شرکای صنایع CRC با قطعات خودرو NAPA برای حمایت از صندوق قهرمانان بی باک پشتیبانی می کنند

صندوق قهرمانان افتخارآفرین در سال 2000 تأسیس شد ، مراکز درمانی پیشرفته ای را در پایگاه های نظامی در سراسر آن احداث می کند ایالات متحده و کمک به مراقبت از مردان و زنانی که خدمت می کنند و خدمت کرده اند ایالات متحده نظامی صنایع CRC برای پشتیبانی از صندوق قهرمانان باهوش از سال 2018 با قطعات خودرو NAPA همکاری کرده است. تا به امروز ، CRC تقریباً افزایش یافته است 500000 دلار برای کمک به حمایت از اعضای ارتش و خانواده های آنها.

تلاش جمع آوری سرمایه
در سراسر سپتامبر و اکتبر 2020بخشی از فروش محصولات صنایع CRC در فروشگاه های شرکت کننده NAPA AUTO PARTS به IFHF اهدا می شود. در ماه سپتامبر ، محصولات CRC منتخب برای جذب سرمایه واجد شرایط خواهند بود ، از جمله Brakleen® ، # 1 پاک کننده قطعات ترمز در سراسر جهان. جمع آوری کمکهای مالی در ماه اکتبر بر روی سیستم شستشوی قطعات زیستی و تصفیه آب CRC SmartWasher® و برنده جایزه BenchtopPRO the ، اولین دستگاه شستشوی قطعات نیمکت برای انجام فرآیند تعمیرگاه کوچک یا گاراژ منازل انجام می شود.

پری کوزون، مدیر عامل CRC صنایع ، در مورد تأثیر شخصی حمایت از IFHF صحبت کرد و اظهار داشت ، “گرچه من یک سرباز قدیمی نیستم ، پدر من یک قهرمان محلی جنگ جهانی دوم است ، برادرانم در جنگ های کره و ویتنام و بسیاری از خانواده CRC ما خدمت می کردند پیشکسوت هستند یا اعضای خانواده ای دارند که برای بسیاری خدمت و فداکاری کرده اند. صندوق قهرمانان افتخار و حمایت شفابخش آنها واقعاً در نزدیکی خانه است. ما افتخار می کنیم که این کمک مالی را برای بزرگداشت فداکاری های مردان و زنانی ارائه می دهیم که هر روز به کشورمان خدمت کنیم. “

وی افزود: “با همکاری ما ، فرصت فوق العاده ای برای ارائه پشتیبانی مالی به IFHF داریم.” جیسون رینی، معاون رئیس AutoCare NAPA. “NAPA بسیاری از وظایف فعال و نیروهای بازنشسته را در میان کارمندان و مشتریان خود به حساب می آورد و ما می خواهیم از فداکاری های بزرگی که انجام داده اند حمایت خود را نشان دهیم.”

SOURCE CRC Industries، Inc.