در طعم خوب شراب ها را به بطری های کامل می برد

لس آنجلس، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، در شرابهای خوش طعم از راه اندازی بطری های پر از 750 میلی لیتر برای 6 مارک شراب خود خبر می دهد. در مجموع 15 شراب منفرد ، این گسترش مشتریان را قادر می سازد نه تنها شرابهای جدیدی را که از طریق پروازهای چشایی مینی بطری مارک دوست دارند ، کشف کنند بلکه این موارد را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارند.

این شرکت از زمان راه اندازی مارس خود ، با معرفی 2 پرواز اصلی شراب و برنامه ریزی برای بسیاری دیگر ، موفقیت چشمگیری داشته است. در پاسخ به حمایت گسترده و درخواست های مشتری ، این برند تصمیم گرفت گزینه های کامل بطری را راه اندازی کند. این نقطه عطف در تکامل برند اثبات می کند که In Good Taste انقلابی در راه کشف شراب های جدید و تجربه چشیدن مجازی توسط مردم ایجاد می کند.

با رشد بیش از پیشنهادات خود ، فقط در مدت 5 ماه ، این شرکت شامل چندین موقعیت جدید رهبری شده است ، 25+ کارشناس شراب استخدام کرده است تا مزه های مجازی خود را هدایت کنند و تولیدات خود را از LA به کارخانه شراب سازی جدید خود منتقل کنند شهرستان سونوما. هیجان برای محصولات آینده و محصولات اضافی در همه زمانها بالا است.

سلیمان ردا، رئیس بازاریابی در طعم خوب ، دلیل معنی دار بودن انتشار را گسترش می دهد. “در آخر راه اندازی بطری های 750 میلی لیتری ما بیایید سفر” مشتری را قبل از خرید “ایجاد کنیم. در کنار پروازهای مزه دار ما ، مشتریان با راحتی بیشتری در یک بطری شراب ، از چیزی که قبلاً امتحان کرده اند ، سرمایه گذاری می کنند. “

این مسیر جدید کشف شراب چیزی است که این شرکت ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا شراب بیشتر و بیشتر در دسترس همه قرار گیرد.

در Good Taste ، تولید کننده برتر شراب های شراب در جهان ، تجربه چشیدن طعم و مزه را از طریق چشیدن مزه های مجازی و هدایت شده توسط متخصص ، به اتاق نشیمن شما می آورد. مینی بطری های 6 اونسی انحصاری آنها به مشتریان این امکان را می دهد تا قبل از خرید بطری کامل ، انواع شراب های با کیفیت بالا را بچشند. برخلاف کارخانه های شراب سازی سنتی ، In Good Taste از تاکستان های کوچک خانوادگی در سراسر جهان شراب ممتاز با بشکه خریداری می کند. این انعطاف پذیری ، تجربه مزه مزه و منحصر به فرد کشف مزه مشتری را فراهم می کند ، زیرا پروازها از شرابهای سراسر جهان جمع می شوند. در Good Taste معتقد است که کشف شراب های جدید نباید فقط مختص متخصصان باشد و هر لیوان فرصتی برای ارتباط با افراد دور و نزدیک است. دفتر مرکزی آن در لس آنجلس، در Good Taste Wines پیش بینی می کند که در 12 ماه آینده خدمات عمده تجارت الکترونیکی ، خرده فروشی و اشتراک گسترده شود.

منبع در شرابهای خوب

لینک های مربوطه

https://ingoodtaste.com/