شمع های ایستگاه بعدی تعطیلات تعطیلات را به شما هدیه می دهند حتی وقتی که نمی توانید از آنجا دور شوید

نیویورک، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – با اعمال محدودیت های مداوم در سفر ، توانایی ما برای سرمایه گذاری در مقصد مورد علاقه خود برای آینده قابل پیش بینی تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. نام تجاری جدید شمع های لوکس Next Stop Candles با استفاده از قدرت رایحه احساسات و خاطرات مقصد جهانی نمادین را برانگیخته و هر خانه ای را به یک مکان لوکس دور تبدیل می کند. پس از روشن شدن ، تنها چیزی که می توان انجام داد این است که یک نفس عمیق بکشید و اجازه دهید تصورات را در دست بگیرد.

مجموعه فعلی Next Stop Candle شامل رایحه های الهام گرفته از مقصد اروپایی میکونوس ، توسکانی، و هوار رایحه هایی با الهام از مقصد ایالات متحده مونتاک، ساحل میامی، و مائو برای پیش خرید نیز موجود است. Next Stop شمع ها با دست ریخته می شوند ایالات متحده آمریکا با موم وگان از نارگیل و سویا. برای اطمینان از سوختن تمیز و ایمن آنها فاقد پارافین سمی هستند.

علاوه بر ایجاد شمع با بالاترین کیفیت با قیمت مناسب ، Next Stop Candles بر اساس اصل بازپرداخت به کارگران مهمان نوازی و گردشگری که به دلیل ادامه سفارشات پناهگاه در محل و محدودیت های دولتی در نتیجه امرار معاش خود را از دست داده اند ، ایجاد شد. از بیماری همه گیر COVID-19.

بنیانگذاران Next Stop Candles با سازمان غیرانتفاعی Pray For Humanity شریک شده اند. بخشی از درآمد هر خرید به صندوق حمایت از مهمان نوازی Pray For Humanity اختصاص می یابد ، که به کسانی که از کار خارج می شوند و زندگی خود را وقف تضمین اینکه دیگران می توانند تجارب ایده آل سفر و تفریح ​​خود را داشته باشند ، کمک می کند.

شمع های توقف بعدی در NextStopCandles.com برای موجود هستند 40 دلار هر یک. علاوه بر این ، علاقه مندان واقعی می توانند به “Frequent Flyers Club” بپیوندند 29 دلار هر ماه یک شمع معطر با مقصد جدید تحویل خانه کنید.

منبع: شمع های بعدی

لینک های مربوطه

http://www.NextStopCandles.com