كونارد از بازگشت به كشتي هاي دریایی مدیترانه و اقامت شبانه در اروپا خبر داد

ساوتامپون ، انگلیس، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – برنامه های جدید Cunard در سال 2021 ادامه دارد ملکه الیزابت امروز به فروش برسید.

این کشتی نمادین سه تا 14 سفر شبانه در اطراف را ترسیم می کند اروپا قبل از اینکه راهش را طی کند آسیا به استرالیا برای پایان دادن به فصل.

رئیس جمهور Cunard ، سیمون پالتورپ، گفت ، “ما از اعلام چنین برنامه جدید گسترده ای برای ملکه الیزابت، با بادبان از ساوتهمپتون و بعداً در سال 2021 ، از بارسلونا.

“مهمانانی که می خواهند اکتشاف کنند اروپا می تواند سفرهای فریبنده ای را از یک سفر دیدنی و کاوش در سواحل انگلیس تا سفرهای دریایی تجربه کند نروژ به ایبریا

“و برای اولین بار از سال 2014 ، ملکه الیزابت همچنین با پرواز از یک سری سفرهای دریایی در مدیترانه ، حرکت از بارسلونا، و از جمله تماس از جمله ریویرای فرانسه ، ساحل غربی ایتالیا و جزایر مایورکا و کورسیکا

ملکه الیزابت فصل خود را با عبور از کانال سوئز ، عبور از اقیانوس هند به سنگاپور، قبل از اقدام به استرالیا.

“خواه میهمانان قبلاً با ما سفر کرده باشند ، یا برای اولین بار در یک سفر دریایی شرکت می کنند و می خواهند طعم ویژه ای برای تعطیلات با Cunard داشته باشند ، فکر می کنیم یک برنامه سفر ایده آل برای همه وجود دارد.”

پالتورپ ادامه داد ، “به عنوان انگیزه اضافی ، مهمانان می توانند از یک نسخه رایگان در رزرو سوئیت یا اتاقهای خود و همچنین بسیاری از مزایای ویژه دیگر لذت ببرند.”

برنامه جدید در آغاز خواهد شد ساوتهمپتون بر 27 آوریل و در پایان 19 دسامبرهفتم، 2021 در ملبورن، استرالیا.

در برنامه های سفر 2021 یک سری مکالمه های بندری یک شبه وجود دارد آمستردام، کپنهاگ، لیسبون، روتردام، سنگاپور و اوکلند، با اواخر عصر عزیمت از آمستردام، بارسلونا، روتردام، عقبه ، کلمبو و Fremantle.

قیمت اتاق استراحت بالکن از ابتدا شروع می شود 499 .

برای اطلاع از آخرین اطلاعات مربوط به مراحلی که Cunard برای اطمینان از وجود پروتکل های تأیید شده برای محافظت از سلامتی و سلامتی میهمانان و خدمه برداشته است ، به سایت www.cunard.com/sailing-with-confidence مراجعه کنید

درباره كونارد

Cunard یک خط تفریحی لوکس در انگلیس است که به خاطر ایجاد تجربیات فراموش نشدنی در سراسر جهان مشهور است. كونارد از سال 1840 به عنوان یك اپراتور پیشرو در كشتی های مسافربری در اقیانوس اطلس شمالی فعالیت می كند و 180 سال عملیاتی باورنكردنی را جشن می گیرد. Cunard پیشگام در سفرهای فرا اقیانوس اطلس برای نسل های مختلف ، کلاس جهانی است. تجربه Cunard بر اساس ناهار خوری خوب ، سرگرمی انتخاب شده توسط دست و خدمات عالی ساخته شده است. از رستوران های پنج ستاره و صرف غذا در اتاق گرفته تا سخنرانان مهمان الهام بخش ، کتابخانه و نمایش فیلم ، همه جزئیات با دقت ساخته شده اند تا تجربه را فراموش نشدنی کنند. در حال حاضر سه کشتی Cunard وجود دارد ، ملکه ماری 2 ، ملکه الیزابت و ملکه ویکتوریا با مقصد از جمله اروپا، کارائیب، خاور دور و استرالیا. در سال 2017 ، كونارد اعلام كرد كه قصد دارد چهارمین كشتی را نیز به ناوگان خود اضافه كند كه در سال 2022 راه اندازی خواهد شد. این سرمایه گذاری بخشی از برنامه های بلند پروازانه این شركت برای آینده كونارد در سطح جهان است و از سال 1998 برای اولین بار است كه كونارد چهار كشتی دارد سرویس همزمان کانارد در خانه کارناوال در واقع شده است ساوتهمپتون و از سال 1998 توسط Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) متعلق به آن است.

منبع Cunard