سیستم پارکینگ وسایل نقلیه کاملاً مستقل سطح 4 در سطح جهانی 4 و در HiPhi X Human Horizons راه اندازی شد

دینگ لی ، بنیانگذار و مدیرعامل Human Horizons ، خاطرنشان کرد: “Human Horizons از فناوری برای افزایش تجربه رانندگی و کارآیی استفاده می کند در حالی که برای پروژه های خود ایمنی کاربر را در اولویت قرار می دهد. با این حساب ، ما به دنبال ارتقا driving رانندگی خودکار و راه اندازی فناوری V2X آماده برای بازار گسترده هستیم. کاربرد.”

AVP تازه توسعه یافته یک تجربه پیشرفته رانندگی مستقل در سطح 4 را مبتنی بر یکپارچه سازی فن آوری های تلفیقی خودرو و جاده ارائه می دهد. تجهیزات حسی ثابت مانند لیزر ، رادار و وسایل ارتباطی در مناطق پارکینگ می توانند موقعیت خودرو و موانع را شناسایی و ردیابی کنند ، این اطلاعات را از طریق 5G به وسیله نقلیه ارسال کرده و به یک جای پارک ایمن هدایت کنند. رانندگان می توانند از اتومبیل خود در هر نقطه از پارکینگ خارج شده و اتومبیل را ترک کنند تا به طور مستقل خود را پارک کند. پس از بازگشت ، رانندگان می توانند وسیله نقلیه را با استفاده از یک برنامه تلفن همراه به مکان فعلی خود احضار کنند و از آنجا دور شوند.

سیستم یکپارچه AVP می تواند بر چالش های وسایل نقلیه مستقل در پارکینگ های زیرزمینی بدون سیگنال GPS ، نقاط کور و چرخش های محکم غلبه کند. این باعث می شود HiPhi X رهبر صنعت در این زمینه باشد.

مجهز به این فناوری ، HiPhi X برای اولین بار در نمایشگاه خودروی پکن سال 2020 ظاهر خواهد شد و تبدیل به اولین خودروی برقی هوشمند تولید انبوه جهان می شود که به پارکینگ کاملاً مستقل سطح 4 دست پیدا می کند.

گذشته از سیستم AVP ، سیستم خلبان خودکار HiPhi X که به تازگی راه اندازی شده است ، ایمنی کاربر را نیز در خط مقدم توسعه قرار می دهد. این سیستم از اصول همانند طراحی ایمنی هواپیما استفاده می کند ، با استفاده از سیستم دو افزونگی به معنی اجزای پشتیبان از قابلیت اطمینان سیستم حتی در صورت سو single عملکرد تک جزئی استفاده می کنند. این سیستم می تواند وسیله نقلیه را در محدوده سرعت 0-130 کیلومتر در ساعت راه اندازی ، متوقف ، چرخانده و رانندگی کند. این اجازه می دهد تا رانندگان خود را پا، دست ها ، چشم ها و توجه به دور از جاده است و توسط 24 سنسور قرار گرفته در سراسر اتومبیل (شامل دوربین های دید جلو و فراگیر ، رادار موج میلی متر ، رادار اولتراسونیک ، دوربین های DMS تشخیص وضعیت راننده و موارد دیگر) حاصل می شود. این همراه با فناوری نقشه برداری با دقت بالا به HiPhi X امکان دستیابی می دهد سطح 4 خود مختار توقفگاه خودرو ساخت آن اولین مدل تولیدی برای دستیابی به این هدف در چین.

در سال 2019 ، Human Horizons به عنوان بخشی از طرح استراتژیک خود از وسیله نقلیه هوشمند ، اکوسیستم Smart Road و Smart City ، اولین جاده هوشمند جهان را که قادر به رانندگی با V2X است ، در Yancheng تاسیس کرد ، جیانگ سو استان این تیم همچنین یک پروژه نمایش 5G تظاهرات ادغام وسایل نقلیه جاده و شهر را در سال 2015 آغاز کرد شانگهای پارک هوش مصنوعی ژانگ جیانگ. با راه اندازی AVP و کاربرد آن در پارکینگ ها و بزرگراه ها ، چشم انداز Human Horizons در زمینه اتصال متصل ، خودمختار و هوشمند یک قدم نزدیک است.

درباره HiPhi

HiPhi یک برند برتر است که توسط Human Horizons ایجاد شده و توسط کاربران آن ارتقا یافته است. HiPhi X یک محصول EV با ساختار سبک آلومینیوم و فولاد ترکیبی و چرم های گیاهی پایدار و مواد قابل بازیافت است که ماندگاری بیشتری دارند.

درباره Human Horizons

Human Horizons به فناوری های نوآورانه و پیشرو در زمینه تحرک هوشمند و همچنین صنعتی سازی وسایل نقلیه هوشمند آینده نگر متعهد است. علاوه بر این ، Human Horizons فن آوری های حمل و نقل هوشمند را ایجاد می کند و به توسعه شهرهای هوشمند کمک می کند ، که باعث تعریف مجدد تحرک انسان می شود.

SOURCE Human Horizons