شکایت پرونده های Diamond Resorts علیه گروه آزادی Timeshare ، قانون Molfetta و دیگران در حلقه “لغو” Timeshare برای مصرف کنندگان کلاهبرداری شده.

لاس وگاس، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – استراحتگاه های الماس®، رهبر جهانی در صنعت مهمان نوازی ، مالکیت تعطیلات و سرگرمی ، شکایتی را علیه یک شرکت موسوم به “خروج” به اشتراک گذاشته شده به دلیل اتهامات متقلبانه تجارت و تبلیغات نادرست تشکیل داده است. این 13 متهم در مستقر هستند فلوریدا و نوادا و شامل گروه آزادی Timeshare ، جوردن سالکین، شاینا شرودر، جان ای. مورتیمر، فرانک سیلوا، هارولد او. میلر، مایکل A. مولفتا و ویلیام سالیبا. در این دادخواست ادعا شده است که متهمان با استفاده از تبلیغات کاذب و گمراه کننده ، صاحبان سهام ساعتی را متقاعد می کنند که پرداخت در قرارداد سهام خود را متوقف کنند ، در حالی که از قربانیان بی خبر ، هزاران – گاهی اوقات دهها هزار دلار ، هزینه های اولیه را در ازای دریافت هیچگونه خدمات قانونی دریافت می کنند.

شکایت Diamond Resorts بیان می کند که چگونه این متهمان دروغ خدمات خروج از زمان اشتراک خود را به عنوان یک راه حل “قانونی” ارائه می دهند. این دروغ با استفاده از وکلا و “بنگاه های حقوقی” برای پیشنهاد نادرست مشارکت فعال یک وکیل مجاز پشتیبانی می شود. با این حال ، طبق این دادخواست ، خدمات “خروج” ارائه شده توسط این شرکت ها چیزی بیشتر از دستور دادن به صاحبان سهام برای توقف پرداخت نیست. این شرکت ها وعده های خود را برای کمک به مشاغل ساکن در خارج از قرارداد خود وفا نمی کنند ، اما در عوض هزاران دلار پول می گیرند تا مالکان را به خطر انداختن مالی و سلب حق مالکیت برسانند ، طبق این دادخواست.

یک حلقه پیچیده طراحی شده برای فریب

استراحتگاه های الماس نه تنها در مورد خدمات واهی ارائه شده توسط این شرکت ها ، بلکه در مورد روش فریبکارانه همکاری آنها برای گمراه کردن و سود دهی صاحبان سهام مشترک ، به صاحبان خود هشدار می دهد. طبق این دادخواست ، حلقه لغو سهام زمان به شرح زیر عمل می کند:

  • نواداگروه مبتنی بر Timeshare Freedom قصد دارد خدمات لغو سهام را ارائه دهد و توسط متهم تعلق دارد و اداره می شود جوردن سالکین. گروه آزادی Timeshare چندین فرآیند “قانونی” لغو “متهمان” را به عنوان بخشی از تبلیغات کاذب و گمراه کننده که به صاحبان سهام مشارکت دارند ، تبلیغ می کند. سپس Timeshare Freedom Group هزینه های اولیه زیادی را که از فریب دارندگان ساعات سهام دریافت می کند با سایر متهمین تقسیم می کند.
  • مالک گروه آزادی Timeshare ، جوردن سالکین، در حال حاضر مشتریان اشتراکی را به مراجعه می کند مایکل A. مولفتا، وکیل برای جوردن سالکین در یک موضوع جنایی غیرمرتبط
  • مدافع مایکل A. مولفتا، یک وکیل مدافع جنایی در کالیفرنیا، سالكین را به عنوان وكیل خود در پرونده های جنایی وكالت داده است. مولفتا و م lawسسه حقوقی وی ، مولفتا لاو ، نیز با ارسال نامه های نمایندگی مجازات ، یا اجازه دادن به استفاده از نام و امضای وی برای نامه هایی که توسط سایر متهمان ارسال می شود ، به دیاموند از طرف صاحبان بی شماری بی شمار.
  • مدافع جان مورتیمر اداره مشاغل خروج از زمان مشترک d / b / a فروش و خدمات Middle Earth و Middle Earth Ltd. Mortimer یکی از اپراتورهای اصلی طرح متهمان است و “ارجاع” به “شرکت های حقوقی” را که برای ایجاد دروغ استفاده می شوند ، مدیریت می کند ظاهر “روند قانونی”. با این حال ، طبق دادخواست دیاموند ، کار توسط افرادی انجام می شود که وکیل نیستند ، مانند خود مورتیمر ، وکلای مربوطه در ارائه وکالت کافی به مشتریان خود کوتاهی می کنند.
  • ویلیام سالیبا ، یک وکیل دیگر درگیر در این طرح ، که تنها افسر وی بود صلیب سلیمان، آ فلوریدا شرکتی با محل اصلی تجارت در دریاچه ارزش ، فلوریدا تا اینکه توسط سالیبا در سال حل شد ژانویه 2020. با اينكه صلیب سلیمان یک شرکت حقوقی نبود ، خود را به عنوان یکی از ارتباطات با توسعه دهندگان سهام از طرف صاحبان سهام که از طریق طرح متهمان به آن مراجعه می کردند ، معرفی کرد.

استراحتگاه های الماس به دارندگان خود یادآوری می کند که دادستان های کل نیز به مصرف کنندگان هشدار می دهند و تلاش می کنند اقدامات فریبنده این شرکت های “خروج” به اصطلاح با استفاده از زمان را متوقف کنند. بعلاوه واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن دادخواست علیه تیم خروج Timeshare ، میسوری دادستان کل اریک اشمیت علیه او شکایت کرده است برایان اسکروگز و شرکتهای خروجی ساعتی زیر تحت کنترل وی: خدمات مشاوره تعطیلات LLC ، VCS ارتباطات ، LLC ، گروه انتقال ، LLC و Real Travel LLC ، و همچنین دادخواست علیه مدیریت مارتین. در سال 2019 ، آرکانزاس دادستان کل لزلی راتلج دادخواست حمایت از مصرف کننده علیه برایان اسکروگز، بارت بوو و شرکت آنها Real Travel LLC به دلیل نقض قانون شیوه های تجارت فریبنده آرکانزاس. آژانس های متعدد دیگری نیز به مشتریان در مورد شرکت های لغو سهام از جمله دفتر بهتر تجارت (BBB) ​​هشدار داده اند.

Resorts Diamond صاحبان سهام مشترک را که ممکن است علاقه مند به تنظیم قرارداد خود باشند تشویق می کند تا برای گزینه ها با توسعه دهنده خود تماس بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرچم های قرمز و گزارش فعالیت احتمالی خروج شخص ثالث متقلبانه ، به TimeshareCancellationAwareness.com یا ResponsibleExit.com مراجعه کنید.

درباره استراحتگاه های الماس
استراحتگاه های الماس® مقصدها ، رویدادها و تجربیات را برای کمک به اعضا در عادت روزمره کردن ارائه می دهد. از سفرهای فراموش نشدنی گرفته تا سریال های منحصر به فرد کنسرت گرفته تا پذیرایی ها و شام های VIP ، اعضا برای شارژ ، اتصال مجدد و یادآوری بیشترین اهمیت به یکدیگر به Diamond متوسل می شوند. تمرکز ما بر روی استراحتگاههای با کیفیت ، خدمات مشتری و انعطاف پذیری بدان معناست که اعضا می توانند به یک مکان تفریحی مورد علاقه برگردند ، برای سفر به کشورهای جدید و یا شرکت در یک رویداد یک بار در زندگی با همان سطح اطمینان و انتظار ، یک سفر دریایی رزرو کنند. با دسترسی به دنیایی از سرگرمی ها و فعالیت ها ، عضویت الماس این اطمینان را می دهد که مردم همیشه منتظر تعطیلات هستند.

SOURCE Diamond Resorts

لینک های مربوطه

http://www.diamondresorts.com