قرارداد ایمنی Oceaneering با نیروی دریایی ایالات متحده برای سیستم های نجات زیردریایی

هوستون، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Oceaneering International، Inc. (NYSE: OII) اعلام کرد که بخش فناوری های هوافضا و دفاعی (ADTech) قراردادی را با فرماندهی سیستم های دریایی دریایی (NAVSEA) برای کار و نگهداری سیستم های نجات زیردریایی نیروی دریایی ایالات متحده امضا کرده است. مدت قرارداد یک سال است ، با چهار گزینه تمدید یک ساله ، با ارزش بالقوه 119 میلیون دلار.

دامنه کار Oceaneering این است که با فرماندهی نجات زیر دریایی نیروی دریایی ایالات متحده مستقر در ایستگاه هوایی نیروی دریایی جزیره شمالی در سان دیگو ، کالیفرنیا، برای نگهداری ، تأیید و بهره برداری از سیستم های نجات زیر دریایی و تجهیزات پشتیبانی. برای بیش از 20 سال ، Oceaneering با تلاش مهندسی قابل توجه و ارتقاability توانایی ، از برنامه نجات زیردریایی نیروی دریایی ایالات متحده پشتیبانی کرده است. این قرارداد جدید نشان دهنده رشد چشمگیر نقش Oceaneering در پشتیبانی از عملیات و نگهداری است.

فیلیپ بیرل، معاون ارشد بخش ADTech Oceaneering ، اظهار داشت ، “ما از این فرصت برای استفاده از تجربه چندین ساله خود در زمینه نجات زیردریایی ، تعمیر و نگهداری زیردریایی و عملیات زیر دریایی دریایی هیجان زده هستیم تا اطمینان حاصل شود که نیروی دریایی ایالات متحده ایمن ، قوی و آماده است. توانایی نجات زیر دریایی. بالاترین تعهدات Oceaneering در زمینه ایمنی و کیفیت است و ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با سایر ذینفعان نیروی دریایی ایالات متحده و کمک به جامعه نجات بین المللی زیردریایی هستیم. “

راد لارسون، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی شرکت Oceaneering ، اظهار داشت: “ادامه دادن راه حل های مثال زدنی به نیروی دریایی ایالات متحده یک امتیاز است. این جایزه آخرین نمونه از چگونگی ادامه خدمات و فن آوری برتر به مشتریان غیر انرژی خود در حین رشد است.” این بخش امیدوار کننده از تجارت ما است. ”

اظهاراتی در این بیانیه مطبوعاتی که بیانگر یک اعتقاد ، انتظار یا قصد است ، و همچنین گزاره هایی که واقعیت تاریخی ندارند ، آینده نگرانه هستند. بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه ای در مورد ارزش بالقوه Oceaneering از قرارداد است. اظهارات رو به جلو مطابق با بندهای بندر امن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 انجام می شود و براساس اطلاعات و انتظارات فعلی Oceaneering است که شامل تعدادی از خطرات ، عدم قطعیت ها و مفروضات ، از جمله خطرات و عدم اطمینان های مربوط به طرف مقابل است. عملکرد تحت قراردادها و شرایط بازار و سایر عوامل اقتصادی موثر بر تجارت Oceaneering. اگر یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم قطعیت ها تحقق یابد ، یا فرضیات اساسی اظهارات آینده نگر نادرست باشند ، نتایج واقعی می توانند از موارد ذکر شده متفاوت باشند. این خطرات و سایر خطرات به طور کاملتر در آخرین گزارش سالانه Oceaneering در مورد فرم 10-K و سایر پرونده های دوره ای آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است.

Oceaneering یک ارائه دهنده جهانی خدمات و محصولات مهندسی است که در درجه اول صنعت انرژی دریایی است. Oceaneering با استفاده از تخصص فن آوری کاربردی خود ، به صنایع دفاعی ، هوافضا و سرگرمی نیز خدمت می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های نجات زیردریایی ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید: oceaneering.com/otech/submarine-rescue-solutions.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Oceaneering ، لطفا به سایت www.oceaneering.com مراجعه کنید.

مخاطب:

مارک پیترسون
معاون رئیس جمهور ، توسعه شرکت ها و روابط سرمایه گذاران
Oceaneering International، Inc.
713-329-4507

SOURCE Oceaneering International، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.oceaneering.com