ردیاب خودرو Antzertech MQTT موجب صرفه جویی در پهنای باند شبکه می شود و در عین حال پاسخ در زمان واقعی را بهبود می بخشد

در مقایسه با ردیاب های مبتنی بر TCP ، ردیاب های مبتنی بر MQTT Antzertech پهنای باند شبکه کمتری مصرف می کنند و از قابلیت اتصال قابل اعتمادتر و پاسخ بهتری در زمان واقعی برخوردار هستند. از آنجا که MQTT یک پروتکل استاندارد است که به طور گسترده ای در برنامه های اینترنت اشیا مورد استفاده قرار می گیرد ، مشتریان می تواند تنظیم کند سیستم عامل های مدیریت ناوگان خود را در ابرهای عمومی یا خصوصی افزایش دهند. آنتزرتک ردیاب های وسیله نقلیه همچنین به لطف بار داده کم MQTT – بدون هزینه ، مشتریان را قادر می سازد تا هزینه های قابل توجهی را پس انداز کنند ردیاب سازش ویژگی های غنی

پروتکل مناسب برای برنامه های بعدی مدیریت ناوگان

MQTT یک پروتکل استاندارد باز است که برای دستگاه های محدود و شبکه های پهنای باند ، تأخیر زیاد یا غیر قابل اطمینان ایجاد شده است – معمول برای وسایل نقلیه در برنامه های مدیریت ناوگان. در مقایسه با HTTP ، MQTT دارای پاسخ سریعتر و توان عملیاتی بیشتر و همچنین استفاده از باتری و پهنای باند کمتری است ، و این امر برای برنامه های مدیریت ناوگان که اتصال به صورت متناوب است ، پهنای باند در حد عالی است ، برنامه های ابری باید با چندین دستگاه ردیابی تعامل داشته باشند و انتقال اطلاعات قابل اعتماد یک نیاز اساسی است. با تشکر با توجه به نیاز به پهنای باند MQTT ، کاربران می توانند از برنامه های داده کم هزینه یا LPWAN مانند LTE-M یا NBIOT استفاده کنند.

راه حل های پیشرو در صنعت برای همه نیازهای ردیابی خودرو

محصولات ردیاب Antzertech دارای ویژگی هایی هستند پسندیدن چندین رابط I / O وسیله نقلیه ، ژئوفنسینگ تعریف شده توسط کاربر ، هشدارهای رفتار رانندگی ، اعلان های Mobileye istance Advanced Driver Assist Systems (ADAS) ، پروتکل های ODBII و J1939 CAN ، محاسبه مرده (DR) ، فناوری ثبت اختراع شده CAN-to-ADR و گزینه های متعدد از رابط های ارتباطی WWAN. محصولات ردیاب خودرو Antzertech با این گزینه های غنی از ویژگی و گزینه های انعطاف پذیر سفارشی ، تمام نیازهای برنامه را برآورده می کند و به راحتی به برنامه های ابری کاربران متصل می شود.

Antzertech یکی از شرکت های تابعه Innodisk Group است. با بهره گیری از شبکه فروش و پشتیبانی یکپارچه Innodisk Group ، ما محصولات و خدمات جامعی را به مشتریان جهانی ارائه می دهیم.

درباره Antzertech

Antzertech در سال 2015 تاسیس شد ، متخصص ارائه محصولات و راه حل های ارتباطی نوآورانه قابل اعتماد (RAW CAN ، OBDII ، J1939 ، J1708 ، FMS) است. با استفاده از تخصص جامع سخت افزار ، نرم افزار و یکپارچه سازی سیستم ، Antzertech بهترین و بی نظیرترین راه حل ها را برای مدیریت ناوگان ، حمل و نقل عمومی ، اجرای قانون ، جمع آوری داده های خودرو ، ردیابی خودرو ، telematics ، بیمه مبتنی بر استفاده (UBI) و سیستم های وسایل نقلیه بدون سرنشین ارائه می دهد. .

SOURCE Antzertech