سفیر نانتان می گوید نسل های خانواده شاهدین دومینیکا که از تابعیت میراث سرمایه گذاری بهره مند می شوند

لندن، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ممکن است شهروند مشترک المنافع شود دومینیکا بدون ارتباط قبلی با کشور از طریق برنامه Citizenship by Investment (CBI). با این حال ، این جزیره در مورد صداقت یک نامزد احتمالی سختگیرانه عمل می کند. سفیر امانوئل نانتان، رئیس تابعیت توسط واحد سرمایه گذاری (CBIU) در دومینیکا، توضیح داد که چرا در یک وبینار مناسب خانواده ها است اخبار خلیج فارس و CS Global Partners هفته گذشته.

تاسیس در سال 1993 ، دومینیکا برنامه CBI به افراد و خانواده های آزمایش شده اجازه می دهد تابعیت دوم را در ازای کمک اقتصادی دریافت کنند. متقاضیان می توانند حداقل یکی از کمکهای صندوق یکبار مصرف دولت را انتخاب کنند 100000 دلار آمریکا یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات از پیش تصویب شده از 200000 دلار آمریکا. سفیر نانتان گفت که دومینیکا، که به عنوان بهترین کشور برای CBI رتبه اول را دارد ، دارای یک پروسه سه ماهه ساده است ، با گذشت زمان اصلاح می شود و با دقت کافی قوی متعادل می شود.

“طول عمر برنامه ما به وضوح نشان می دهد که ما برنامه ای داریم که موفق است. […] ما شهروندان شهروندی را دیده ایم ، فرزندانشان ، نوه هایشان ، فرزندان فرزندان فرزندانشان شهروند می شوند ، و این همچنان ادامه دارد و ادامه می یابد. […] ما ثابت کرده ایم و آزمون زمان را پذیرفته ایم – سرمایه گذاران ما می دانند که ، نمایندگان ما این را می دانند و من معتقدم که در موفقیت برنامه ما نیز از اهمیت بالاتری برخوردار است. ”

نسل هایی از همان خانواده ها توانسته اند از شهروندان اقتصادی شدن بهره مند شوند دومینیکا. تابستان امسال ، CBIU برنامه CBI خود را برای تشویق به ادغام بیشتر خانواده تنظیم کرد. اکنون اعضای بیشتری از خانواده متقاضی اصلی یا همسر آنها می توانند به عنوان افراد تحت تکفل واجد شرایط دریافت تابعیت از طریق سرمایه گذاری شوند. دومینیکا همچنین آستانه نیاز صندوق خود را از تنظیم کرد 200000 دلار آمریکا به 175000 دلار آمریکا برای یک خانواده چهار نفره ، به استثنای خواهر و برادر.

نخست وزیر روزولت اسکریت در همین وبینار اظهار داشت: “مسئله خانواده برای ما بسیار مهم است و به همین دلیل است که ما این مورد را نیز در برنامه CBI خود آورده ایم. خاورمیانه و در بعضی از قسمتهای آسیا، ساختارهای خانوادگی یکسانی دارید. مردم به دنبال یکدیگر هستند. مردم به طرز بسیار تحسین برانگیزی از خانواده ، والدین و پدربزرگ و مادربزرگشان مراقبت می کنند. ”

برای درخواست تابعیت از دومینیکا، یک سرمایه گذار باید یک نماینده مجاز را استخدام کند. پس از ثبت اسناد و مدارک لازم – که به دلیل اقدامات پیشگیری از Covid-19 ، هنوز هم نمایندگان می توانند آن را به صورت آنلاین ارسال کنند – بررسی های دقیق انجام می شود. متقاضی پس از تأیید در اصل ، سرمایه گذاری واجد شرایط خود را انجام می دهد و متعاقباً تابعیت خود را دریافت می کند. این برای زندگی و نسل های آینده ادامه دارد.

[email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی