شرکت های اریکسون و بل تکرون شرکت توافق نامه های امضا شده را برای آغاز انتقال گواهینامه های نوع هلیکوپترهای بل 214st و B / B1 اعلام کردند.

این موافقت نامه ها جایگزین مجوز قبلی و توافق نامه پشتیبانی محصول در سال 2015 بین شرکت ها شده است. اریکسون به عنوان یکی از بزرگترین اپراتورهای 214ST ، آماده است تا گام بعدی را در حمایت از بهبود عملکرد و پایداری عملیاتی پلت فرم 214 همانطور که برای انجام شد ، بردارد. اریکسون برای انتقال توابع و فرآیندهای اصلی باقی مانده برای پشتیبانی کامل از گواهینامه های نوع با بل همکاری خواهد کرد.

“214 یک پلت فرم بال دوار بسیار مفید است. ما مشتاقانه منتظر استفاده از روح نوآورانه و تجربه عملیاتی خود برای ترسیم آینده برای هواپیما هستیم مانند کاری که با جرثقیل هوایی S-64 انجام داده ایم® بالگرد در 30 سال گذشته مدل های 214 علاوه بر موارد مورد استقبال اریکسون از هواپیماهای پشتیبانی شده ، مورد استقبال قرار می گیرند. “- داگ کیتانی، مدیر عامل

درباره اریکسون
اریکسون یک پیشرو در جهان در زمینه خدمات هواپیمایی متخصص در زمینه دفاع و امنیت ملی ، تولید ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات اساسی (MRO) و خدمات کشوری است. ساخت اریکسون و خدمات MRO شامل ساخت S-64 Aircrane است® هلی کوپتر به عنوان تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) و همچنین ساخت قطعات اصلی هوافضا برای OEM های هوا فضا. خدمات هوایی تجاری شامل بهره برداری از 20 هواپیمای S-64 Aircrane متعلق به اریکسون و تحت بهره برداری آن است® هلی کوپترها برای انجام اطفا حریق ، ساخت خطوط برق ، برداشت چوب ، تهویه مطبوع و آسانسور سنگین مخصوص نفت و گاز. دفتر مرکزی اریکسون در سال 1971 تاسیس شد پورتلند، اورگان، ایالات متحده آمریکا ، و عملیات خود را در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه، و استرالیا.

درباره BELL TEXTRON INC.
تفکر بالاتر و فراتر از آن کاری است که ما انجام می دهیم. برای بیش از 80 سال ، ما تجربه پرواز را دوباره تصور کرده ایم – و اینکه کجا می تواند ما را به این سمت سوق دهد.

ما پیشگام هستیم. ما اولین کسی بود که مانع صوتی را شکست و یک هلیکوپتر تجاری را تأیید کرد. ما بخشی از اولین مأموریت ماه ناسا بودیم و سیستم های پیشرفته تیلتروتور را وارد بازار کردیم. امروز ، ما در حال تعیین آینده تحرک درخواستی هستیم.

دفتر مرکزی آن در فورت ورث ، تگزاس – به عنوان یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Textron Inc ، – ما مکان های استراتژیکی در سراسر جهان داریم. و تقریباً یک چهارم نیروی کار ما که خدمت کرده است ، کمک به ارتش برای دستیابی به مأموریت های ما علاقه ماست.

مهمتر از همه ، نوآوری های موفقیت آمیز ما تجربیات استثنایی را به مشتریان ارائه می دهند. کارآمد بطرزی قابل اعتماد. و همیشه ، با ایمنی در خط مقدم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات ما ، بازدید کنید ERICKSONINC.COM

SOURCE اریکسون گنجانیده شده است

لینک های مربوطه

ericksonaviation.com