شرکای جدید پارک Discovery آمریکا را برای رسیدن به نمایشگاه جدید در زمینه نوآوری در کشاورزی به یک میلیون دلار نزدیک می کنند

سازمان های جدیدی که با Discovery Park در این نمایشگاه همکاری می کنند شامل Agrela Ecosystems ، Babylon Micro-Farms ، Bayer Fund ، Blue Steel Tool ، Inc. ، مرکز علوم گیاهان دونالد دانفورت ، EarthSense ، GroGuru ، SwineTech ، Syngenta ، تولیدکنندگان گوشت خوک تنسی ، اداره دره تنسی و وزارت كشاورزي USDA وزارت كشاورزي.

بیش از 50 نفر نیز به عنوان “قهرمان کشاورزی” ثبت نام کرده اند که به آنها امکان می دهد نام خود یا یکی از دوستان یا عزیزان خود را در دیوار اهدا کننده نمایشگاه قرار دهند. قهرمانان کشاورزی همچنین دو بلیط برای افتتاحیه VIP نمایشگاه دریافت می کنند. آخرین مهلت در نظر گرفته شده است 30 سپتامبر 2020، و مشارکتها ممکن است بصورت آنلاین انجام شود.

این نمایشگاه به بازدیدکنندگان در هر سنی کمک می کند تا درک درستی از نحوه دریافت غذا و فیبر از مزرعه به خانواده و نقشی که نوآوری های فناوری ، علمی و ژنتیکی در کشاورزی در جامعه و فرهنگ در سراسر جهان دارد ، داشته باشند.

گفت: “این نمایشگاه همچنین سرگرم کننده خواهد بود.” اسکات ویلیامز، رئیس و مدیر عامل پارک کشف. “من هیجان زده هستم که ما می توانیم چند فیلم و تجهیزات از کشاورز نسل هشتم هندوانه و راننده حرفه ای NASCAR را در اختیار شما قرار دهیم. راس چستین، شلوغ ترین راننده در NASCAR ، که بیشتر وقت خود را در کانون توجهات برای آموزش مردم در مورد نقش مهم کشاورزی امروز استفاده می کند. ”

ملقب به “مرد خربزه” ، چستین به دلیل خرد کردن یک هندوانه به زمین در Victory Lane هنگام جشن پیروزی در مسابقات شناخته شده است. او برای Kaulig Racing در شماره 10 Nutrien Ag Solutions Chevrolet Camaro در سری Xfinity رانندگی می کند. او در مستندات “Two-Track Mind” تولید شده در Nutrien Ag Solutions- و NASCAR حضور دارد که Chastain را به دنبال مسابقه در سراسر کشور و بازدید از مزارع در طول مسیر دنبال می کند ، و به مخاطبان گسترده تری در مورد کشاورزی تولید مدرن آموزش می دهد.

داستان های افراد ، مانند دکتر ، در این نمایشگاه گنجانده خواهد شد. نادیا شکور، که در زمینه نوآوری کشاورزی پیشرو هستند. به عنوان یک دانشمند ارشد تحقیق در مرکز علوم گیاهی دونالد دانفورت در سنت لوئیس، او اخیراً کمک مالی از موسسه ملی غذا و کشاورزی و بنیاد ملی علوم برای توسعه FieldDock ، یک سیستم یکپارچه مزرعه هوشمند دریافت کرده است. فناوری شکور و همکارانش در حال توسعه هستند که داده های زمان واقعی را از زمینه ها جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کنند و به شما امکان پیگیری موثر عملکرد محصول را می دهد.

همچنین داستان Babylon Micro-Farms به نمایش در خواهد آمد ، وی یک پلت فرم کشاورزی عمودی را اختراع کرده است که از هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و دید دوربین استفاده می کند و به هر کسی این امکان را می دهد تا با استفاده از فن آوری ثبت اختراع همراه با یک برنامه تلفن همراه کنترل کننده ، محصولات تازه و مقوی را در محل تولید کند. عملکرد مزارع این شرکت در سال 2017 توسط تاسیس شد دانشگاه ویرجینیا دانش آموزان الكساندر اولسن و گراهام اسمیت پس از یک پروژه دانشجویی در مقطع کارشناسی برای توسعه مزارع خرد خرد برای جوامع پناهندگان. بابل اکنون مزارع عمودی را در مدارس ، جوامع زندگی سالمندان ، هتل ها و تفرجگاه ها نصب می کند.

حامیان مالی عمده این نمایشگاه Nutrien Ag Solutions و بانک سیمونز.

برای دیدن لیست کاملی از سازمان های همکاری با Discovery Park در نمایشگاه ، به وب سایت مراجعه کنید.

برای مشارکت در Discovery Park در این نمایشگاه بسیار مهم ، از طریق ایمیل ارسال کنید مری نیتا بوندورانت در [email protected] یا با شماره 731-676-3556 تماس بگیرید.

مخاطب:
کتی جارویس
731-885-5455
[email protected]

SOURCE Discovery Park of America

لینک های مربوطه

http://www.discoveryparkofamerica.com