شرکت تأمین بیمه برنامه ریزی می کند جلسه ویژه 13 اکتبر برای تأیید ترکیب کسب و کار با شیفت ، آوردن جدیدترین بازی خالص در بازار تجارت الکترونیک خودروهای دست دوم به بازارهای عمومی

سانفرانسیسکو، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Shift Technologies Inc. (“Shift”) ، یک پلت فرم تجارت الکترونیک بین انتها و انتها با مأموریت خرید و فروش ماشین دست دوم برای همه سرگرم کننده ، منصفانه و قابل دسترسی برای همه و بیمه خرید شرکت است. ( Nasdaq: INSU) (“شرکت”) ، یک شرکت اکتساب خاص با معامله عمومی ، امروز اعلام کرد که بیانیه ثبت نام در فرم S-4 (پرونده شماره 333-239896) (اصلاح شده ، “بیانیه ثبت”) ، ثبت شده توسط شرکت خرید بیمه ، مربوط به ترکیب تجاری قبلاً اعلام شده (“ترکیبی از تجارت”) با شیفت توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) م effectiveثر اعلام شده است. این شرکت روند چاپ و ارسال بیانیه قطعی پروکسی / اعلان نامه مربوط به جلسه ویژه (“جلسه ویژه”) سهامداران سهام شرکت بیمه بیمه را برگزار می کند. 13 اکتبر 2020 در ارتباط با ترکیب کسب و کار. بیانیه پروکسی / دفترچه یادداشت از طریق پایان کار در سهامداران سهام بیمه بیمه از طریق پست ارسال می شود 10 سپتامبر 2020 (“تاریخ ثبت”). اعلان جلسه ویژه از طریق پست ارسال می شود 28 سپتامبر 2020 به سهامداران ثبت شده از تاریخ ثبت.

“ما از زمان راه اندازی خود در سال 2014 پیشرفت چشمگیری در مقیاس گذاری شیفت برای به دست آوردن سهم در بازارهای اصلی خود داشته ایم. ادغام با شرکت بیمه خرید نه تنها Shift را به بازارهای عمومی می آورد ، بلکه فرصت های جدید را نیز باز می کند و مرحله بعدی رشد ما را نشان می دهد. ، “اظهار نظر کرد جورج آریسون، مدیر عامل شرکت شیفت. “ما به سهامداران متعهد هستیم. ما به سرمایه گذاری هوشمندانه برای رشد درآمد و ارائه ارزش بلند مدت به سهامداران خود ادامه خواهیم داد.”

اطلاعات تکمیلی درباره معامله و مکان یافتن آن

شرکت بیانیه ثبت در فرم S-4 را به SEC ارائه کرده است که شامل بیانیه پروکسی / اعلامیه ای است که هر دو بیانیه پروکسی است که در ارتباط با درخواست پروکسی برای رای دادن توسط سهامداران خود با توجه به درخواست پروکسی برای سهامداران توزیع می شود. به ترکیبی از مشاغل و سایر مواردی که در بیانیه ثبت شرح داده شده است ، و همچنین به عنوان دفترچه مربوط به پیشنهاد و فروش اوراق بهادار شرکت که در ترکیب تجاری صادر می شود. به سهامداران شرکت و سایر اشخاص علاقه مند توصیه می شود که بیانیه پروکسی / اعلامیه نهایی را بخوانند زیرا این مطالب حاوی اطلاعات مهمی در مورد شرکت ، شیفت و ترکیب مشاغل است.. بیانیه / اعلامیه پروکسی قطعی از تاریخ ثبت برای رای گیری در مورد ترکیب مشاغل و سایر موارد شرح داده شده در بیانیه ثبت به سهامداران شرکت ارسال می شود. سهامداران همچنین می توانند کپی بیانیه ثبت نام در فرم S-4 و بیانیه قطعی پروکسی / دفترچه نامه را بدون پرداخت هزینه ، در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov یا با هدایت درخواست به: Insurance Acquisition Corp. ، خیابان 2929 Arch. ، مجموعه 1703 ، فیلادلفیا ، پنسیلوانیا 19104 ، Attn: جوزف پولر.

شرکت کنندگان در خواستگاری

شرکت ، شیفت و برخی از مدیران و افسران مربوطه می توانند با توجه به تصویب ادغام ، در درخواست پروکسی سهامداران شرکت شرکت کنند. اطلاعات مربوط به مدیران و افسران شرکت و شرح علایق آنها در شرکت در بیانیه پروکسی / اعلامیه نهایی برای ترکیب مشاغل موجود است. اطلاعات اضافی در مورد شرکت کنندگان در پروکسی پروکسی ، از جمله مدیران و افسران شیفت ، و شرح منافع مستقیم و غیرمستقیم آنها ، توسط دارایی های امنیتی یا سایر موارد ، در بیانیه پروکسی / اعلامیه نهایی برای ترکیب کسب و کار گنجانده شده است. هر یک از این اسناد در وب سایت SEC یا با هدایت درخواست به شرکت در دسترس است ، همانطور که در بالا تحت “اطلاعات اضافی درباره معامله و محل یافتن آن” توضیح داده شده است.

درباره شیفت

Shift یک پلت فرم تجارت الکترونیک بین المللی است که صنعت خودروهای دست دوم را با تجربه مشتری مبتنی بر فناوری و بدون دردسر ، متحول می کند. مأموریت شیفت این است که خرید و مالکیت اتومبیل را ساده کند – خرید و فروش ماشین دست دوم را سرگرم کننده ، منصفانه و در دسترس همه قرار دهد. Shift راه حل های جامع و دیجیتالی در طول چرخه حیات مالکیت خودرو ارائه می دهد: یافتن خودروی مناسب ، داشتن یک درایو تست قبل از خرید ماشین ، یک معامله خرید یکپارچه دیجیتال شامل محصولات مالی و محافظت از وسایل نقلیه ، تجارت کارآمد و دیجیتال / معامله فروش و چشم انداز ارائه خدمات پشتیبانی با ارزش بالا در طول مالکیت خودرو. برای کسب اطلاعات بیشتر به https://shift.com/ مراجعه کنید.

درباره شرکت بیمه خرید

Corporation Insurance Acquisition یک شرکت اکتساب با هدف ویژه است که با هدف ایجاد ادغام ، بورس سهام سرمایه ، خرید دارایی ، خرید سهام ، سازماندهی مجدد یا ترکیب تجاری مشابه تشکیل شده است. شرکت خرید بیمه در عرضه اولیه خود در مارس 2019 مبلغ 150.6 میلیون دلار جمع آوری کرد. اوراق بهادار شرکت بیمه خرید در بورس سهام NASDAQ تحت نشان های INSU ، INSUW و INSUU نقل قول می شوند.

اظهارات رو به جلو

این اطلاعیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” به معنای مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 1995 است. اظهارات آینده نگر را می توان با استفاده از کلمات مانند “پیش بینی” ، “باور” “،” می تواند “،” ادامه “،” انتظار “،” برآورد “،” ممکن است “،” برنامه “،” چشم انداز “،” آینده “و” پروژه “و سایر عبارات مشابه که وقایع یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهد یا که بیان موضوعات تاریخی نیستند. این اظهارات ، که شامل خطرات و عدم قطعیت است ، مربوط به تجزیه و تحلیل و سایر اطلاعات است که بر اساس پیش بینی نتایج آینده و برآورد مبالغی است که هنوز قابل تعیین نیستند و همچنین ممکن است به چشم انداز آینده شرکت و شیفت ، پیشرفت ها و استراتژی های تجاری مربوط شوند. به طور خاص ، این اظهارات آینده نگر ممکن است شامل گزاره هایی در مورد زمان ترکیب کسب و کار باشد. برنامه های تجاری ، اهداف ، انتظارات و اهداف شرکت عمومی پس از انجام معامله ، و نتایج تخمین زده شده و آینده Shift از عملیات ، استراتژی های تجاری ، موقعیت رقابتی ، محیط صنعت و فرصت های بالقوه رشد. این اظهارات براساس انتظارات و اعتقادات فعلی مدیریت شرکت یا شیفت و همچنین تعدادی از فرضیات مربوط به رویدادهای آینده است.

چنین اظهارات آینده نگرانه در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ، مفروضات و سایر عوامل مهم است ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت یا شیفت است و می تواند نتایج واقعی را با نتایج بحث شده در بیانیه های آینده نگر متفاوت کند. این خطرات ، عدم قطعیت ها ، مفروضات و سایر عوامل مهم شامل موارد زیر است: (1) وقوع هر رویداد ، تغییر یا شرایط دیگری که می تواند منجر به خاتمه یافتن ترکیب تجاری شود. (2) عدم توانایی در انجام معاملات مورد نظر در ترکیب تجاری به دلیل عدم اخذ تأیید سهامداران شرکت یا سایر شرایط بسته شدن در ترکیب کسب و کار ؛ (3) توانایی نهاد عمومی برای مطابقت با استانداردهای لیست Nasdaq به دنبال ترکیبی از تجارت ؛ (4) ناتوانی در انجام کار خصوصی. (5) خطر ایجاد مشكلات تجاری در برنامه ها و عملیات فعلی شیفت در نتیجه اعلام و اتمام معاملات شرح داده شده در اینجا ، مختل شود. (6) توانایی تشخیص مزایای پیش بینی شده ترکیب تجاری ، که ممکن است تحت تأثیر رقابت ، توانایی شرکت ترکیبی در رشد و مدیریت سودآوری ، حفظ روابط با تأمین کنندگان و نمایندگان و حفظ مدیریت آن باشد. و کارمندان اصلی (7) هزینه های مربوط به معامله پیشنهادی ؛ (8) تغییرات در قوانین یا مقررات قابل اجرا و تأخیر در به دست آوردن ، شرایط نامطلوب موجود در آن ، یا عدم توانایی در به دست آوردن تأییدیه های قانونی لازم برای تکمیل ترکیب کسب و کار ؛ (9) احتمال اینکه شیفت تحت تأثیر سایر عوامل اقتصادی ، تجاری ، نظارتی و / یا رقابتی قرار داشته باشد ؛ (10) نتیجه هرگونه دادرسی قانونی که ممکن است علیه شرکت ، شیفت یا هر یک از مدیران یا افسران مربوطه پس از اعلام ترکیب تجارت انجام شود. و (11) عدم تحقق نتایج پیش بینی شده پیش فرض و مفروضات اساسی ، از جمله در رابطه با بازخرید تخمین زده شده سهامداران سهام و قیمت خرید و سایر تنظیمات.

عوامل دیگری که می توانند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با اظهارات یا ضمنی اظهارات آینده نگر شوند را می توان در آخرین گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K یافت ، سپس گزارش های سه ماهه را در مورد فرم 10-Q و گزارش های فعلی را در فرم ثبت کرد. 8-K که بصورت رایگان در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov در دسترس است و همچنین در بیانیه ثبت نام در فرم S-4 و بیانیه / دفترچه راهنمای شرکت ارائه می شود. خطرات و عدم اطمینان های جدید هر از چند گاهی بوجود می آیند و پیش بینی این وقایع یا چگونگی تأثیر آنها بر ما غیرممکن است. به شما هشدار داده می شود که به هیچ یک از اظهارنظرهای آینده نگر ، که فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کنند ، اعتماد نکنید و شرکت و Shift هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا بازنگری اظهارات آینده نگر ندارند ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر از این

این ارتباط به صورت فراگیر یا شامل کلیه اطلاعاتی است که شخص ممکن است در نظر داشته باشد تا سرمایه گذاری در شرکت را بخواهد و هدف آن تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در شرکت نیست. کلیه اظهارات آینده نگرانه کتبی و شفاهی مربوط به شرکت و شیفت ، ترکیب تجاری یا سایر موارد قابل انتساب به شرکت و شیفت یا هر شخصی که به نمایندگی از آنها اقدام می کند صریحاً در کل اظهارات احتیاطی فوق صلاحیت دارند.

سلب مسئولیت

این ارتباط به منزله درخواست پروکسی ، رضایت یا مجوز در مورد هرگونه اوراق بهادار نیست و به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه اوراق بهادار نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هیچ ایالت یا حوزه های قضایی که در آنها چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی است قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این حوزه ها. هیچ پیشنهادی از اوراق بهادار ارائه نمی شود مگر با استفاده از اعلامیه ای که شرایط بند 10 قانون اوراق بهادار را برآورده می کند.

SOURCE Shift

لینک های مربوطه

driveshift.com