مجمع خواستگاری تجارت کلان مجازی ProColombia در قاره آمریکا تجارت منطقه ای را احیا می کند

میامی، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – این فعالیت تجاری که توسط ProColombia ، نهاد دولتی که صادرات ، سرمایه گذاری و گردشگری را تقویت می کند ، سازمان یافته است 3 تا 13 نوامبر سال 2020. شرکت کنندگان شامل 1000 شرکت صادر کننده کلمبیایی و بیش از 450 شرکت بین المللی از 35 کشور منطقه به همراه سه کشور مهمان هستند: انگلستان، امارات متحده عربی، و اسرائيل. ثبت نام برای شرکت در جلسات تجاری برای چند روز هنوز باز است.

“این فعالیت تبلیغاتی یکی از مهمترین نوع آن در منطقه است و هدف آن تسریع در مبادلات تجاری بین است کلمبیا و بقیه قاره با هدف تثبیت روابط تجاری درون منطقه ای. علاوه بر این ، این بخشی از است کلمبیا طرح فعال سازی مجدد زیر چتر ریاست جمهوری Compromiso por کلمبیا با توجه به اینکه از 57 کشور اولویت دار در این کشور ، 27 کشور بخشی از قاره آمریکا هستند. ما همچنین قاره آمریکا را به دلیل مزایای تدارکات منطقه انتخاب کردیم کلمبیا 12 قرارداد تجاری منطقه ای که به ما امکان دسترسی به یک میلیارد مصرف کننده بالقوه را می دهد. ” فلاویا سانتورو، رئیس ProColombia.

“ابزارهای مجازی برای ادامه کار به سمت تجارت و بین المللی سازی ضروری است. از ماه مارس ، هنگامی که مجمع 80 همسریابی تجارت مجازی ماکرو مجازی را برگزار کردیم ، تا به امروز ، ما توانایی بالاتری پیدا کرده ایم و قادر خواهیم بود با موفقیت تجارت کلان مجازی را برگزار کنیم. همایش خواستگاری در قاره آمریکا در نوامبر آینده ، “او اضافه می کند.

انتظار می رود شرکتهای خرید مواد غذایی در بخشهایی مانند میوه و سبزیجات تازه ، مشتقات قهوه ، نوشیدنیها ، آبزیان و ماهیگیری ، شکر ، مشتقات کاکائو و کاکائو ، مشتقات لبنی و لبنی ، روغنها و چربیها و دامها مشارکت کنند. همچنین انتظار می رود 4.0 شرکت صنعت با نرم افزار و محصولات IT ، امنیت سایبری ، BPO ، تبلیغات و بازاریابی دیجیتال ، انیمیشن (VR و AR) ، تولید سمعی و بصری و بازی های ویدیویی ارائه شوند. مد با شرکت هایی از بخش های منسوجات و پارچه ، پوشاک ، تولید کنندگان چرم ، کفش و جواهرات مد ارائه خواهد شد. بخش تولید با وسایل خانگی ، وسایل و تجهیزات ، قطعات خودرو ، صنایع دستی و مواد POP حضور خواهد داشت. مواد شیمیایی و علوم زیستی دارای محصولات آرایشی ، پلاستیکی و لاستیکی ، دارویی ، مهمان نوازی و شرکت های شیمیایی خواهند بود.

شایان ذکر است که ، در سال 2019 ، صادرات 4605 کالای غیر معدنی و غیر انرژی کلمبیایی به کل آمریکا دارای ارزش کل بود 11.413 میلیارد دلار آمریکا. در این سال ، 6432 شرکت کلمبیایی که هر کدام بیش از صادرات داشته اند 10000 دلار آمریکا، به این بازار صادر شده اند. بخشي كه بيشترين سهم صادرات به آمريكا را داشت ، بخش توليد و ساير صنايع بود كه 50 درصد از كل محصولات صادر شده را تشكيل مي داد.

علاوه بر این ، بخشهایی که بیشترین صادرات را به آمریکا در سال 2019 داشتند ، Antioquia ، Bogotá ، Valle del Cauca ، Cundinamarca و Bolívar بودند. کشورهایی که بیشترین خرید را انجام داده اند این بوده اند ایالات متحده، اکوادور، پرو، و مکزیک.

شرکت های علاقه مند می توانند از طریق لینک زیر ثبت نام کنند: https://www.macrorruedasprocolombia.co/macrorruedainternacional2020/

SOURCE ProColombia