دومینیکا با رتبه بندی سرمایه گذاری برای بهترین برنامه جهان ، چهارمین بار در ردیف ، به تابعیت دست یافت

لندن، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شاخص CBI 2020 ، برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) را از کشورهای مشترک المنافع رتبه بندی کرد دومینیکا به عنوان بهترین های جهان این تحقیق که توسط مجله مدیریت ثروت حرفه ای فایننشال تایمز منتشر شده است ، ویژگی ها و مطلوبیت قضایی 14 برنامه شهروندی جهانی را اندازه گیری می کند.

شاخص CBI اعطا شد دومینیکا حداکثر نمرات را در شش ستون برنامه ریزی کنید ، از جمله ستون جدید Family برای مفاد گسترده خانواده پسندانه آن. این کشور همچنین امتیازات کاملی را برای سهولت پردازش ، حداقل هزینه سرمایه گذاری مقرون به صرفه ، دقت کافی ، قطعیت محصول و نبود شرایط اجباری سفر یا اقامت کسب کرده است.

دومینیکا اعتبار عالی برای تأمین نیازهای سرمایه گذاران را با دقت کافی ، کمترین هزینه سرمایه گذاری ، پردازش کارآمد و تمرکز مجدد در اتحاد خانواده متعادل می کند. ” کارائیب همچنین چندین تعدیل در مقررات خانوادگی خود را به عهده داشت – از جمله مهمترین آنها دومینیکا […] اجازه[ing] شامل کودکان بالای 18 سال ، با محدودیت های محدود ، و همچنین خانواده بزرگ شامل پدر و مادر ، پدربزرگ و مادربزرگ ، خواهر و برادر و خانواده همسر متقاضی اصلی. ”

این مطالعه از ثبات برنامه دومنیکن در طول Covid-19 استقبال می کند: “دومینیکا […] بخشنامه هایی صادر شده و اعلام می کند که آنها روند خود را به صورت آنلاین برای کاهش انتقال بیماری انتقال می دهند. دومینیکا، که واحد آن قبلاً پس از فصل توفان سال 2017 سوئیچ سریع پردازش از راه دور را انجام داده بود ، با استفاده از تجربه سازگاری با الزامات فاصله گذاری اجتماعی Covid-19 و ادامه روند با سرعت بالا را تجربه کرد. “

نخست وزیر روزولت اسکریت نظر داد

کسانی که بررسی های دقیق را انجام می دهند می توانند دریافت کنند دومینیکا شهروندی با حداقل مشارکت در 100000 دلار آمریکا به صندوق تنوع اقتصادی یا حداقل سرمایه گذاری کنید 200000 دلار آمریکا در املاک و مستغلات از پیش تصویب شده دومی شامل هتل ها و استراحتگاه های مارک دار و بوتیک است که یک بخش بوم گردی در حال رشد در دومنیکا ایجاد می کند. با کمک سرمایه گذاران خارجی ، این ‘جزیره طبیعت کارائیب’ امیدوار است که بتواند به اولین کشور مقاوم در برابر آب و هوا تبدیل شود. متقاضیان موفق CBI می توانند از سفرهای بدون ویزا یا ویزا هنگام ورود تقریباً به 140 مقصد ، دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی خوب و آینده خانواده خود برای نسل های آینده اطمینان حاصل کنند.

[email protected]

www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com