سوبارو آمریکا ، انجمن حفاظت از پارک های ملی و بنیاد پارک های ملی برای کاهش زباله در پارک های ملی ، از بین بردن 16 میلیون پوند زباله از محل دفن زباله ، تیم همکاری می کنند

با متوسط ​​330 میلیون بازدید کننده در هر سال ، خدمات پارک ملی (NPS) تقریباً 70 میلیون پوند زباله را در سطح کشور مدیریت می کند که باعث پر شدن تقریباً 600 کامیون کمپرسی می شود. سوبارو به عنوان اولین کارخانه مونتاژ خودرو در آمریکا که در سال 2004 به وضعیت دفن زباله صفر دست یافت ، تجربه گسترده ای در درک انحراف زباله به محل دفن زباله دارد. به همین دلیل ، سوبارو متعهد شده است تا با همکاری با NPCA ، NPF دانش خود را در مورد روش های دفن زباله صفر به اشتراک بگذارد. و NPS ، به منظور کاهش چشمگیر میزان زباله هایی که پارک های ملی به محل دفن زباله ارسال می کنند ، است.

وی گفت: “ما در سوبارو متعهد به حفاظت و نگهداری از نه تنها پارک های ملی خود هستیم ، بلکه می توانیم از کل مکان های بزرگ خارج از منزل خود در هنگام تلاش برای آینده بدون زباله های دفن زباله محافظت کنیم.” آلن بتکه، معاون ارشد بازاریابی ، سوبارو آمریکا ، شرکت وی ادامه داد: ادامه کار ما در طرح “به زمین های زباله غذا ندهید” باعث کاهش قابل توجه زباله های دفن زباله در سه پارک آزمایشی شده و به حفظ پارک های ملی آمریکا – گنجینه های ملی ما – برای نسل های آینده زیبا و تمیز کمک خواهد کرد. “

موفقیت ها و تأثیرات بلند مدت ابتکار عمل را می توان به رویکرد مبتنی بر جامعه مبتنی بر همکاری نسبت داد. همکاری با بسیاری از شرکا از جمله Grand Grand Teton Lodge Company، Signal Mountain Lodge، Yosemite Hospitality، Aramark، Doyon Limited Aramark، مرکز آموزش Denali و Nature Bridge، اولویت بندی بازدید و تعامل بازدیدکنندگان و سفارشی سازی راه حل های نوآورانه زباله برای هر پارک از اهمیت اساسی برخوردار بوده است. پیشرفتی که تاکنون حاصل شده است.

وی گفت: “با بازدید سالانه میلیون ها نفر از پارک های ملی ما ، کارکنان پارک موارد زیادی برای بحث و گفتگو دارند ، از جمله میلیون ها پوند زباله که می تواند از تجربه بازدیدکننده گرفته تا رفتارهای حیات وحش تأثیر بگذارد.” ترزا پیرنو ، رئیس جمهور و مدیرعامل انجمن ملی حفاظت از پارک ها. “با همکاری بسیاری از شرکای خود ، ما تصمیم گرفتیم تا این مسئله را از Denali ، Grand Teton و یوسمیتی پارک های ملی. پیشرفتی که ما با هم داشته ایم بسیار باورنکردنی است. ما از طریق آموزش بازدیدکنندگان و کارمندان ، سطل زباله را کاهش داده و بازیافت را افزایش داده و فرآیندهای جدید و ابتکاری را به کار گرفته ایم. و با این کار یک نقشه راه ایجاد کرده اید که می تواند در پارک های سراسر کشور مورد استفاده قرار گیرد. با هم ، ما میراثی ماندگار ایجاد می کنیم و پارکهای خود را برای نسلهای بعدی پایدارتر می گذاریم. “

ابتدا شناسایی مواد زائد رایج یافت شده در پارک های خلبان ، که شامل ضایعات مواد غذایی ، مقوا ، بطری های پلاستیکی یکبار مصرف ، بسته بندی و بسته بندی پلاستیکی ، قوطی های استیل و آلومینیوم ، بطری ها و شیشه های شیشه و قوطی های قابل حمل پروپان قابل حمل ، Denali ، گراند تتون و یوسمیتی پارک های ملی اهداف افزایشی را برای دور نگه داشتن مواد قابل بازیافت و قابل کمپوست از محل دفن زباله تعیین می کنند. این کار همچنین به بازدیدکنندگان کمک کرده است تا از طریق زیرساخت های بهبود یافته و برچسب گذاری های واضح و سازگار ، رفتارهایشان را در پارک ها تغییر دهند. نزدیک به 1000 کانتینر جدید برای زباله و بازیافت در مناطق پرتردد در این پارک ها وجود دارد و تأثیر بسزایی دارند. کانتینرهای اضافی ضمن تشویق به استفاده از وسایل قابل استفاده مجدد برای کاهش بطری ها و کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف و فنجان های قهوه ، دسته بندی و بازیافت را برای بازدید کنندگان آسان تر می کنند. از سال اول ابتکار عمل ، مشارکت بهبود یافته بازدیدکنندگان به طور متوسط ​​به سه پارک کمک کرده و بازیافت را 27 درصد افزایش می دهد.

با دور بودن پارک ها ، جایی که برخی از آنها ماشین های قابل بازیافت را حمل می کنند و صدها مایل را هدر می دهند ، یافتن راه های کارآمد و مقرون به صرفه و همکاری با جامعه اطراف گام مهمی در کاهش قابل توجه زباله ها است. در پارک ملی دنالی و محافظت ، هیئت مدیره مبتنی بر ابتکار عمل به طور منظم تشکیل می شود ، متشکل از مقامات منتخب محلی ، مشاغل و سهامداران جامعه. این همکاری باعث تغییر چشمگیر آگاهی و تعامل عمومی و بهبود قابلیت بازیافت در کل منطقه شده است. در پارک ملی گراند تتون، ضایعات مواد غذایی تقریباً 40 درصد زباله های تجمعی پارک را تشکیل می دهد. صاحبان امتیاز پارک در حال حاضر مشغول کمپوست زباله های مواد غذایی با یک کشاورز محلی هستند که از زباله های آلی به عنوان کمپوست برای محصول فروخته شده به خانه ها و جامعه استفاده می کند. فقط در سه تابستان ، نزدیک به 500000 پوند زباله مواد غذایی کمپوست شده است.

موفقیت غیرقابل انکار این موفقیت ابتکار عمل ارتباط با میلیون ها نفری است که سالانه از پارک های ملی هنگام برنامه ریزی برای سفرهایشان ، در حالی که در پارک هستند و پس از آن ، از چالش های زباله و آنچه می توانند برای کمک به آنها استفاده کنند ، از پارک های ملی بازدید می کنند. سال گذشته ، بیش از 8.5 میلیون نفر از دنیالی ، گراند تتون و یوسمیتی پارک های ملی و کمک به نزدیک به 8 میلیون پوند زباله. از طریق این کار مشترک ، تقریبا نیمی از این زباله ها بازیافت ، کمپوست شدند ، یا در غیر این صورت به محل دفن زباله ارسال نشد. و کارهای بیشتری برای انجام وجود دارد.

بازدیدکنندگان نقش مهمی در کمک به کاهش قابل توجه زباله در پارک های ما دارند و می توانند با انجام این مراحل ساده هنگام برنامه ریزی سفر بعدی خود ، سهم خود را انجام دهند:

  1. برنامه ریزی و آماده سازی – به ویژه با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی اضافی در میان همه گیر جهانی از جمله نیاز به ماسک ، فاصله اجتماعی و سیستم های جدید رزرواسیون. به آنچه در پارک می آورید فکر کنید و بررسی کنید که آیا در پارک مورد بازدید شما می توان آن را بازیافت یا کمپوست کرد. موادی را انتخاب کنید که قابل استفاده مجدد هستند و آنها را با خود ببرید. از خرید وسایل یکبار مصرف و دور ریختن آنها هنگام حضور در پارک خودداری کنید.
  2. هر وقت می توانید آنلاین را انتخاب کنید – به جای نقشه کاغذی ، برنامه های تلفن های هوشمند را امتحان کنید تا به شما کمک کند تا در پارک ، زمانی که دسترسی وجود دارد ، حرکت کنید.
  3. لیوان قهوه خود را بیاورید – یک لیوان قهوه قابل استفاده مجدد بیاورید یا یکی از مراکز بازدید کننده پارک یا امتیاز را برای کمک به کاهش زباله در پارک ها خریداری کنید.
  4. بطری آب خود را بیاورید – یک بطری آب قابل شارژ بیاورید یا بخرید و از ایستگاه های مناسب برای پر کردن آب واقع در اطراف پارک ها استفاده کنید.
  5. کیف های قابل استفاده مجدد را انتخاب کنید – برای کمک به از بین بردن زباله های کیسه های پلاستیکی ، کیف یا پارچه قابل استفاده مجدد خود را برای لوازم خود به همراه داشته باشید.

این کار همچنین باعث اتصال نسل بعدی وکالت می شود که می خواهند پارک های ما را سالم و پایدار نگه دارند. از همکاری با پل طبیعت در پارک ملی یوسمیتی که هدف آن گسترش ارتباطات در مورد صفر روش دفن زباله به دانشجویان محلی ، به برنامه سفیر دفن زباله صفر در سال است پارک ملی دنالی و در جایی که دانش آموزان در حال یافتن راه حل برای زباله و بازیافت مسائل در پارک و دروازه هستند ، این جوانان به دیگران الهام می دهند تا در تلاش های ما برای کاهش زباله به ما بپیوندند.

وی گفت: “این پروژه ثابت می كند كه وقتی شرکای ملی ، محلی و جامعه برای ایجاد نوآوری با هم متحد می شوند ، چه ممكن است.” رئیس و مدیرعامل بنیاد پارک ملی ویل شفروت. “با هم ، ما دانش ارزشمندی را می توانیم بدست آوریم که می تواند بیش از 400 پارک ملی در سراسر کشور ، با اهداف پایداری سرویس پارک ملی ، مطابقت داشته باشد.”

موفقیت این طرح اخیراً توسط Engage for Good با جایزه Halo Silver Silver 2020 در “بهترین طرح پایداری” شناخته شد. جوایز Halo هستند آمریکای شمالی بالاترین افتخار برای ابتکارات اجتماعی شرکت ها و باعث بازاریابی. جوایز Halo را برای کار خوب و خوب با انجام کارهای خوب با مشاغل افتخارآمیز درگیر کنید.

طرح تغذیه محل های دفن زباله را تغذیه نکنید بخشی از سوبارو زمین را دوست دارد ، ستون خیرخواهانه سازنده خودرو با محوریت محیط زیست قول عشق سوبارو. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوبارو زمین را دوست دارد و کارهای زیست محیطی سوبارو انجام می دهد ، به اینجا مراجعه کنید subaru.com/ زمین و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده این ابتکار عمل ، #DontFeedtheLandfills و #SubaruLovesTheEarth را در اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر دنبال کنید.

درباره سوبارو از امریکا ، شرکت
سوبارو از امریکا ، شرکت (SOA) یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت سوبارو است ژاپن. دفتر مرکزی آن در یک دفتر دفن زباله صفر در Camden، N.J.، این شرکت وسایل نقلیه ، قطعات و لوازم جانبی سوبارو را از طریق شبکه ای متشکل از بیش از 630 خرده فروش در بازار عرضه و توزیع می کند ایالات متحده. تمام محصولات سوبارو در کارخانه های تولید زباله صفر تولید می شوند و سوبارو از ایندیانا خودرو ، تنها کارخانه تولید اتومبیل ایالات متحده است که توسط فدراسیون ملی حیات وحش ملی به عنوان زیستگاه حیات وحش حیاط خلوت معرفی شده است. SOA توسط قول عشق سوبارو، که چشم انداز این شرکت برای نشان دادن عشق و احترام به همه ، و حمایت از جوامع و مشتریان خود در سراسر کشور است. طی 20 سال گذشته ، SOA بیش از بیش اهدا کرده است 190 میلیون دلار خانواده سوبارو بیش از 40،000 ساعت داوطلبانه ثبت نام کرده اند. سوبارو به عنوان یک شرکت معتقد است انجام سهم خود در ایجاد تأثیر مثبت در جهان مهم است زیرا این کار صحیح است. برای کسب اطلاعات بیشتر به media.subaru.com مراجعه کنید. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، و اینستاگرام.

درباره انجمن ملی حفاظت از پارک ها
از سال 1919 ، انجمن حفاظت از پارک های ملی غیر حزبی صدای اصلی در حفاظت از پارک های ملی ما بوده است. NPCA و تقریباً یک میلیون و 400 هزار عضو و حامی آن با هم همکاری می کنند تا از نمادین ترین و الهام بخشترین مکان ملت ما برای نسل های آینده محافظت و حفظ کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.npca.org مراجعه کنید.

درباره بنیاد پارک ملی
بنیاد پارک ملی خیریه رسمی پارک های ملی آمریکا و شریک غیرانتفاعی خدمات پارک ملی است. بنیاد پارک ملی که در سال 1967 توسط کنگره منصوب شد ، بودجه شخصی را برای کمک به حفاظت از بیش از 84 میلیون هکتار از پارک های ملی از طریق اقدامات حیاتی و حفاظتی حیاتی جمع می کند و همه آمریکایی ها را با مناظر طبیعی بی نظیر ، فرهنگ پر جنب و جوش و تاریخ غنی خود متصل می کند. در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید و به عضوی از انجمن پارک های ملی تبدیل شوید.

منبع Subaru of America، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.subaru.com