سفرهای دریایی کوستا به جنوا بازگشت: Costa Diadema Sails Today

ژنو ، ایتالیا، 19 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Costa Cruises ، پیشتازترین خط دریایی در اروپا و بخشی از Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) ، اعلام کرد که کوستا دیادما از جنوا امروز. او نفر دوم است سفرهای دریایی Costa کشتی برای بازگشت به دریا با یک مهمان مهمان. برنامه سفر Costa Diadema ، که بازگشت تعطیلات سفر دریایی Costa را به بازگشت نشان می دهد لیگوریا و مدیترانه غربی ، فقط شامل تماس از طریق بنادر ایتالیا است و فقط برای میهمانان ساکن در رزرو می شود ایتالیا. بعد از جنوا، بندرهای بعدی تماس وی Civitavecchia خواهد بود /رم، ناپل، پالرمو ، کالیاری و لا اسپزیا.

“سرانجام سفرهای دریایی کاستا دوباره برگشت جنوا و لیگوریا، که بیش از 70 سال خانه ما بوده است. ما به تدریج و با مسئولیت پذیری ، با پروتکل های ایمنی که در صنعت گردشگری بی نظیر است ، بار دیگر قایقرانی می کنیم. پاسخ اولیه مهمانان ما بسیار دلگرم کننده بوده است ” گفت مدیر عامل گروه ، گروه Costa و کارناوال آسیا مایکل تام.مانند اروپا شرکت مسافرتی شماره یک ، ما وظیفه داریم این وضعیت دشوار را به فرصتی تبدیل کنیم تا قویتر از گذشته برگردیم و به توسعه اکوسیستم اقتصادی گردشگری و اقتصادی مقصد ادامه دهیم. ما می خواهیم این کار را در همکاری نزدیک با همه ذینفعان انجام دهیم و معتقدیم که لیگوریا برای تبدیل شدن به الگویی برای دیگران که باید بر اساس چهار سنگ بنیاد دنبال شود ، یک نقش اصلی دارد: زیرساخت های پیشرفته ، مانند ترمینال های مسافربری جدید در جنوا و لا اسپزیا ؛ نوآوری پایدار ، برای بهبود عملکرد زیست محیطی در بنادر ، مانند نیروی ساحل ، LNG. بهبود مدیریت مقصد و توسعه گردشگری برای پاسخگویی بهتر به نیازهای امروز مسافران و گسترش قابلیت های ایجاد ارزش. و پشتیبانی از نیازهای اجتماعی جامعه ، که ما از طریق بنیاد Costa Crociere خود متعهد شده ایم. “

لیگوریا در بازگشت کاستا به سفر دریایی ، و در کل اطراف ، برجسته است 80 تماس در این قسمت از شمال غربی ایتالیا بین اکنون و پایان فصل زمستان 2020/21. از جانب 10 اکتبر ساونا وطن اصلی پرچمدار خواهد بود کوستا اسمارالدا، اولین کشتی شرکت مجهز به LNG (گاز طبیعی مایع) ، که یک هفته تعطیلات سفر دریایی را در مدیترانه غربی ارائه می دهد. پس از یک سری سفرهای دریایی در نظر گرفته شده برای بازار فرانسه ، از نوامبر کوستا دیادما همچنین در حال انتقال به ساونا، برای سفرهای دریایی 12 روزه به جزایر قناری و سفرهای دریایی 14 روزه به مصر و یونان. کاستا آتش سوزی، کشتی جدید در حال ساخت در حیاط Marghera Fincantieri ، اولین حضور وی در این نمایشگاه است 27 دسامبر، دوباره در دریای مدیترانه غربی قایقرانی می کنیم و جنوا و لا اسپزیا هر هفته. در همین حال ، از 22 اکتبر تا اواسط دسامبر لا اسپزیا ورود را مشاهده خواهید کرد AIDAblu، با استفاده از مارک آلمانی AIDA Cruises از گروه Costa Group ، در تعطیلات 7 روزه کروز اختصاص داده شده به طور کامل ایتالیا. سفرهای دریایی کوستا که در حال قایقرانی در یا بعد از آن هستند 27 سپتامبر برای کلیه شهروندان اروپایی که در هر یک از کشورهای مندرج در آخرین مصوبه نخست وزیر مقیم هستند ، در دسترس خواهد بود.

سوار شدن میهمانان به Costa Diadema برای اولین عزیمت امروز از جنوا مطابق روال تعیین شده در این بخش انجام شده است پروتکل ایمنی کاستا، که شامل اقدامات عملیاتی جدیدی در پاسخ به وضعیت COVID-19 است ، که با تمام جنبه های تجربه سفر دریایی در داخل و خارج از کشتی سروکار دارد. رویه هایی که با حمایت کارشناسان مستقل بهداشت عمومی ابداع شده ، مطابق با – و حتی در برخی موارد حتی سخت تر از – پروتکل های بهداشتی تعریف شده توسط مقامات مربوطه ایتالیا و اروپا است. هنگام ورود به Stazione Marittima در جنوا، با زمان ورود متغیر به دلیل ورود به سیستم آنلاین ، هر میهمان درجه حرارت خود را اسکن کرد ، یک پرسشنامه سلامتی ارائه داد و تحت تست سواب سریع آنتی ژن، با امکان آزمایش سواب مولکولی اضافی برای موارد مشکوک. قبل از سوار شدن ، اعضای خدمه نیز در فواصل زمانی تحت آزمایش سواب مولکولی قرار گرفتند و به مدت 14 روز در قرنطینه قرار گرفتند. علاوه بر این ، هر یک از خدمه یک آزمایش ماهیانه دارند.

شروع با اولین تماس در Civitavecchia /روما، فقط با پیوستن به مقصد سفرنامه Costa Diadema می توانید از آنها بازدید کنید حفاظت شده گشت و گذار این شرکت برای گروههای کوچکی از افراد در وسایل حمل و نقل بهداشتی سازماندهی شده و قبل از عزیمت و پیوستن مجدد کشتی به اندازه گیری دما. امکانات و سرگرمی های کشتی بر اساس رویه های موجود در پروتکل ایمنی دوباره طراحی شده اند اما هنوز هم ویژگی های متمایز تعطیلات دریایی کاستا را حفظ می کنند ، بخشی از آن به دلیل فاصله فیزیکی ایجاد شده توسط ظرفیت کم شده کشتی است. به عنوان مثال: تکرار اجراهای نمایش زنده برای مخاطبان کمتر ؛ سوئیچ از رستوران های بوفه به ناهار خوری نشسته ؛ کاهش ظرفیت و حداقل فاصله بین میزهای تئاتر ، سالن نمایش ، بارها و رستوران ها ؛ ورودی مبهم برای برخی از امکانات مانند آبگرم ، استخرها و مینی کلوپ کودکان با تعداد محدودی از افراد در هر زمان مجاز به ورود. همچنین ، در تمام مناطق موجود در هواپیما ، از جمله کابین ها ، نظافت و ضدعفونی پیشرفته وجود دارد ، در حالی که خدمات بهداشتی کشتی گسترش یافته است. سایر اقدامات بهداشتی و ایمنی استفاده از ماسک صورت در هر زمان لزوم ، ضد عفونی کننده دست در سرتاسر کشتی و معرفی کیوسک های دماسنج بالینی سلف سرویس است.

SOURCE سفرهای دریایی Costa