رویای عقاب پیشاهنگ هنگامی زنده می شود که فرودگاه انتاریو ، باب هوپ USO مرکز بازسازی شده برای بازدید از سربازان را بازگشایی کند

سنگ بنای مرکز USO پاتریوت پاسیوی جدید است – عشق عشق به عقاب پیشاهنگ و حامی USO کریستین تورپ، که در سال 2019 یک منطقه پاسیو در فضای باز پیشرفته را برای پرسنل نظامی در حال سفر در نظر گرفت. کریستین ، پسر مدیر اجرایی ONT مارک تورپ، جمع شده در کل 7500 دلار در کمک های مالی ، و با حمایت مدیر USO Inland Empire DJ Stanhope ، شهرستان سن برناردینو سرپرست کرت هاگمن، شهر انتاریو و انتاریو سازمان فرودگاه بین المللی (OIAA) ، توانست برنامه خود را عملی کند.

تفنگداران دریایی و هواپیمایی از پایگاه ذخیره هوایی مارس برای نقاشی مجدد خود مرکز ، جابجایی مبلمان و نصب تخته کف ، وارد میدان شدند.

وپنر ، كه به عنوان رئيس هيئت كميسيون OIAA خدمت مي كند ، گفت: “ما به خاطر خدمتگذاري و جسارت خود به مددكاران و زنان خود مديون چنين بدهكاري هستيم و اميدواريم كه اين مركز جديد در سفرهايشان تجربه اي گرم و پذيرا را فراهم كند.” “ما از همکاری با Bob Hope USO ، پشتیبانی که از همه داوطلبان و اهدا کنندگان خود دریافت کرده ایم و البته از مسیحی که رویای او اکنون زنده شده بسیار سپاسگزاریم.”

وی گفت: “مراكز فرودگاه ما USO یكی از روشهای متعهدانه USO برای حمایت از اعضای خدمات آمریكا و خانواده های آنها از طریق حفظ ارتباط آنها با مردم ، مكانها و ارزشهایی است كه آنها گرامی می دارند.” پل استرادا، باب هیوپ رئیس هیئت مدیره USO و جانباز ارتش ایالات متحده. “ما از شرکای خود سپاسگزاریم انتاریو فرودگاه بین المللی ، برای کمک به USO در تأمین بیش از 25000 زن و مرد که زندگی خود را برای ما آماده می کنند ، هنگامی که به خانه می آیند یا از آنجا عبور می کنند ، از ما استقبال می کند. “

پاتریوت پاسیو جای میز نشیمن قدیمی در فضای باز ، متشکل از نیمکت های بتونی با قدمت چندین سال ، با میزها و چترهای پاسیو جدید را می گیرد. کریستین BBQ در جامعه برگزار کرد و مقدماتی را مطرح کرد 7500 دلار. هاگمن ، شهر انتاریو و OIAA هر یک کمک کردند 5000 دلار.

“به خصوص در حال حاضر ، در هنگام شیوع همه گیر ، داشتن فضای بیرونی امن و راحت برای اعضای خدماتی که در حال بازدید هستند بسیار مهم است. ما از این که می توانیم این مرکز را که به زیبایی بازسازی شده اختصاص دهیم و به قهرمانان نظامی خود می دانیم که چقدر از آنها قدردانی می کنیم ، هیجان زده هستیم. هاگمن ، که در هیئت کمیساریای OIAA خدمت می کند ، گفت:

“پاتریوت پاسیو نمونه ای عالی از جامعه قدرتمند در است انتاریو“، دی جی استنهوپ ، مدیر امپراطوری USO Inland Empire گفت:” آنچه با یک عقاب پیش بینی می شود امیدوار است که بتواند با افزودن میزهایی برای لذت بردن از ارتش ما ، یک تفاوت کوچک اما مهم ایجاد کند و از جامعه دیگران الهام بگیرد و منجر به ایجاد یک پاسیوی کاملا جدید شود منطقه و امکان ما برای خدمت به نیروهای بیشتر حتی در طی این همه گیر جهانی. “

در باره انتاریو فرودگاه بین المللی
انتاریو فرودگاه بین المللی (ONT) سریعترین رشد در فرودگاه است ایالات متحده، طبق Global Traveller ، یک نشریه برتر برای پروازهای مکرر. ONT در امپراطوری Inland واقع شده است ، تقریباً 35 مایلی شرق مرکز شهر است لس آنجلس در مرکز جنوب کالیفرنیا. این یک فرودگاه کامل سرویس است که ، قبل از همه گیری ویروس کرونا ، خدمات جت تجاری بدون توقف را به 26 فرودگاه بزرگ ایالات متحده ارائه می دهد ، مکزیک و تایوان اطلاعات بیشتر در سایت www.flyOntario.com در دسترس است. flyONT را دنبال کنید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام

درمورد انتاریو سازمان فرودگاه بین المللی (OIAA)
OIAA در سال 2008 تشکیل شد آگوست 2012 توسط یک توافق نامه قدرت مشترک بین شهر انتاریو و شهرستان سن برناردینو جهت کلی جهت مدیریت ، عملیات ، توسعه و بازاریابی ONT جهت بهره مندی از جنوب کالیفرنیا اقتصاد و ساکنان منطقه چهار حوضه فرودگاه. کمیساران OIAA عضو شورای شهر انتاریو هستند ، آلن دی. وپنر (رئیس جمهور) ، شهردار بازنشسته رودخانه رونالد او. لووريج (معاون رئیس جمهور) ، عضو شورای شهر انتاریو ، جیم دبلیو بومن (دبیر) ، شهرستان سن برناردینو سرپرست کرت هاگمن (کمیساریا) و مدیر بازنشستگی بازنشسته جولیا گوو (کمیسیونر، رئیس پلیس).

درباره USO:
USO اعضای سربازی آمریكا را با حفظ ارتباط آنها با خانواده ، خانه و كشور ، در طول خدمت به كشور ، تقویت می كند. در صدها مکان در سراسر جهان ، ما متعهد هستیم که اعضای خدمات خود و خانواده های آنها را از طریق مراقبت ، آسایش و پشتیبانی بی شمار متصل کنیم. USO یک سازمان غیرانتفاعی خصوصی است ، نه یک سازمان دولتی. برنامه ها و تورهای تفریحی ما توسط مردم آمریکا ، حمایت از شرکای سازمانی و فداکاری داوطلبان و کارکنان ما امکان پذیر است. برای پیوستن به ما در این مأموریت مهم و کسب اطلاعات بیشتر در مورد USO ، به USO.org یا از طریق فیس بوک مراجعه کنید ، توییتر و اینستاگرام.

تماس با رسانه OIAA:
استیو لمبرت، (909) 841-7527 [email protected]
تماس با رسانه USO:
لورا لانزی، (714) 343-5786 [email protected]

منبع انتاریو فرودگاه بین المللی

لینک های مربوطه

www.flyontario.com