لوکس تمام عیار ، بستر جدید کاملاً جدید – 2021 جنسیس G80 و GV80

با استفاده از هر دو اتومبیل جدید ، تیم های طراحی و توسعه مهندسی ابتدا به ساخت وسایل نقلیه بزرگ جنسیس و در مرحله دوم تولید محصولات لوکس در کلاس جهانی پرداختند. با توجه به تمرکز مشتری بر روی لیزر ، سعی در تعیین حداکثر انعطاف پذیری طراحی ، بهینه سازی فضای داخلی ، نویدبخش لوکس بودن و اطمینان از بهترین ایمنی در کلاس بود.

آلبرت Biermann ، رئیس بخش تحقیق و توسعه در گروه موتور هیوندای گفت: “هنگامی که به شما یک چالش بزرگ تبدیل می شود ، بهترین کار این است که از یک کاغذ تمیز شروع کنید.” “توسعه یک پلت فرم کاملا جدید ما را به موفقیت بزرگی تبدیل کرده است ، از همه چیز در فضای گسترده داخلی تا نسبت های قابل توجه طراحی تأثیر می گذارد.”

بنیاد همه چیز است – GV80

توانایی GV80 در فضاهای داخل و خارج از جاده بدون از بین بردن پالایش و ثبات ، از خود سیستم عامل آغاز می شود.

شاسی با دقت طراحی شده – با نام رمز M3 – امکان ایجاد حداکثر انعطاف پذیری در طراحی ، کلید کم نمای بودن GV80 ، موضع گسترده و فضای داخلی مطبوع را فراهم می کند. GV80 نسبت به بسیاری از رقبا هم پایین و هم گسترده تر است و تعادل خوبی بین طول و عرض ایجاد می کند در حالی که خود را به عنوان یکی از پایین ترین وسایل نقلیه در این بخش قرار می دهد.

این امر به خودرو حالت ایستا و پایدار و به خصوص مرکز ثقل کم را می دهد و از دستیابی مطمئن و متعادل اطمینان حاصل می کند. مهندسی متفکر ، موقعیت کم نشستن را نیز فراهم می کند و فضای مشترکی با خط سقف شیب دار و مسلط به سرنشینان فراهم می کند.

GV80 که به عنوان یک کامیون سبک (LDT) طبقه بندی می شود ، به طور خاص برای ایمنی در هنگام سقوط و سختی کلی بدنه طراحی شده است. اجزای سازه ای چهار نوع فولاد و استفاده گسترده از آلومینیوم را ترکیب می کنند – همه آنها دقیقاً در مکان مناسب قرار گرفته اند تا از ویژگی های منحصر به فرد مواد آنها استفاده کنند. پانل های کلیدی از فولاد مهر و موم شده و فوق العاده با مقاومت بالا برای حداکثر استحکام استفاده می کنند ، این یک فاکتور مهم در هنگام محافظت از رانندگان و مسافران در صورت برخورد است. سفتی بدنه حاصل همچنین بهترین تعادل بین هندل ترد و راحتی سواری را تضمین می کند.

این تیم همچنین در صرفه جویی در وزن برای بهترین عملکرد و بهینه سازی مصرف سوخت قصد داشتند. استفاده آزادانه از آلومینیوم باعث صرفه جویی قابل توجهی در وزن می شود. جایگزینی فولاد با آلومینیوم در تشکیل درب ها ، کاپوت و درب عقب باعث صرفه جویی در وزن 255 پوند شد. صرفه جویی در وزن خاص به شرح زیر حاصل می شود:

  • درها: 55 پوند کمتر از فولاد (در هر درب)
  • هود: 20 پوند کمتر از فولاد
  • درب عقب: 15 پوند کمتر از فولاد

مشتریان جنسیس انتظار یک تجربه استثنایی را داشته اند و GV80 بیش از این قول را اعطا می کند ، چه وسیله نقلیه در شهر رانده شود ، چه از جاده و چه در برف.

از قدرت به قدرت – G80

توانایی کاملاً جدید G80 در به حداکثر رساندن راحتی مسافران و انعطاف پذیری طراحی ضمن تعادل عملکرد و قابلیت ایمنی ، همه از طراحی پلت فرم آن ناشی می شود.

ساختار تک بدنه G80 دارای مقاومت کششی 6 درصدی بیشتر از G80 قبلی است ، بخشی از آن به دلیل افزایش استفاده از فولاد با مقاومت بالا و قطعات مهر و موم شده گرم است (42 parts قطعات مهر و موم شده بیشتر از قبلی). آنها تشکیل می دهند ستون های A- و B ، اعضای متقاطع کف و همچنین پانل های راکر و از طریق فرآیندهای گرم شکل گیری و خنک سازی ، بالاترین مقاومت ممکن را فراهم می کنند.

اعضای متقاطع سقف ، تونل انتقال ، پسوندهای شاسی جلو و قسمتهایی از ساختار عقب از فولاد پیشرفته با مقاومت بالا ساخته شده اند ، در حالی که گاو ، صفحات کف و قفسه بسته عقب از فولاد با مقاومت بالا تشکیل شده است. در نتیجه این استراتژی جایگذاری و بهینه سازی مواد ، پلت فرم M3 G80 6٪ سبک تر از G80 قبلی است (55 پوند کمتر).

یک مهاربند افقی تازه ، برج های آلومینیومی قالب جلو و شوک عقب ، و یک فریم فرعی عقب که از ماندن در عقب و افزایش اندازه بوش بهره می برد ، سفتی را بیشتر می کند و ویژگی های NVH را بهبود می بخشد. هندسه آلی در طول فرایند تکرار طراحی به کار گرفته شد تا بهره وری از طبیعت را به دست آورد و سبک ترین و مستحکم ترین ساختار ممکن را بدست آورد.

در نتیجه طراحی دقیق و انتخاب مواد ، سفتی پیچشی مدل جدید 3٪ از ماشین خارج شده پیشی می گیرد. این پیشرفت ها و تعداد بیشمار پیشرفت باعث می شود 2021 G80 با بالاترین سطح عملکرد رانندگی پویا همراه با حفظ راحتی ، ثبات و ایمنی مورد انتظار از جنسیس باشد.

Genesis Motor America

دفتر مرکزی Genesis Motor America در است دره فواره ، کالیفرنیا. جنسیس یک برند لوکس جهانی خودرو است که بالاترین استانداردهای عملکرد ، طراحی و نوآوری را ارائه می دهد. کلیه وسایل نقلیه جنسیس تحت پوشش ضمانت نامه پیشرو در صنعت قرار می گیرند که شامل 10 سال ضمانت انتقال قدرت 100000 مایل با تقویت کمک در کنار جاده و خدمات دربان شامل:

  • سه سال / 36000 مایل تعمیر و نگهداری رایگان برنامه ریزی شده
  • سه سال / 36000 مایل سرویس بهداشتی خدمات رایگان خدمات مراقبتی
  • سه سال خدمات رایگان مکمل Genesis
  • سه ماه دسترسی رایگان رادیو ماهواره ای SiriusXM رایگان
  • سه سال به روزرسانی رایگان چندرسانه ای و ناوبری سالانه و داده های ترافیکی رایگان مادام العمر از طریق رادیو HD + Traffic.

در بررسی کیفیت اولیه JD Power 2020 (IQS) ، جنسیس برای چهارمین سال متوالی در رتبه 1 مارک برتر صنعت قرار گرفت ، در مطالعه وابستگی خودروی JD Power 2020 (VDS) و شماره 2 در فهرست شماره 1 قرار گرفت گزارش سالانه گزارش های مصرف کننده گزارش های رتبه بندی سال 2020. سدان لوکس جنسیس G70 موفق به کسب 21 جایزه و نشان بزرگ شده است. در اوایل سال جاری ، موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها (IIHS) به هر سه خودروی جنسیس 2020 اعطا کرد. G70 ، G80 و G90 با بالاترین رتبه در Top Safety Pick +. جنسیس تنها مارکی در صنعت است که کل نمونه کارها آن دارای امتیاز Top Safety Pick + است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جنسیس و تعریف جدید آن از تجمل ، لطفا به سایت www.genesis.com مراجعه کنید.

لطفا برای اطلاع از آخرین اخبار در سایت www.genesisnewsusa.com به سایت رسانه ما مراجعه کنید.

جنسیس موتور امریکا در توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

SOURCE Genesis Motor America

لینک های مربوطه

genesis.com