در طی عدم اطمینان ، بلال حمیده قانون نماینده آسیب دیدگان در تصادفات مشترک است

ساحل طولانی ، کالیفرنیا، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – بلال حمیده ، یک وکیل تصادف رانندگی در ساحل وسیع، به مشتریانی که در تصادفات مربوط به اشتراک ماشین سواری آسیب دیده اند کمک می کند. این که طرف آسیب دیده راننده باشد یا مسافر ، و همچنین اینکه برنامه همراه “روشن” باشد یا نه درست است. اخیراً ، این س questionال مطرح شده است که آیا برنامه های مختلف اشتراک گذاری ماشین به کار خود ادامه می دهند یا خیر کالیفرنیا.

وقتی برنامه رانندگان Uber ، Lyft و شرکت های مشابه رانندگی با هم روشن هستند و آنها منتظر درخواست هستند ، این شرکت ها فقط پوشش بدهی را ارائه می دهند. با این حال ، وقتی مسافر داخل وسیله نقلیه راننده باشد یا حتی اگر راننده در راه سوار شدن مسافر باشد ، Uber و Lyft بیمه بسیار بیشتری ارائه می دهند. از زمان نگارش این مقاله ، شامل پوشش راننده بیمه نشده / بیمه نشده ، پوشش برخورد ، 1 میلیون دلار پوشش مسئولیت شخص ثالث و سایر موارد.

صدها هزار از کالیفرنیا اگر اوبر و لیفت تصمیم به توقف فعالیت در خود بگیرند ، ممکن است تحت تأثیر کارگران قرار بگیرند کالیفرنیا. لایحه 5 مجمع کالیفرنیا (با اختصار AB5) شرکت های مسافرتی را مجبور می کند که با رانندگان خود نه به عنوان “پیمانکاران مستقل” بلکه به عنوان “کارمندان” رفتار کنند. اوبر و لیفت ادعا کرده اند که این امر باعث می شود آنها مجبور به ترک ایالت شوند.

“در این مدت ، هیچ کس دقیقاً مطمئن نیست که Uber و Lyft چگونه به کار خود در داخل ایالت ادامه می دهند. حتی اگر آنها آنجا را ترک کنند ، تقریباً به طور حتم چیزی مشابه ، به نوعی گزینه rideshare ظاهر می شود. این اتفاق می افتد یا اگر اوبر و لیفت به کار خود ادامه می دهند کالیفرنیا تجارت ، ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که جبران خسارتهای لازم را دریافت می کنید. موارد اشتراک گذاری رانندگی ممکن است مشکل باشد ، زیرا عمداً وضعیت بیمه می تواند بسیار پیچیده باشد. ما سابقه اثبات شده ای در زمینه کمک به رانندگان ، مسافران و همه قربانیان تصادفات رانندگی در دریافت جبران صحیح داریم. ” بلال حمیده.

قانون بلال حمیده همچنین به عنوان یک وکیل جبران خسارت کارگران در ساحل وسیع.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصادفات Uber و Lyft ، تصادفات رانندگی در کالیفرنیا، یا برای پرس و جو مطبوعاتی ، تماس بگیرید قانون بلال حمیده در (562) 526-1224 111 W Ocean Blvd. شماره 424 لانگ بیچ ، کالیفرنیا 90802

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

وکیل تصادفات اتومبیل لانگ بیچ

وکیل تصادفات اتومبیل ساحل هانتینگتون

منبع قانون بلال حمیده