شمع برق DENSO Power Racer Matt Smith to Victory in Gainesville and Clinch Pro Stock Motorcycle Lead in NHRA Mello Yello Series

ساحل طولانی ، کالیفرنیا ، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – طرفدار مسابقه موتور سیکلت مت اسمیت به آخرین پیروزی خود یکشنبه در تالارهای روغن موتور آمالی در گینسویل ، فلوریدا. 25 تا 27 سپتامبر این مسابقه اولین قهرمانی سه بار قهرمان جهان در Gainesville Raceway از 25 برد در فینال NHRA Mello Yello Drag Racing Series است.

به اشتراک گذاشتن کانون توجه با این پدر ، ریکی اسمیتمت ، گفت که Wally را در سری شمع های E3 Pro Mod اسیر کرد ، موفقیت او را شیرین کرد. “Gatornationals” مسابقه ای است که من مدتهاست می خواهم برنده آن باشم و حتی جشن گرفتن با قهرمان شخصی من ، پدرم ، بسیار جالب تر است. ”

در حالی که چهار آخر هفته مسابقه در سری Mello Yello 2020 باقی مانده است ، مت اکنون با کسب 348 امتیاز رتبه 1 را در کلاس Pro Motor Motorcycle دارد. “تمرکز من برای سنت لوئیس سرب من است. “

این تیم آخر هفته برای حضور در مسابقات Mopar Express Lane NHRA Midwest Nationals به مسابقات Mello Yello باز می گردد سنت لوئیس منطقه کل تیم مسابقه مت اسمیت – متشکل از زن و شوهر مت و انجی اسمیت و اسکاتی پولاچک – با حمایت و پشتیبانی DENSO محصولات و خدمات Americas، Inc ، یک شرکت وابسته به تامین کننده پیشرو جهانی خودرو DENSO Corp.

مسابقه مت اسمیت آماده است تا در مسابقات اتومبیلرانی Pro Stock Motorcycle غلبه کند 2-4 اکتبر رویداد. پس از مت در رده نخست ، Pollacheck قرار دارد که در مجموع با 327 امتیاز در رده دوم قرار دارد. انجی ، که همچنان به صعود در 10 بالا می رود ، کار خود را تمام کرد گینسویل در شماره 7 با 198 امتیاز. همه سوار بر شمع های برتر Iridium DENSO می شوند.

پیش بینی هوای خنک برای سنت لوئیس منطقه به خوبی پیش بینی سرعت بیشتری را در پیست می کند و آنژی را برای قرار دادن در تاریخ به عنوان اولین زن در مسابقه موتور سیکلت حرفه ای Stock Stock که می تواند مانع سرعت 200 مایل در ساعت را بشکند ، پیش بینی می کند. “سنت لوئیس آنجی گفت: از سطح مسیر خوبی برخوردار است بنابراین می توانیم همه چیز را به سمت آن پرتاب کنیم و انتظار داشته باشیم که قدرت را حفظ کند. اهداف من ساده هستند: 200 مایل در ساعت بروید ، اولین زنی باشید که این کار را انجام می دهد و نام من را در DENSO 200 قرار دهید -mph Pro Motorcycle Club Club! ”

اگر آنجی موفق شود ، او نه تنها به هم تیمی های خود در پانتئون 200 مایل در ساعت خواهد پیوست بلکه مت اسمیت ریسینگ را به عنوان تنها تیم با تمام رقیبان خود در این باشگاه محبوب معرفی خواهد کرد.

از سال 2016 ، DENSO قهرمان مسابقات NHRA است و به عنوان حامی عنوان ملی پوشان سالانه NHRA چهار گسترده در لاس وگاس و حامی حمایت از کل سری Mello Yello. امسال ، پس از آنکه NHRA در ماه ژوئیه به دلیل تعلیق چهار ماهه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، به طور زنده رقابت خود را از سر گرفت ، DENSO به عنوان حامی عنوان ملی پوشان معتبر ایندیاناپولیس ایالات متحده فعالیت کرد.

به مدت نیم قرن ، DENSO حامی ورزش های اتومبیلرانی در سطح جهانی در سراسر جهان است. محصولات DENSO از جمله تجهیزات اصلی دقیق و قطعات جایگزین اتومبیل است که به طور گسترده توسط تیم های مسابقه ای حرفه ای در هر مدار و همچنین رانندگان روزمره در جاده ها در سراسر جهان استفاده می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد شمع های DENSO و همچنین خطوط جامع قطعات خودرو DENSO در فروشگاه های خرده فروشی ، توزیع کنندگان عمده فروشی و www.densoautoparts.com در دسترس است.

درباره DENSO

DENSO یک است 47.6 میلیارد دلار تأمین کننده تحرک جهانی که فناوری و اجزای پیشرفته تقریباً برای هر خودروی ساخت و مدل موجود در جاده را توسعه می دهد. DENSO با تولید در هسته اصلی خود ، 221 مرکز سرمایه گذاری را در 35 کشور جهان برای تولید سیستم های حرارتی ، نیرو محرکه ، تحرک ، برق و سیستم های الکترونیکی سرمایه گذاری می کند تا مشاغل ایجاد کند که مستقیماً حرکت جهان را تغییر می دهد. بیش از 170،000 کارمند این شرکت در حال ایجاد راه برای آینده تحرک هستند که زندگی را بهبود می بخشد ، حوادث رانندگی را از بین می برد و محیط زیست را حفظ می کند. دفتر مرکزی آن در کاریا ، ژاپن، DENSO 9.9 درصد از فروش جهانی تلفیقی خود را صرف تحقیق و توسعه در پایان سال مالی کرد 31 مارس 2020. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DENSO جهانی ، به https://www.denso.com/global/en مراجعه کنید.

که در آمریکای شمالی، دفتر مرکزی DENSO در است ساوتفیلد ، میشیگان، و بیش از 27000 مهندس ، محقق و کارگر ماهر در 51 سایت در ایالات متحده استخدام می کند ، کانادا و مکزیک. که در ایالات متحده DENSO به تنهایی 17700 کارمند در 14 ایالت (و ایالات متحده) استخدام می کند منطقه کلمبیا) و 41 سایت. در پایان سال مالی 31 مارس 2020، DENSO در آمریکای شمالی تولید شده 10 دلار.9 میلیارد فروش تلفیقی. DENSO متعهد به پیشرفت تنوع و گنجاندن در داخل شرکت و فراتر از آن است – اصلی که دیدگاه های منحصر به فرد را با هم جمع می کند ، نوآوری را تقویت می کند و DENSO را به جلو سوق می دهد. به ما بپیوندید و علاوه بر اینکه چگونه دنیا حرکت می کند ، بلکه در حرفه خود نیز کار بسازید: www.densocareers.com. برای اطلاعات بیشتر ، به https://www.denso.com/us-ca/fa/ بروید.

منبع DENSO

لینک های مربوطه

https://www.denso.com