شرکت Energizer Holdings ، به روزرسانی سال مالی 2020 پیش از کنفرانس جهانی مصرف کنندگان بارکلیز در 10 سپتامبر 2020

ST لوئیس، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Energizer Holdings، Inc. (NYSE: ENR) امروز دوباره چشم انداز خود را برای سال مالی 2020 از EBITDA تنظیم شده تأیید می کند 575 دلار به 585 میلیون دلار، میزان تعدیل سود هر سهم از 2.45 دلار به 2.55 دلار و جریان نقدی آزاد را تنظیم کنید تا بیشتر از باشد 300 میلیون دلار. با انعکاس تقاضای بالا در باتری های آمریکای شمالی و رشد مداوم مراقبت از خودرو ، این شرکت اکنون انتظار دارد که در سال مالی 2020 فروش خالص گزارش شده 9.5 to به 11 for برای کل سال ، از جمله رشد فروش خالص آلی 1.5 to تا 2.5 for برای سال افزایش یابد. سال مالی و پیش بینی رشد خالص فروش آلی بین 3 تا 6 درصد برای سه ماهه چهارم. علاوه بر این ، شرکت اکنون انتظار دارد که هزینه های افزایشی محصول فروخته شده مربوط به COVID-19 تقریباً باشد 23 میلیون دلار برای سال مالی

این شرکت همچنین اعلام کرد که بازپرداخت کرده است 200 میلیون دلار در تسهیلات اعتباری گردان خود به عنوان جریان نقدی رایگان تولید شده توسط کسب و کار همچنان قوی است.

گفت: “تا به امروز در سه ماهه چهارم ، ما همچنان شاهد افزایش تقاضا در هر یک از دسته های خود هستیم.” آلن هوسکینز، مدیر ارشد اجرایی “به منظور حفظ سطح بالای خدمات مورد انتظار مشتریان و تحویل کالاهایی که مصرف کنندگان می خواهند و نیاز دارند ، ما نیز متحمل هزینه های ساخت و تولیدی فزاینده ای می شویم که انتظار می رود در نیمه اول مالی 2021 اکثر آن کاهش یابد. ما افتخار می کنیم در مورد چگونگی تمرکز تیم ما برای دستیابی به اصول راهنمای ما – تضمین سلامت و ایمنی همکاران و تأمین محصولات اساسی مشتریان و مصرف کنندگان در صورت نیاز بیشتر به آنها. “

پاسخ Energizer به COVID-19

اولویت های اصلی Energizer ایمنی و سلامت همکاران و حفظ تداوم تجارت برای تأمین نیازهای مشتریان و مصرف کنندگان است. با توجه به اهمیت محصولات Energizer برای جامعه پزشکی ، واکنش در برابر بلایا ، و نیازهای آمادگی عمومی ، همکاران Energizer با پشتکار تلاش کرده اند تا از یکپارچگی زنجیره تأمین شرکت پشتیبانی کنند تا بتوانند ردپای تولید جهانی و شبکه تامین کنندگان خود را به طور موثر کار کنند تا اطمینان حاصل شود پاسخ سریع برای تأمین نیازهای مشتریان و مصرف کنندگان.

به منظور فعالیت در ایمن ترین حالت ممکن ، این شرکت در حال همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی مناسب برای پیروی از دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی در شهرها و کشورهایی است که Energizer فعالیت می کند. تمام تولیدات ، توزیع و سایر امکانات شرکت تحت این دستورالعمل ها عمل می کنند در حالی که تلاش می کنند بالاترین نرخ ممکن برای پر کردن را در شرایط فعلی حفظ کنند.

درباره Energizer:

شرکت انرژی دهنده ، شرکت (“Energizer” ، NYSE: ENR) ، دفتر مرکزی آن در سنت لوئیس ، میسوری، یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان باتری های اولیه ، چراغ های قابل حمل و محصولات مراقبت از خودکار ، عملکرد ، مبرد و عطر است. نمونه کارها مارک های شناخته شده جهانی شامل Energizer است®، زره پوش همه®، از قبل®، رایوواک®، STP®، وارتا®، سیستم تهویه مطبوع®، اتومبیل خود را تازه کنید!®، عطرهای کالیفرنیا®، رانده®، باهاما و شرکت®، LEXOL®، عقاب یک®، Nu Finish®، دکتر خراش®، و Tuff Stuff®. ماموریت Energizer به عنوان یک شرکت تولید کننده محصولات مصرفی با مارک جهانی ، هدایت هزینه برای ارائه ارزش به مشتریان و مصرف کنندگان ما بهتر از دیگران است. برای اطلاعات بیشتر به www.energizerholdings.com مراجعه کنید.

اظهارات رو به جلو

این سند شامل هر دو عبارت تاریخی و آینده نگر است. اظهارات رو به جلو براساس واقعیت های تاریخی نیستند بلکه در عوض انتظارات ، برآوردها یا پیش بینی های ما در مورد نتایج یا رویدادهای آینده را شامل می شوند ، از جمله ، بدون محدودیت ، فروش آینده ، حاشیه ناخالص ، هزینه ها ، درآمد ، جریان های نقدی ، نرخ مالیات و عملکرد شرکت. این عبارات را می توان به طور کلی با استفاده از کلمات یا عبارات آینده نگر شناسایی کرد مانند “باور” ، “انتظار” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “ممکن است” ، “می تواند” ، “قصد” ، “اعتقاد” ، “تخمین” ، “برنامه” ، “هدف” ، “پیش بینی” ، “احتمال” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “چشم انداز” یا کلمات یا عبارات مشابه دیگر. این اظهارات تضمین کننده عملکرد نیستند و ذاتاً در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و پیش فرض های شناخته شده و ناشناخته ای هستند که پیش بینی آنها دشوار است و می تواند باعث شود نتایج واقعی ما از نتایج نشان داده شده در آن اظهارات متفاوت باشد. ما نمی توانیم به شما اطمینان دهیم که هر یک از انتظارات ، برآوردها یا پیش بینی های ما محقق خواهد شد. اظهارات آینده نگرانه موجود در این سند فقط از تاریخ این سند ارائه می شود و ما از هرگونه تعهد به روزرسانی عمومی هر بیانیه آینده نگر برای انعکاس رویدادها یا شرایط بعدی صرف نظر می کنیم. عوامل متعددی می توانند باعث شوند نتایج واقعی و رویدادهای ما تفاوت معناداری با آنچه بیان شده یا ضمنی گفته های آینده نگر است ، از جمله ، بدون محدودیت:

 • شرایط اقتصادی و بازار
 • روند بازار در دسته هایی که ما در آن رقابت می کنیم.
 • تأثیر شیوع COVID-19 بر تقاضای مصرف کننده ، هزینه ها ، مخلوط محصولات ، در دسترس بودن محصولات ما ، ابتکارات استراتژیک ما ، زنجیره تأمین جهانی ما و شرکای ما ، عملیات و مسیرهای بازار.
 • توانایی ما در ادغام مشاغل ، تحقق نتایج پیش بینی شده مشاغل به دست آمده و به دست آوردن صرفه جویی در هزینه ، هم افزایی و سایر مزایای پیش بینی شده مشاغل خریداری شده در بازه زمانی پیش بینی شده یا به طور کلی.
 • تأثیر مشاغل به دست آمده در عملیات تجاری ما ؛
 • موفقیت محصولات جدید و توانایی توسعه مداوم و بازاریابی محصولات جدید.
 • توانایی ما در جذب ، حفظ و بهبود توزیع با مشتریان اصلی.
 • توانایی ما در ادامه تبلیغات برنامه ریزی شده و سایر هزینه های تبلیغاتی.
 • توانایی ما در اجرای به موقع ابتکارات استراتژیک ، از جمله تغییر ساختارها ، و تغییرات بازار بین المللی به روشی که تأثیر مثبتی بر وضعیت مالی و نتایج عملیات ما داشته باشد و فعالیت های تجاری ما را مختل نکند.
 • تأثیر ابتکارات استراتژیک ، از جمله بازسازی ، در روابط ما با کارمندان ، مشتریان و فروشندگان.
 • توانایی ما در حفظ و بهبود سهم بازار در دسته هایی که علی رغم افزایش فشار رقابتی در آنها فعالیت می کنیم.
 • قدرت مالی توزیع کنندگان و تامین کنندگان ؛
 • توانایی ما در بهبود عملیات و تحقق بخشیدن به صرفه جویی در هزینه ها.
 • تأثیر انگلستان روابط تجاری آینده پس از خروج از اتحادیه اروپا ؛
 • تأثیر نرخ ارز خارجی و کنترل ارز ، و همچنین جبران خسارت ها ؛
 • تأثیر شرایط نامساعد یا نامساعد آب و هوایی ؛
 • عدم اطمینان از توقف مورد انتظار LIBOR و انتقال به هر معیار نرخ بهره دیگر ؛
 • تأثیر مواد اولیه و سایر هزینه های کالا ؛
 • تأثیر تغییرات قانونی یا تعیین مقررات یا تغییرات مقامات فدرال ، ایالتی و محلی و خارجی ، از جمله تعیین گمرک و تعرفه ها ، و همچنین تأثیر تغییرات احتمالی در قوانین ، سیاست ها و مقررات مالیاتی ؛
 • هزینه ها و آسیب های شهرت مرتبط با حملات سایبری یا نقض امنیت اطلاعات یا سایر رویدادها ؛
 • تأثیر ادعاهای تبلیغاتی و مسئولیت محصول و سایر دعاوی؛ و
 • انطباق با میثاق های بدهی و حفظ رتبه های اعتباری و همچنین تأثیر بهره و بازپرداخت اصل بدهی موجود و هرگونه بدهی در آینده.

علاوه بر این ، سایر خطرات و عدم قطعیت هایی که در حال حاضر برای ما شناخته نشده اند و یا غیرمادی می دانند ، می توانند بر صحت اظهارات آینده نگرانه تأثیر بگذارند. لیست فاکتورهای بالا گویا است ، اما به هیچ وجه جامع نیست. تمام اظهارات آینده نگر باید با درک عدم اطمینان ذاتی آنها ارزیابی شود. خطرات و عدم اطمینان های اضافی شامل مواردی است که هر از گاهی در اسناد عمومی ما ثبت می شود ، از جمله مواردی که تحت عنوان “عوامل خطر” در فرم 10-K ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“کمیسیون”) در مورد شرح داده شده است 19 نوامبر 2019 و فرم 10-Q ما در کمیسیون ثبت شده است 5 آگوست 2020.

اقدامات غیر GAAP. این شرکت نتایج مالی خود را مطابق با اصول حسابداری که به طور کلی در ایالات متحده پذیرفته شده است گزارش می کند (“GAAP”). با این حال ، مدیریت معتقد است که برخی اقدامات مالی غیر GAAP ، مقایسه معنی دار اضافی با دوره تاریخی یا آینده مربوطه را در اختیار کاربران قرار می دهد. این اقدامات مالی غیر GAAP مواردی را که منعکس کننده عملکرد عملیاتی شرکت نیستند ، از جمله هزینه های خرید و ادغام و موارد مرتبط ، ضرر تسویه حساب در فسخ برنامه بازنشستگی ، از دست دادن خاموش شدن بدهی و تأثیر یکبار از قانون مراقبت. علاوه بر این ، این اقدامات به سرمایه گذاران کمک می کند تا در مقایسه با نوسانات ارز ، فعالیت خرید و همچنین سایر ابتکارات شرکت که در حال انجام نیستند ، سال به سال مقایسه شود. ما معتقدیم که این اقدامات مالی غیر GAAP برای کمک به سرمایه گذاران در درک تجارت ما و انجام تجزیه و تحلیل سازگار با مدل های مالی توسعه یافته توسط تحلیلگران تحقیقاتی ، پیشرفت است. سرمایه گذاران باید اقدامات غیر GAAP را نیز در نظر بگیرند ، نه اینکه جایگزین اقدامات برتر GAAP شوند یا برتر از آنها باشند. بعلاوه ، این اقدامات غیر GAAP به دلیل اختلافات احتمالی روش و مواردی که تعدیل می شود ، ممکن است همان اقدامات مشابه دیگر شرکتها نباشد.

ما اقدامات و محاسبات غیر GAAP و همچنین سازگاری مربوط به نزدیکترین معیار GAAP را برای چشم انداز کل سال 2020 خود ارائه می دهیم:

سود خالص تعدیل شده از عملیات مداوم و سود خالص تعدیل شده به ازای هر سهم مشترک – عملیات مداوم (EPS). این اقدامات تأثیر هزینه های مربوط به تملک و ادغام ، ضرر در خاموش شدن بدهی و تأثیر یکبار مصرف قانون CARES را حذف می کند.

آشتی چشم انداز سال مالی 2020 – سود تعدیل شده از ادامه عملیات و سود خالص تعدیل شده به ازای هر سهم مشترک – عملیات ادامه دار (EPS)


(به میلیون ها دلار ، به جز داده های هر سهم)

سود خالص از
ادامه عملیات


EPS از ادامه
عملیات

سال مالی 2020 – چشم انداز GAAP

130 دلار

به

144 دلار


1.64 دلار

به

1.85 دلار

تأثیرات:
هزینه های تحصیل و ادغام ، بدون سود مالیاتی

56

به

49


0.81 دلار

به

0.70 دلار

سال مالی 2020 – چشم انداز تنظیم شده

186 دلار

به

193 دلار


2.45 دلار

به

2.55 دلار

سهام متوسط ​​وزنی – رقیق شده

69.5


69.5

EBITDA به عنوان سود خالص حاصل از ادامه کار قبل از تأمین مالیات بر درآمد ، بهره و استهلاک و استهلاک تعریف می شود. EBITDA تنظیم شده است بیشتر تأثیر هزینه های مربوط به خرید و ادغام و پرداخت های مبتنی بر سهم را حذف می کند.


آشتی چشم انداز سال مالی 2020 – EBITDA تنظیم شده است

(به میلیون ها نفر)
سود خالص حاصل از ادامه کار

130 دلار

به

144 دلار

تهیه مالیات بر درآمد

27

به

45

درآمد قبل از مالیات بر درآمد

157 دلار

به

189 دلار

هزینه بهره

205

به

200

استهلاک

57

به

56

استهلاک

53

به

50

EBITDA

472 دلار

به

495 دلار

هزینه های ادغام

75

به

65

پرداختهای مبتنی بر سهام

28


25

EBITDA تنظیم شده است

575 دلار

به

585 دلار

جریان ازاد نقدینگی به عنوان خالص وجه نقد تأمین شده توسط فعالیتهای عملیاتی حاصل از ادامه کار کاهش یافته توسط هزینه های سرمایه ای ، خالص از درآمد حاصل از فروش دارایی ارائه می شود. جریان نقدی رایگان تنظیم شده است به عنوان جریان نقدی رایگان به استثنای پرداخت های نقدی برای هزینه های تحصیل و ادغام و هزینه های سرمایه یکپارچه تعریف شده است. هزینه های پرداختی نقدی خالص از مزایای مالیاتی قانونی مربوط به پرداخت است. این شرکت قادر به ایجاد سازگاری با جریان نقدی رایگان سال بیش از 2020 تنظیم شده نیست 300 میلیون دلار به دلیل عدم اطمینان در مورد زمان و میزان هزینه های تحصیل و ادغام در آینده و پرداخت های مربوطه.

SOURCE Energizer Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

www.energizer.com