شاتل هنر تلفیقی نیویورک

نیویورک، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – برای همه کسانی که مایل به حمل هنرهای زیبا از نیویورک به تگزاس با خیال راحت ، ایمن و با قیمت مناسب ، شاتل هنری تلفیقی آینده را از دست ندهید شهر نیویورک به دالاس، آستین، و هوستون بر 21 سپتامبر. این شاتل توسط شرکت Fine Art Shippers ، یک شرکت معتبر هنری خانوادگی متعلق به خانواده که مقر آن در میدتاون منهتن است ، اداره می شود. وانت های هنری در سراسر کشور موجود است نیویورک منطقه شهری و باید حداقل 48 ساعت قبل از عزیمت شاتل رزرو شود. مسیر طی خواهد شد شیکاگو و ایالت های پنسیلوانیا، اوهایو، ایندیانا، ایلینوی، و آرکانزاس.

Fine Art Shippers بیش از دو دهه است که خدمات حمل و نقل هنری و تدارکات هنری را ارائه می دهد و به مشاغل هنری و مشتریان خصوصی کمک می کند تا هنرهای زیبا و عتیقه را در سطح ملی و بین المللی حمل کنند. این شرکت به ویژه به دلیل خدمات منظم شاتل هنری که کل کشور را از شرق به غرب ، شمال به جنوب پوشش می دهد ، شناخته شده است. اینها شامل شاتل های هنری است بوستونمیامی، نیویورکشیکاگو، نیویورکدنور ، نیویورکلس آنجلس، نیویورکهوستون، و بیشتر. شاتل آینده Fine Art Shippers فعال خواهد بود دوشنبه 21 سپتامبر، قصد دارم به تگزاس با توقف در شیکاگو ، ایالت IL تحویل و تحویل هنر در تمام طول مسیر ، از جمله به / از اقامتگاه های خصوصی ، خانه های حراج ، گالری های هنری و موزه ها امکان پذیر است.

شاتل های هنری ارائه شده توسط Fine Art Shippers توسط تیمی از رانندگان باتجربه و متصدیان هنری بسیار آموزش دیده اداره می شوند كه تحویل ایمن و مطمئن حتی شكننده ترین و ظریف ترین وسایل را تضمین می كنند. این شرکت به ویژه در حمل و نقل نقاشی های بزرگ روغن ، مجسمه ها و مجسمه ها ، مبلمان عتیقه ، نمایشگاه های موزه و تاسیسات هنری پیچیده تخصص دارد و هر شی را با دقت و توجه به جزئیات درمان می کند. حمل و نقل Fine Art همچنین به دلیل ارائه خدمات سفارش دادن جعبه های هنری معروف است ، به این معنی که هر اثر هنری که شرکت برای حمل آن اعتماد دارد توسط یک جعبه چوبی سفارشی ساخته شده توسط سازندگان حرفه ای جعبه داخلی کاملا محافظت می شود. علاوه بر این ، همه اقلام و شاتل ها علاوه بر این برای امنیت خاطر مشتری با پوشش ویژه بیمه هنری محافظت می شوند.

شاتل هنری آینده نیویورکتگزاس یک شاتل دو طرفه است که به عقب برمی گردد شهر نیویورک تقریباً 3 روز پس از ورود به داخل هوستون. تیم Fine Art Shippers متشکل از متصدیان حرفه ای هنر می توانند قطعات هنری را از هر مکان و مکان دیگری انتخاب کنند آستین، دالاس، و هوستون و تحویل آنها به شهر نیویورک یا هر شهر دیگری در طول مسیر ، اما حتماً از قبل رزرو کنید. می توانید مستقیماً با فرستنده های Fine Art تماس بگیرید یا مستقیماً از طریق وب سایت شرکت درخواست نقل و انتقالات ارسال کنید.

مخاطب:
ایلیا کوشنیرسکی
+ 19176585075
[email protected]

SOURCE ارسال کنندگان هنرهای زیبا

لینک های مربوطه

https://fineartshippers.com