فضانورد ناسا ، کیت روبینز قبل از بازگشت به فضا برای مصاحبه در دسترس است

واشنگتن، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – فضانورد و زیست شناس ناسا کیت روبینز شرکت در است جمعه 25 سپتامبر، در آخرین دور از مصاحبه های رسانه ای قبل از پرتاب او در ماه اکتبر به ایستگاه فضایی بین المللی ، دومین مأموریت فضایی کار خود در ناسا.

مصاحبه های ماهواره ای ، به طور زنده از ستاره شهر ، روسیه، از تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس از 7 تا 8:30 صبح EDT، قبل از 6:30 صبح توسط نکات برجسته ویدیویی مربوط به پرواز فضایی قبلی و آموزش برای ماموریت آینده خود.

برای تعیین مصاحبه با روبینز ، رسانه ها باید تماس بگیرند سارا فولکمن حداکثر تا ساعت 5 عصر چهارشنبه 23 سپتامبر، در [email protected] و در حین رویداد با کانال رسانه ای تلویزیون ناسا (NTV-3) هماهنگ شوید. اطلاعات تنظیم ماهواره در:

http://go.nasa.gov/1pOWUhR

راه اندازی روبینز برای این برنامه ریزی شده است 14 اکتبر از فضاپیمای سایوز MS-17 از کیهان فضایی بایکونور در قزاقستان با خدمه اش Expedition 63/64 ، فضانوردان Roscosmos سرگئی ریژیکوف و سرگئی کود-اسورچکوف.

روبینز که اولین شخصی است که DNA را در فضا توالی می دهد (در طی مأموریت خود در سال 2016) بر روی یک آزمایش قلبی عروقی کار خواهد کرد که بر اساس تحقیقاتی است که وی در اولین مأموریت فضایی خود انجام داده است و با استفاده از آزمایشگاه Cold Atom ایستگاه فضایی تحقیق می کند. وی همچنین برای ورود مأموریت SpaceX Crew-1 ناسا و آزمایش پرواز 2-مداری بوئینگ در ایستگاه خواهد بود.

بر 2 نوامبر، روبینز با هم خدمه خود بیستمین سالگرد سکونت مداوم انسان در ایستگاه فضایی را جشن می گیرد – دو دهه تحقیق در زمینه علوم و فناوری و پیشرفت هایی که باعث بازگشت آمریکا به ماه و کاوش انسان در مریخ می شود.

روبینز و دیگر فضانوردان ناسا را ​​دنبال کنید توییتر، اینستاگرام و فیس بوک.

با دنبال کردن در مورد فعالیت های ایستگاه فضایی بیشتر بدانید @ایستگاه فضایی، و ISS_Rearch در توییتر ، و همچنین حساب های ISS Facebook و ISS Instagram و وبلاگ ایستگاه فضایی.

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

https://www.nasa.gov