لیست های Powersports ادغام و مالکیت اعلام مالکیت جدید در Cape Cod Harley-Davidson در Pocasset ، MA

POCASSET ، توده، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – کیپ کد هارلی دیویدسون (CCHD) ، همانطور که از نامش پیداست ، در زیبایی واقع شده است کیپ کد منطقه ساحلی ماساچوست. مکان اصلی CCHD در روستای Pocasset-Bourne واقع شده است (کیپ علیا) دروازه ورودی به کیپ کد. این مکان اصلی ، مجموعه کامل موتورسیکلت های جدید هارلی-دیویدسون ، موتورسیکلت های دست دوم ، قطعات اصلی H-D ، لوازم جانبی و لباس های موتور را به فروش می رساند و به آنها خدمات می دهد. این عملیات همچنین شامل یک خرده فروشی جایگزین خرده فروشی فصلی (“ARO”) در حوالی آن است هیانیس، با فاصله تقریبی 25 مایل از محل اصلی فروش پوشاک مجاز و هارلی دیویدسون و سایر کالاهای کلکسیونی.

مالکان سابق که نمایندگی فروش را در حدود سال 2006 خریداری کرده اند ، در سال 2019 تصمیم گرفتند که روی سرمایه گذاری های دیگر تمرکز کنند و برای بازاریابی محرمانه تجارت و مدیریت معامله با Powersports Listings M&A (PLMA) تماس گرفتند. جری Szopinski از PLMA ، رئیس فروش و شبکه ، و جنی فاکس، Account Intermediary ، تلاش بازاریابی را بر عهده گرفت که مایکل کیهان (مایک) ، یک اپراتور فروشنده هارلی دیویدسون موفق در ایالت کانکتیکت، به عنوان یک خواستگار مناسب مایک در حال فروش علاقه خود به مشارکت در نمایندگی CT خود بود که به او اجازه می داد تمام وقت خود را بر روی مرکز تمرکز کند کیپ کد کسب همراه با شرکای تجاری جدید رون گرونبک، رئیس و مدیر عامل یک تولید کننده قطعات هوافضا مستقر در CT و رابرت Szymanowski، CT GM سابق و شریک فعلی در کیپ کد.

معامله خرید و فروش بسته شد سه شنبه ، 15 سپتامبر 2020، با کمک دیوید کلی و تام Macatee از Powersports Listings M&A در محل در نمایندگی برای کمک به سازش های نهایی و ساخت بیانیه های پایانی. اولین روز فعالیت مایک به عنوان مالک جدید از چهارشنبه 16 سپتامبر آغاز شد.

لیست های Powersports Mergers & Acquisitions (PLMA) ، کارگزاری نمایندگی صنعت قدرت حرفه ای ، به طور مرکزی در واقع شده است دالاس، تگزاس

به http://www.powersportslistings.com یا https://powersportslistings.blogspot.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
تام دبلیو مکاتی
تلفن: 800-399-4654 داخلی 101
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

cape-cod-harley-davidson.jpg
کیپ کد هارلی دیویدسون
نمای ویترین

تیم خریدار-در-جلوی-شنل-cod.jpg
تیم خریدار مقابل کیپ کد هارلی دیویدسون
از چپ: رون گرونبک (صاحب شریک) ، مایک کیهان (صاحب شریک) ، رابرت Szymanowski (شریک مالک)

SOURCE Powersports Listings Merges & Acquisitions (PLMA)

لینک های مربوطه

http://www.powersportslistings.com