سلریوم از طرف مرجع اعتباربخشی CMMC به عنوان ناشر شریک مجاز نامگذاری شد و اولین بار CMMC Quiz و ابزار خودارزیابی را از طریق CMMC Academy معرفی کرد

EL SEGUNDO ، کالیفرنیا.، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – آکادمی CMMC ، ابتکاری از شرکت سلریوم ، امروز اعلام کرد که نهاد اعتباربخشی CMMC سلریوم را به عنوان ناشر شریک مجاز (LPP) تصویب کرد. علاوه بر این ، آکادمی در دسترس بودن دو ابزار جدید برای کمک به تأمین کنندگان دفاعی برای آماده سازی CMMC اعلام کرد: یک مسابقه آمادگی دانش برای کمک به شرکت ها در ارزیابی درک خود از CMMC و یک راه حل خود ارزیابی برای کمک به شرکت ها در ارزیابی عملکرد خود از CMMC.

از زمان شکل گیری آن در ژانویه 2020، آکادمی CMMC منابعی را برای کمک به تأمین کنندگان دفاع در درک و پیمایش الزامات CMMC از طریق مرور کلی فیلم ها و وبینارها فراهم کرده است – از جمله اجلاس مجازی کیتی آرینگتون، CISO برای دفتر تحصیل وزارت دفاع ایالات متحده – و یک راهنمای مرجع آنلاین که پیمایش کنترل ها و اقدامات CMMC را آسان می کند.

سلریوم به عنوان یکی از اولین ناشران شریک دارای مجوز تأیید شده توسط CMMC-AB ، برنامه های درسی آموزشی را برای ارزیابی کنندگان CMMC بر اساس مجموعه دانش AB ایجاد می کند. این کار همچنین توانایی آکادمی CMMC را در ارائه بینش و دانش عمیق تر به تأمین کنندگان دفاعی که نیاز به تأیید ارزیابی کنندگان CMMC دارند ، تقویت می کند.

دو ابزار جدید موجود از آکادمی CMMC شامل موارد زیر است:

  • مسابقه آمادگی دانش CMMC به تأمین کنندگان دفاع کمک می کند تا دانش و درک خود از برنامه CMMC را آزمایش کنند – از جمله مسائل کلیدی کسب و کار در مورد CMMC و روند ارزیابی.
  • یک راه حل خود ارزیابی CMMC ، که به عنوان صفحه گسترده امن مایکروسافت اکسل در دسترس است ، تأمین کنندگان دفاع را قادر می سازد ارزیابی اساسی از اجرای روشهای CMMC خود انجام دهند.

مدیر کل Celerium گفت: “ما خوشحالیم که یکی از اولین شرکتهایی هستیم که به عنوان ناشر شریک مجاز با CMMC-AB تأیید شده ایم.” تامی مک داول. “به عنوان یک LPP ، ما مشتاقانه منتظریم که بتوانیم علاوه بر ارائه بینش به تأمین کنندگان دفاعی که به دنبال صدور گواهینامه هستند ، برای ارزیابی کنندگان مشتاق CMMC نیز آموزش ایجاد کنیم. آکادمی به کمک پیمانکاران دفاعی ، به ویژه آنهایی که از کوچک تا متوسط ​​هستند ، ادامه خواهد داد. مشاغل درون DIB ، CMMC را درک کرده و برای آن آماده می شوند. راه حل های رایگان ما ، از جمله مسابقه آمادگی دانش و راه حل خود ارزیابی ، می تواند منابع مفیدی برای سازمان ها باشد تا بتوانند مکان خود را ارزیابی کنند و در مورد CMMC باید به کجا مراجعه کنند. “

درباره سلریوم

سلریوم® بر بهبود دفاع سایبری زنجیره تأمین در صنایع زیرساختی حیاتی ، از جمله صنایع دفاعی ، هواپیمایی و خودرو متمرکز شده است. خانواده راه حل های شبکه دفاع سایبری (CDN) این سازمان ها را قادر می سازد تا از طریق تهدیدات سایبری و ابزارهای اشتراک تهدیدات در برابر تهدیدات سایبری دفاع و محافظت کنند.

سلریوم یک تامین کننده پیشرو در زمینه اطلاعات تهدیدات سایبری و راه حل های تقسیم تهدیدات سایبری برای سازمان های مهم زیرساختی است که به صنایع دفاعی ، هواپیمایی و خودرویی خدمت می کنند.

سلریوم همچنین به نسل های بعدی سازمان های اشتراک اطلاعات ، از جمله ISAO و ISAC ، قدرت می بخشد. سلریوم که توسط آژانس های دولتی ، تیم های مدیریت ریسک سازمانی ، CISO و تحلیل گران SOC اعتماد می شود ، راه حل های دفاع سایبری را برای کمک به سازمان ها در دفاع و محافظت در برابر تهدیدات ارائه می دهد. در www.celerium.com بیشتر بیاموزید.

SOURCE Celerium

لینک های مربوطه

www.celerium.com