شرکت هواپیمایی یونایتد اولین شرکت حمل کننده ایالات متحده برای در دسترس قرار دادن آزمایشات COVID-19 در اختیار مشتریان قرار گرفت

سانفرانسیسکو، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – یونایتد ایرلاینز امروز به اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده تبدیل شد که برنامه آزمایشی آزمایشی COVID-19 را برای مسافران راه اندازی می کند که می تواند مدیریت نیازهای قرنطینه و شرایط ورود به مقصد محبوب در سراسر جهان را برای آنها آسان کند. شروع از 15 اکتبر، مشتریانی که از یونایتد سفر می کنند سانفرانسیسکو فرودگاه بین المللی (SFO) به هاوایی این گزینه را برای شرکت در یک تست سریع در فرودگاه یا آزمایشی خودآزمایی از طریق پست از قبل از سفر خود دارند.

آزمون سریع Abbott ID NOW COVID-19 – اداره شده توسط مراقبت های فوری GoHealth و شریک زندگی آنها Dignity Health – تقریباً در 15 دقیقه نتیجه را ارائه می دهد و در همان روز پرواز پروازشان از SFO در دسترس مشتریان یونایتد خواهد بود. گزینه آزمون نامه پستی توسط Color انجام می شود و توصیه می شود مشتریان حداقل 10 روز قبل از سفر خود آزمایش را آغاز کنند و نمونه خود را ظرف 72 ساعت از سفر خود ارائه دهند.

این شرکت هواپیمایی از نزدیک با آنها همکاری کرد هاوایی مقامات برای اطمینان از اینکه هر مشتری متحد – چه بازدید کننده و چه ساکنین هاوایی که به خانه بازمی گردند – که در هر یک از آزمایش ها منفی می کند ، تحت شرایط قرنطینه 14 روزه ایالت قرار نمی گیرد. یونایتد در حال حاضر پروازهای بیشتری به هاوایی از سایر مخابرات عمده شبکه از جمله خدمات روزانه بین سانفرانسیسکو و هونولولو (HNL) ، مائو (OGG) و Kona (KOA). شرکت مخابراتی قصد دارد خدمات را به هاوایی بر 15 اکتبر، از جمله از سرگیری خدمات بین سانفرانسیسکو و لیهو (LIH) و پروازهای اضافی بین سانفرانسیسکو و مائو و کونا

وی گفت: “برنامه آزمایش COVID جدید ما روشی دیگر است که ما به مشتریان در تأمین نیازهای ورود به مقصد خود ، با خیال راحت و راحت کمک می کنیم.” توبی انکویست، مدیر ارشد مشتری در یونایتد. “ما تلاش خواهیم کرد تا در اواخر سال جاری به سرعت آزمایشات مشتری را به سایر مقاصد و فرودگاههای ایالات متحده گسترش دهیم تا اقدامات پیشرفته ایمنی و نظافت را شامل سیاست ماسک اجباری ، اسپری ضد میکروبی و الکترواستاتیک و HEPA درجه بیمارستان خود کنیم. سیستم های فیلتراسیون هوا. “

برای دیدن تصاویر b-roll و ثابت آزمایش COVID-19 در SFO اینجا کلیک کنید

آزمایش سریع مراقبت فوری GoHealth

یونایتد برای آزمایش خدمه پروازهای بین المللی خود در SFO برای اولین بار با GoHealth Urgent Care همکاری کرد. یونایتد در حال حاضر قصد دارد زیرساخت های آزمایش را به گونه ای گسترش دهد که مشتریانی را که مایل به آزمایش قبل از پرواز COVID-19 هستند ، در بر بگیرد. مشتریان می توانند بازدیدهای خود را از قبل برای تسهیلات آزمایش در محل که در ترمینال بین المللی واقع شده و تقریباً در مدت زمان 15 دقیقه نتایج خود را دریافت می کنند ، بصورت آنلاین تعیین کنند. منطقه آزمایش اختصاصی COVID-19 از GoHealth Urgent Care در دسترس خواهد بود 9 صبح تا 6 عصر PT روزانه.

وی گفت: “ما از گسترش همکاری خود با یونایتد و ادامه حمایت از اقدامات ایمنی فعال آنها بسیار هیجان زده هستیم.” تاد لاتز، مدیرعامل مراقبت های فوری GoHealth. “آزمایش در زمان واقعی ما برای مسافران ، نمونه دیگری از تلاشهای سراسری GoHealth برای مبارزه با شیوع COVID-19 و اطمینان از بازگشت ایمن به فعالیتهای عادی و فعالیتهای تجاری است.”

آزمایش خودآزمایی سفارش داده شده توسط پزشکان رنگی

یونایتد با Color همکاری می کند تا تست های خودآزمایی و ارسال نامه برای مشتریانی که به آن سفر می کنند را ارائه دهد هاوایی. یونایتد به مشتریانی که از آن سفر می کنند ایمیل خواهد زد سانفرانسیسکو به هاوایی یک دعوت نامه برای خرید کیت خود جمع آوری رنگ به سفارش پزشک حداقل 10 روز قبل از عزیمت ، نمونه های خود را 72 ساعت قبل از عزیمت در خانه جمع کنید و آزمایش خود را از طریق پست شبانه یا یک جعبه در SFO برگردانید.

سپس Color این آزمایشات را در آزمایشگاه محلی آزمایش COVID-19 خود که دارای گواهینامه CLIA است پردازش می کند و نتایج را از طریق متن و / یا ایمیل طی 24-48 ساعت برمی گرداند. کیت خود جمع آوری رنگ شامل یک لوله جمع آوری پلاستیک ، یک سواب بینی غیرتهاجمی و دستورالعمل های نحوه جمع آوری صحیح نمونه است.

وی گفت: “آزمایش راحت و گسترده COVID-19 با نتایج سریع و قابل اعتماد برای بازگشت به شرایط عادی و تسریع در بهبود اقتصادی بسیار مهم است.” کارولین ساولو، مدیر ارشد بازرگانی در Color. “ما مفتخریم که با یونایتد همکاری می کنیم تا از بازگشت ایمن و مسئولانه مسافران به آسمان حمایت کنیم.”

United CleanPlusSM

از زمان شروع همه گیری ، یونایتد در زمینه اجرای سیاست ها و نوآوری های جدید برای ایمن نگه داشتن کارکنان و مسافران در هنگام مسافرت ، در بین شرکت های هواپیمایی ایالات متحده پیشرو بوده است. این اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود که به مأمورین پرواز ماسک سفارش می داد و به سرعت با همه مشتریان و کارمندان دنبال می شد. یونایتد همچنین از جمله اولین شرکتهای حمل و نقل ایالات متحده بود که اعلام کرد به مشتریانی که از رعایت سیاست ماسک اجباری شرکت هواپیمایی امتناع می ورزند اجازه نخواهد داد تا زمانی که سیاست ماسک صورت اعمال می شود ، با آنها پرواز کنند. یونایتد همچنین اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود که امکان ورود بدون لمس برای مشتریان با چمدان را فراهم می کند و اولین مسافری است که مسافران را ملزم به ارزیابی آنلاین بهداشت قبل از سفر می کند. هفته گذشته ، این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که Zoono Microbe Shield ، یک پوشش ضد میکروبی ثبت شده توسط EPA که پیوندی طولانی مدت با سطوح را ایجاد می کند و رشد میکروب ها را مهار می کند ، قبل از پایان سال به کل خط اصلی و ناوگان بیان می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه راه هایی که یونایتد در حفظ امنیت مشتریان در طول سفر به آنها کمک می کند ، لطفا از United.com/cleanplus بازدید کنید.

درباره یونایتد

هدف مشترک یونایتد “اتصال مردم. متحد کردن جهان” است. برای اطلاعات بیشتر ، به United.com مراجعه کنید ،United را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید یا در فیس بوک متصل شوید. سهام مشترک والدین یونایتد ، United Airlines Holdings، Inc در Nasdaq با نماد “UAL” معامله می شود.

درباره GoHealth Urgent Care

GoHealth Urgent Care یکی از سریعترین رشد ، بزرگترین و پیشرفته ترین فناوری مراقبتهای فوری در کشور است. در مراقبت های فوری GoHealth ، ما تجربیات بی نظیری را ارائه می دهیم که شخصی ، بی دردسر و شخصی است و از طریق مشارکت با سیستم های بهداشتی پیشرو در بازار و جوامع ما به طور کلی مرتبط است. GoHealth Urgent Care تقریباً 150 مرکز مراقبت فوری در بیشتر مراکز فعالیت می کند نیویورک منطقه شهری ، پورتلند، اورگانونکوور ، واشنگتن منطقه شهری ، منطقه خلیج سانفرانسیسکو، هارتفورد و جنوب شرقی کنتیکت ، وینستون سالم و شارلوت ، کارولینای شمالی، سنت لوئیس و اسپرینگ فیلد ، میسوری، اوکلاهما سیتی ، اوکلاهما، شمال غربی آرکانزاس و دلاور. GoHealth Urgent Care یک شرکت نمونه کارها TPG Growth ، بازار متوسط ​​و رشد سرمایه سرمایه گذاری TPG است که بیش از 103 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت www.gohealthuc.com مراجعه فرمایید.

درباره رنگ

رنگ در مراقبت های بهداشتی توزیع شده و آزمایش های بالینی پیشتاز است. رنگ ، برنامه های مراقبت های بهداشتی در مقیاس جمعیت را برای همه قابل دسترسی ، راحت و مقرون به صرفه می کند. رنگ با سیستم های بهداشتی ، کارفرمایان و ابتکارات ملی بهداشت در سراسر جهان از جمله برنامه تحقیقاتی میلیون نفر همه ما توسط موسسه ملی بهداشت کار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Color و پاسخ آن به COVID-19 ، به سایت www.color.com مراجعه کنید.

SOURCE هواپیمایی متحده

لینک های مربوطه

http://www.united.com