سنت کیتس و نویس برای احترام به اقدامات COVID-19 ، جشن سی و هفتمین روز استقلال را محدود می کند

لندن، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – فدراسیون سنت کیتس و نویس برنامه روز استقلال خود را با توجه به تهدید مداوم ناشی از COVID-19 تغییر می دهد. جزیره دوقلو به استقلال دست یافت بریتانیا بر نوزدهم سپتامبر 1983. امسال ملت 37 سال سلطنت خود را جشن می گیرند. نخست وزیر دکتر محترم تیموتی هریس تصمیم سختی را اتخاذ کرد و لغو برخی از رویدادها را فاش کرد ، در حالی که برخی دیگر کاسته می شوند یا به طور واقعی تحویل داده می شوند.

نخست وزیر هریس ، سه شنبه شب ، در برنامه هفتگی تلویزیونی خود ، گفت که رژه تشریفات سالانه استقلال امسال لغو می شود. با توجه به اقدامات مهار كننده فعال در این كشور و یك سیستم مراقبت بهداشتی قوی ، سنت کیتس و نویس کمترین موارد تأیید شده در میان ایالت های CARICOM را دارد و در حال حاضر هیچ مورد فعال وجود ندارد. مرگ های صفر نیز مرگ های ناشی از ویروس ثبت شده است.

“امسال هیچ رژه استقلال برگزار نخواهد شد. این به منظور کاهش خطر شیوع ویروس است که هزاران شرکت کننده در رژه استقلال شرکت می کنند. این تصمیم با توجه به اهمیت اساسی استقلال در نقطه اتکای کشور مستقل ما ، یک تصمیم دردناک بود. ، “نخست وزیر هریس گفت. با این حال ، وی شهروندان را تشویق کرد “که از رنگ های ملی استفاده کنند ، پرچم های ملی خود را با خود حمل کنند و پرچم های خود را در خانه ها و ساختمانهای عمومی خود نشان دهند. […] به مناسبت روز ، [and be] هوشیار باشید که از مقررات COVID-19 ما پیروی کنید. “

این جزایر در ماه آینده مرزهای خود را برای گردشگری بین المللی دوباره باز می کنند. بازگشایی این امکان را برای ترافیک هوایی و تجاری دریایی حمل مسافران بین المللی به بنادر فدراسیون فراهم می کند. این کشور بیش از 5000 کارگر صنعت گردشگری را در زمینه پروتکل های بهداشت و ایمنی آماده می کند تا برای ماه اکتبر آماده شود.

بعد از یک سال استقلال ، سنت کیتس و نویس اولین برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) جهان را در سال 1984 تاسیس کرد. این برنامه به متقاضیانی که از طریق بررسی دقیق مراقبت های لازم عبور کرده اند ، کمک اقتصادی به کشور می کند. در عوض ، متقاضی و خانواده آنها ، در صورت درخواست مشترک ، می توانند تابعیت مادام العمر را دریافت کنند.

برای مدت زمان محدود تحت صندوق رشد پایدار برنامه CBI ، یک خانواده تا چهار نفر می توانند برای 150،000 دلار آمریکا، بجای 195000 دلار آمریکا. این گزینه سریعترین مسیر رسیدن به تابعیت دوم است. در عوض ، این سهم از توسعه اقتصادی – اجتماعی در سراسر جزایر پشتیبانی می کند.

مخاطب:
[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

https://csglobalpartners.com