علائم بهبودی در رویداد TCEB ‘Thailand MICE United’ در حالی که دولت قول حمایت سطح بالایی از موشهای داخلی را می دهد

دولت تایلند به خوبی از قدرت MICE (جلسات ، مشوق ها ، کنوانسیون ها و نمایشگاه ها) به عنوان محرکی برای بهبود اقتصادی و درآمدزایی آگاهی دارد و از سطح بالای سیاست های پشتیبانی برای اطمینان از رفاه و مقاومت کشور پشتیبانی می کند. تایلند صنعت موش داخلی. تایلند معاون نخست وزیر ، آقای آنوتین چارنویراکول ، در هنگام سخنرانی اصلی خود در “Thailand MICE United” ، یک رویداد صنعت MICE که در بانکوک بر 2 سپتامبر 2020.

این رویداد تمام روز با حضور 1240 نماینده در رویال پاراگون هال و 4778 نماینده دیگر از طریق فیس بوک به طور زنده مشارکت داشت. پاسخ نشان دهنده تمایل شدید به تایلند ذینفعان متنوع MICE با هم بایستند تا صنعت را فراتر از COVID-19 سوق دهند. موش های خانگی در مرکز صحنه قرار گرفتند.

آقای آنوتین گفت: “ما هر بخش از اقتصاد خود را تشویق می کنیم تا جلسات داخلی و نمایشگاه های تجاری خود را برگزار کند تایلند. این به توزیع درآمد به صورت منطقه ای و تسریع بهبود اقتصادی کمک خواهد کرد. اکنون زمان آن فرا رسیده است که بخشهای دولتی و خصوصی ما با هم متحد شوند و MICE را بالا ببرند تا حتی به یک کمک اقتصادی بزرگتر تبدیل شوند تایلند

یکی از ملفه های اصلی “Thailand MICE United” MICE Mart بود ، که در مجموع 360 قرار ملاقات قبل از برنامه بین 132 تامین کننده MICE از سراسر کشور و 305 خریدار تحت اقدامات بهداشتی و ایمنی را ارائه می داد.

علاوه بر آدرس MICE Mart و آقای آنوتین ، در این رویداد همچنین یک سمینار در مورد چگونگی تغییر شکل COVID-19 به تقاضای مشتری ، نمایش فناوری های جدید و گفتگو در مورد استانداردهای جدید در مواجهه با COVID-19 برگزار شد.

نکته قابل توجه راه اندازی دو شهر جدید MICE بود – Songkhla در جنوب و Nakhon Ratchasima در شمال شرقی. این دو شهر با داشتن معیارهای زیرساخت ، دسترسی ، دامنه فعالیت های نمایندگان و تصویر ، اکنون به هم پیوسته اند بانکوک، چیانگ مای، پاتایا ، پوکت و Khon Kaen به عنوان مقاصد سطح بالا برای دریافت بازاریابی و پشتیبانی پیشرفته.

حمایت TCEB از MICE داخلی با یارانه حداکثر تا سقف عنوان شده است 30000 بات در هر رویداد برای موشهای بین المللی چهار کمپین هدفمند وجود دارد: “آسان سازی” برای جلسات و مشوق ها. برای کنوانسیون “دعوت به علاوه” “نمایشگاه مجدد انرژی” برای نمایشگاهها و ‘Thailand Power-Up’ برای رویدادهای بزرگ و جشنواره ها.

رئیس TCEB آقای Chiruit Isarangkun Na Ayuthaya گفت: “زمینه ای که ما ایجاد کرده ایم تایلند برای بهبودی قوی در موشهای داخلی. طرح های تشویقی TCEB ، همراه با پشتیبانی سیاست قوی دولت ، کارآفرینان متبحر و فداکار ما ، و اولین بازی Songkhla و Nakhon Ratchasima به عنوان جدیدترین شهرهای MICE ما دوباره بازسازی می شوند تایلند به عنوان یک مقصد با ارزش بالا ، با اعتماد بالا با محصولات کاملاً متفاوت. TCEB متعهد به ایجاد یک فضای مطلوب برای کارآفرینان MICE ما برای برتری ، و کمک به آنها برای ارائه تجربیات برجسته برای مشتریان است. “

مشارکت گسترده در “Thailand MICE United” روشن ترین نشانه آمادگی برای بود تایلند صنعت موش از چالش های ناشی از COVID-19 بازپس می گیرد. این رویداد همچنین تصدیق مجدد همکاری نزدیک TCEB با دولت در حصول اطمینان از حمایت مداوم و جامع از صنعت بود.

SOURCE دفتر کنوانسیون و نمایشگاه تایلند (TCEB)

لینک های مربوطه

http://www.tceb.or.th