سنت کیتس و نویس رتبه اول را به عنوان سریعترین شهروندی جهان توسط برنامه سرمایه گذاری ، شاخص CBI 2020 پیدا می کند

در شاخص CBI 2020 ، برنامه CBI فدراسیون برای ارائه پردازش سریع و مستقیم ، دقت کافی قابل اطمینان و اطمینان ، با یک تجربه بی نظیر 36 ساله ، در رتبه یک یا مشترک اول قرار گرفت. همچنین امتیازات بالاتری را برای عدم نیاز متقاضیان به سفر و اقامت برای حداقل دوره کسب کرد.

شاخص CBI مورد بحث قرار گرفت سنت کیتس و نویس پیشنهادی با مدت زمان محدود که به خانواده های تا 4 سال دامپزشکی اجازه می دهد تابعیت خود را دریافت کنند 150،000 دلار بجای 195000 دلار آمریکا از طریق گزینه صندوق. این گزارش اهمیت روزافزون سرمایه گذاران برای اینکه بتوانند برای خانواده های خود نیز تابعیت بگیرند را درک می کند. سنت کیتس و نویس به نسل های بعدی متقاضیان موفق اجازه می دهد تابعیت را به ارث ببرند.

نخست وزیر دکتر محترم تیموتی هریس نظر داد: “سنت کیتس و نویس نه تنها مکانی برای رشد سرمایه گذاران است ، بلکه خانه ای مناسب برای فرزندان و نوه های آنها است. ما خیابان های خود را ایمن تر و حاکمیت قانون خود را – قویتر کرده ایم. ما به سرمایه گذاری در زمینه آموزش و بهداشت ادامه می دهیم. اقتصاد ما حتی وقتی با شوک های خارجی مانند همه گیر جهانی روبرو می شویم ، انعطاف پذیر است. “

لس خان، مدیرعامل شهروندی سنت کیتس و نویس توسط واحد سرمایه گذاری (CIU) ، گفت: “ما همچنان بر آنچه بیشتر برای سرمایه گذاران مهم است تمرکز می کنیم ، در حالی که اطمینان می دهیم مارک” Platinum Standard “خود را حفظ کنیم. پیشنهاد ما برای مدت زمان محدود زمانی که سرمایه گذاران بیش از هر زمان دیگری به امنیت و امنیت خانواده اهمیت می دهند. به همین دلیل است که تصمیم گرفته ایم به طور موقت به آنها اجازه دهیم به همان میزان سهمی که برای یک متقاضی واحد دارند ، به سه نفر از اعضای خانواده خود اضافه کنند. “

تحت ویژگی «روند تسریع درخواست» ، سرمایه گذاران می توانند طی 60 روز تابعیت – و گذرنامه خود را ، یک فرایند جداگانه برای CBI – دریافت کنند. متقاضیان ابتدا باید یک فرایند مراقبت موقت چند طبقه انجام دهند. CIU مقررات موقتي را وضع كرد كه در متن Covid-19 وضع شده است ، به موجب آن افراد مجاز – كه از طريق درخواست اجباري هستند – مي توانند درخواست ها را بصورت آنلاين ارسال كنند. با این حال ، CIU تأییدیه ای را بدون دریافت درخواست فیزیکی در تاریخ بعدی صادر نمی کند.

شهروندان اقتصادی پس از موفقیت ، حق زندگی ، کار و تحصیل را به دست می آورند سنت کیتس و نویس. آنها همچنین می توانند بدون ویزا یا با ویزا هنگام ورود به تقریبا 160 کشور و سرزمین سفر کنند و از همه مزایای اقتصادی و اجتماعی به عنوان شهروند بومی برخوردار شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سنت کیتس و نویس تابعیت از طریق برنامه سرمایه گذاری ، لطفا به وب سایت CIU مراجعه کنید.

[email protected]

www.ciu.gov.kn

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1249823/St_Kitts_and_Nevis__2020_CBI_Index.jpg

منبع دولت سنت کیتس و نویس