دیدن ماشین ها استراتژی محصول جاسازی شده نسل بعدی را برای بازار DMS خودرو اعلام می کند

CANBERRA ، استرالیا، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – با مشاهده Machines ، شرکت پیشرفته فناوری بینایی رایانه ای که سیستم های نظارت بر اپراتورهای مجهز به هوش مصنوعی را برای بهبود ایمنی حمل و نقل طراحی می کند ، خوشحال است که نسل بعدی خود را معرفی می کند “استراتژی محصول جاسازی شده” برای بازار خودرو.

خلاصه نکات برجسته

 • استراتژی جدید “سه ستون” بازار رصد داخلی مبتنی بر دوربین را که به سرعت در حال گسترش است ، هدف قرار می دهد:
  – ستون اول: تراشه FOVIO ، جدیداً با معرفی Seeing Machines ‘OcculaTM واحد پردازش عصبی
  – ستون دوم: یک مسیر ادغام با اصطکاک کم در هر نقطه ادغام خودرو ، از جمله آینه های هوشمند ، خوشه ابزار ، ECU های سرگرمی یا سیستم های پردازش متمرکز ADAS
  – ستون سوم: اوکولاTM هم اکنون برای مجوز ، به صورت ASIC ، برای شرکت های نیمه هادی پیشرو در جهان برای ادغام با هر سیستم محاسبات خودرو در دسترس است.

Seeing Machines که نمایانگر یک گام در تحویل فناوری سیستم نظارت بر راننده (DMS) به تأمین کنندگان ردیف 1 خودرو و OEM ها است ، از استراتژی و سبد محصولات توسعه یافته شامل تکنولوژی خط لوله پردازش تعبیه شده نسل بعدی خود رونمایی کرده است. ارائه پیشرفته “سه ستون” بازار نظارت بر داخلی مبتنی بر دوربین را که به سرعت در حال گسترش است ، مزایای هزینه ، مقیاس پذیری و ادغام خودروسازان و همچنین ایمنی و راحتی مشتریان را هدف قرار می دهد.

مشاهده ماشین آلات همچنان به عنوان یک رهبر خودرو در فناوری DMS رشد می کند ، اکنون با شش دستگاه نصب شده در سطح جهان در 9 برنامه در حال گسترش در طیف گسترده ای از مدل های خودرو ، همکاری می کند. تراشه Seeing Machines FOVIO (با مشارکت Xilinx تحویل داده شده) همچنان دارای بالاترین عملکرد ، کمترین هزینه راه حل بازار برای ادغام خودروهای DMS به صورت مستقل است و اکنون تقریباً یک سوم تجارت رزرو ماشین های Seeing Machines را نشان می دهد و انتظار می رود در پاسخگویی تقریباً به یک نیمه رشد کند. به الزامات Euro NCAP.

امروزه OEM ها با هزارتوی الکترونیک ، نرم افزار و گزینه های ادغام حسگر برای سیستم های نظارت داخلی روبرو هستند. همراه با پویایی بازار از قبیل مقررات و الزامات Euro NCAP برای ایمنی (که اکنون باعث اتخاذ سریع و نفوذ انبوه بازار می شود) ، استراتژی محصول تعبیه شده برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از چالش های یکپارچه سازی مشترک ، هزینه و عملکرد ایمنی طراحی شده است ، با انعطاف پذیری برای حمایت از موارد غیر منتظره.

ستون اول استراتژی Seeing Machines تراشه FOVIO باقی مانده است. با این حال ، عملکرد دستگاه با معرفی Seeing Machines ‘Occula اخیراً بهبود یافته استTM واحد پردازش عصبی (“اوکولاTM“):

 • اوکولاTM یک طراحی پردازش سفارشی است که سرعت مشاهده روش الگوریتمی منحصر به فرد ماشین آلات را نسبت به مسئله شناسایی و ردیابی انسان تسریع می کند و فناوری شرکت را در “لبه عمیق” قرار می دهد
 • اوکولاTM دستیابی به موفقیت در استفاده از سیلیکون هنگام اجرای الگوریتم های کنترل راننده کاملاً بالغ ، کاهش بار محاسباتی تراشه FOVIO با بیش از 50٪ در حالی که همان عملکرد و عملکرد سیگنال را ارائه می دهد
 • اوکولاTM قابلیت شتاب دهی عمومی را برای نیازهای بینایی رایانه مبتنی بر هوش مصنوعی در آینده اضافه می کند. دیدن مشتریان ماشین آلات نیز بسیار خوشحال خواهند شد که بدانند ، از آنجا که تراشه FOVIO از فناوری FPGA ، Occula استفاده می کندTM یک پیشنهاد قابل ارتقا کاملاً میدانی است
 • اوکولاTM راه را برای ویژگی های جدید راننده و نظارت بر داخلی بر روی تراشه های FOVIO موجود ، گسترش بیشتر دیدن ماشین آلات ویژگی ، عملکرد و رهبری هزینه.

ستون دوم استراتژی محصول تعبیه شده یک مسیر ادغام اصطکاک کم برای راننده شرکت و فناوری نظارت بر داخلی در هر نقطه ادغام خودرو ، از جمله آینه های هوشمند ، خوشه های ابزار ، ECU های سرگرمی یا سیستم های پردازش متمرکز ADAS ارائه می دهد:

 • این مسیر به طور مingثر از طریق معرفی Engine Monitoring Driver Monitoring Engine (e-DME) فعال می شود. e-DME پشته الگوریتم اصلی درایور شرکت است که از گزینه های محاسبات شتابدهنده و غیر شتابدهنده در طیف گسترده ای از سیستم عامل های محاسبات معروف خودرو پشتیبانی می کند.
 • e-DME شامل نسخه هایی است که عمیقاً برای سیستم عامل های اصلی SoC خودرو بهینه شده و تعبیه شده اند ، و از ساختارهای مختلف پیشرفته شتاب بینایی AI در آن دستگاه ها بهره می برند.

به عنوان سومین ستون استراتژیک ، اوکولاTM هم اکنون برای مجوز ، به صورت ASIC ، برای شرکت های نیمه هادی پیشرو در جهان در دسترس است تا با هر پلت فرم محاسباتی خودرویی که از راننده “لبه عمیق” پیشرو ، بسیار بهینه سازی شده در جهان و / یا نظارت بر داخلی بهره مند می شود.

پل مک گلون، مدیر عامل شرکت Seeing Machines نظر داد: “منیک زمان هیجان انگیز در صنعت خودرو است و من خوشحالم که اعلام می کنم استراتژی فن آوری دقیق ما ، که برای حمایت نزدیک از OEM ها ساخته شده است ، زیرا آنها اتومبیل هایی را طراحی می کنند که استانداردهای ایمنی نصب شده را ارائه می دهند و ویژگی های راحتی را برای مشتریان خود ارائه می دهند.

“دیدن ماشین آلات سالهاست که این بازار را هدایت می کند و رویکرد سه ستونی ما اتفاقی نیست. ما از سالها تجربه تیم خود ، دانش عمیق در مورد نیاز صنعت و روابط نزدیک مشتری برای حمایت از نیازهای متنوع و زیاد DMS استفاده کرده ایم. ادغام در اتومبیل با ادامه شتاب تقاضا در سراسر جهان. ”

پرسش های رسانه ای: دیدن ماشین آلات – سوفی نیکول، +61 419 149 683 ، [email protected]

درباره دیدن ماشین آلات (LSE: SEE)

Seeing Machines Ltd. ، یک رهبر صنعت در فناوری نظارت مبتنی بر دید است که ماشین ها را قادر می سازد مردم را ببینند ، درک کنند و به آنها کمک کنند. مشاهده نمونه کارها فناوری الگوریتم های هوش مصنوعی ماشین آلات ، پردازش و اپتیک تعبیه شده ، محصولات نیروگاهی که نیاز به درک قابل اعتماد در زمان واقعی از اپراتورهای وسیله نقلیه دارند. این فن آوری از اندازه گیری حیاتی مکانی که راننده به آن نگاه می کند ، تا طبقه بندی حالت شناختی آنها درمورد خطر تصادف را در بر می گیرد. اندازه گیری قابل اطمینان “وضعیت راننده” هدف نهایی فناوری سیستم های نظارت بر راننده (DMS) است. Seeing Machines فناوری DMS را توسعه می دهد تا ایمنی خودرو ، ناوگان تجاری ، آفرود و هواپیمایی را برانگیزد.

در سال 2000 تأسیس و دفتر مرکزی آن در استرالیا، این شرکت دارای دفاتر در استرالیا، ایالات متحده ، اروپا و آسیا، و راه حل های فناوری و خدمات را به رهبران صنعت در هر بازار عمودی عرضه می کند. www.seeingmachines.com

SOURCE Seeing Machines Limited

لینک های مربوطه

http://www.seeingmachines.com