و همسرش ، مری ، رئیس اتحادیه SAFEProject هستند. ایالات متحده ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی متعهد به کمک به معکوس کردن اپیدمی مرگ و میرهای بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده.

درباره SpiderOak Mission Systems

از آنجا که محیط های شبکه به طور فزاینده ای مورد مناقشه قرار گرفته اند ، توانایی های دفاعی اکثر محصولات نرم افزاری همگام با مهاجمان نبوده است. SpiderOak ماموریت دارد تا از طریق محصولات و راه حل های ارتباطی و ارتباطی ایمن ، از داده های جهان محافظت کند. پیشنهادات ما برای اطمینان از محرمانه بودن ، یکپارچگی و در دسترس بودن حساس ترین داده های مشتریان ما در هر محیط ، از Zero-Trust استفاده می کند. از حقوق واضح در برنامه های تلفن همراه تا پردازش جعبه شن و ماسه در مرورگرهای وب ، SpiderOak از یک فلسفه طراحی ساختاری استفاده می کند که در آن امنیت از ابتدا در محصولات ما ایجاد می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SpiderOak Mission Systems ، ما را در http://www.spideroak-ms.com بررسی کنید ، یا برای برنامه CrossClave Early Adopter Program ثبت نام کنید تا با سرعت کمتری به جدیدترین فناوری ما دسترسی سریع داشته باشید.

تماس تحریریه

برای سوالات لطفا با ما تماس بگیرید دیو پیرا، (866) 432-9888 داخلی 6 یا بنویسید [email protected]

SOURCE SpiderOak Mission Systems

لینک های مربوطه

http://www.spideroak-ms.com