سوییچ اترنت Gigabit CM-4012F0-AER OnTime Networks توسط ایرباس برای استفاده در برنامه های سیستم جمع آوری داده های پرسرعت ابزار دقیق تست پرواز انتخاب شده است

Øyvind Holmeide ، مدیر عامل شبکه OnTime ، اظهار داشت: “ما از انتخاب توسط ایرباس هیجان زده هستیم. این قرارداد نمونه ای قوی از روابط دیرینه ما و پشتیبانی مداوم از صنعت آزمایش پرواز مهم است. این تعهد ما را برای ارائه پیشرفته ترین و شبکه های قابل اعتماد و راه حل های همگام سازی زمان برای برنامه های سیستم ابزار دقیق تست پرواز سریع. ”

درباره سری CM-4012F0-AERO
CM-4012F0-MM-AER یک سوئیچ اترنت گیگابیتی مدیریت شده در هوا است و مخصوصاً طراحی شده است تا بتواند در محیط های سخت و سخت آب و هوایی و پر سر و صدا کار کند (به عنوان مثال ارتفاع زیاد ، شوک شدید و لرزش ، دمای گسترده ، رطوبت ، گرد و غبار و آب قرار گرفتن در معرض ، EMI پر سر و صدا ، قدرت کثیف) برنامه های نظامی. این پلت فرم یک سوئیچ پیشرفته و کاملاً مهندسی است که پیچیدگی ها را حل می کند ، مدولار بودن را امکان پذیر می کند و رشد را فراهم می کند ، در حالی که عملکرد بهینه برای برنامه های محدود هواپیما ، هلی کوپترها و هواپیماهای بال ثابت ارائه می دهد. این واحد مطابق با نیازهای زیست محیطی MIL-STD-810G ، EMI / EMC مورد نیاز MIL-STD-461 یا IEC-55032/61000 و مشخصات الکتریکی مورد نیاز با توجه به MIL-STD-704 (نوع DC).

این سوئیچ / روتر لایه 2/3 گیگابایتی کاملاً مدیریت شده ، مجموعه ای قدرتمند از ویژگی های شبکه را فراهم می کند ، از جمله پشتیبانی از فیلتر ترافیک چندپخشی IPv4 با توجه به فیلترهای استاتیک یا جستجوی IGMP ، شبکه های محلی مجازی (VLAN ها) ، کنترل پورت (سرعت / حالت / آمار ، کنترل ow) ، اولویت بندی ترافیک کیفیت خدمات (QoS) ، تجمیع پیوندها (802.3ad) ، مدیریت SNMP v1 / v2 / v3 ، احراز هویت ایمن (802.1X ، ACL ها ، وب / CLI) ، بازتاب پورت و افزونگی شبکه بر اساس RSTP / MSTP.

CM-4012F0-AER-TS00CFBA0 یک ساعت شفاف PTP 1588 (TC) با پشتیبانی از ترجمه نسخه PTP (v1 / v2) است. این واحد همچنین شامل یک سرور استاندارد NTP است.

درباره شبکه های OnTime
شبکه OnTime یک رهبر فناوری برای سوئیچ های ناهموار ، همزمان ، کاملاً مدیریت شده و مدولار گیگابیت اترنت است که به طور خاص برای کار با قابلیت اطمینان در محیط های سخت و سخت گیرانه صنایع هوافضا و صنایع دفاعی طراحی شده است. OnTime که به دلیل نوآوری و تعالی شناخته شده است ، بر اساس IEEE 1588 (PTP) به عنوان فناوری اصلی ، بر زمان دقیق بیش از اترنت تمرکز دارد. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.ontimenet.com.

شبکه های OnTime

لینک های مربوطه

http://www.ontimenet.com