مدیر تحقیق و توسعه StradVision به افشای بینش بهینه سازی شبکه های عصبی عمیق در اجلاس چشم انداز تعبیه شده 2020

SAN JOSE ، کالیفرنیا، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – StradVision، که نرم افزار درک دوربین مبتنی بر هوش مصنوعی آن ، نوآوری برجسته در سیستم های کمک راننده پیشرفته (ADAS) و وسایل نقلیه خودمختار (AV) است ، بینشی را در مورد بهینه سازی شبکه های عصبی عمیق (DNN) برای چندین پردازنده در این کشور نشان می دهد. اجلاس چشم انداز جاسازی شده 2020. در طول “طراحی DNN های اختصاصی برای سخت افزار هدف“جلسه ای که در 9:30 صبح به وقت اقیانوس آرام بر 17 سپتامبر، مدیر و بنیانگذار تحقیق و توسعه وونهایون نام همچنین در مورد دانش ثبت اختراع StradVision از طریق فناوری SVNet مبتنی بر یادگیری عمیق توضیح خواهد داد.

این سخنرانی ششمین باری است که StradVision در کنفرانس و نمایشگاه برجسته ای شرکت می کند که به دید عملی رایانه و هوش مصنوعی بصری اختصاص یافته است.

کنفرانس امسال شامل سخنرانانی از گوگل ، اینتل ، سامسونگ ، کوالکام و ال جی الکترونیکس با سخنرانی اصلی مهندس برجسته گوگل است. دیوید پترسون، که همچنین استاد دانشگاه است دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی، و نایب رئیس بنیاد RISC-V.

نام در طول جلسه خود ، حق ثبت اختراع های StradVision ، از جمله نرم افزار SVNet اختراع شده با قابلیت DNN را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین در مورد چالش ها و فرصت های شبکه های عصبی عمیق ، از جمله تکنیک های مقرون به صرفه برای بهینه سازی DNN ها برای قرار گرفتن بهتر پردازنده های مختلف در عین کاهش ، صحبت خواهد کرد. اندازه مدل و مصرف برق. تلاش لازم برای تبدیل DNN برای هر پردازنده می تواند برای توسعه دهندگان DNN م proثر باشد و Nam توضیح می دهد که چگونه اندازه گیری و تکنیک های پراکنده سازی ساختاری با کاهش قابل توجه اندازه و محاسبه مدل می توانند کمک کنند.

دکترای تخصصی دارنده آزمایشگاه بینایی رایانه ای دانشگاه علم و صنعت Pohang ، از تجربیات خود به عنوان رئیس تیم مهندسی الگوریتم در StradVision که نرم افزار پیشگام SVNet وی می تواند اشیا pot بالقوه خطرناک و شرایط جاده ای را برای وسایل نقلیه خودکار و کمک کننده ADAS شناسایی کند ، استفاده خواهد کرد. ، مانند وسایل نقلیه دیگر ، خطوط ، عابران پیاده ، حیوانات ، فضای آزاد ، علائم راهنمایی و رانندگی ، حتی در شرایط سخت آب و هوایی یا نور کم.

تیم Nam وظیفه تعریف معماری فنی SVNet ، استقرار خطوط لوله الگوریتم جدید و ارائه راه حل های الگوریتمی را دارد که به بهترین نحو برای هر هدف سخت افزاری بهینه شده است.

SVNet به الگوریتم های ادراک تعبیه شده مبتنی بر یادگیری عمیق متکی است ، که در مقایسه با رقبای خود جمع و جورتر است و برای کار کردن به حافظه و برق کمتری نیاز دارد. این نرم افزار بیش از 14 سیستم عامل سخت افزاری را به لطف نرم افزار اختراع شده و پیشرفته DNN دارای StradVision پشتیبانی می کند.

شرکت کنندگان همچنین با تجربه StradVision در آوردن نرم افزار درک دوربین مبتنی بر هوش مصنوعی به بازارهای گسترده از طریق همکاری بین المللی و همچنین نمای آسیا در مورد آینده بازار ADAS و AV.

نرم افزار StradVision در حال حاضر در 8.8 میلیون وسیله نقلیه در سراسر جهان مانند SUV ها ، سدان ها ، کامیون ها و اتوبوس های خودران در حال استفاده است و با تامین کنندگان پیشرو Tier 1 خودرویی جهانی و پنج دستگاه برتر نصب اتومبیل در جهان همکاری می کند. شرکای جهانی StradVision همچنین شامل NVIDIA ، Aisin Group ، Hyundai Motor Group ، LG Electronics ، Texas Instruments ، Renesas ، Qualcomm ، Xilinx ، Socionext ، Ambarella و BlackBerry QNX هستند.

StradVision بدست آورده است چین گواهینامه گووبیاو و گواهینامه آرزو و آرزو ASPICE CL2 (سطح عملکرد نرم افزار بهبود عملکرد و قابلیت تعیین سطح محدودیت 2) و اخیراً در چهاردهمین دوره جایزه تعالی کره ثبت نام جایزه بزرگ در گروه الکتریکی / الکترونیکی را دریافت کرده است.

از سال 2012 ، اجلاس Embedded Vision هر ماه مه برگزار می شود کالیفرنیا توسط Edge AI و Vision Alliance ، یک مشارکت صنعتی که توسط Berkeley Design Technology ، Inc اداره می شود. شرکت کنندگان به طور منظم شامل متخصصان صنعت ، رهبران تجارت ، دانشگاهیان برجسته ، سرمایه گذاران و کارآفرینان علاقه مند به هوش مصنوعی تصویری هستند.

با توجه به نگرانی های بهداشت جهانی ، اجلاس سرانجام چشم انداز داخلی 2020 از سال آنلاین برگزار می شود 15 تا 25 سپتامبر.

درباره StradVision

در سال 2014 تاسیس شد StradVision پیشگام صنعت خودرو در فناوری پردازش بینایی مبتنی بر هوش مصنوعی برای سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) است. این شرکت با در دسترس قرار دادن ویژگی های ADAS با کسری از هزینه بازار در مقایسه با رقبا ، ظهور وسایل نقلیه کاملاً مستقل را تسریع می کند. نرم افزار StradVision در 8.8 میلیون وسیله نقلیه در سراسر جهان مستقر شده و توسط بیش از 140 کارمند آنها در سالن سرویس می شود سئول، سن خوزه، توکیو، و مونیخ. این شرکت جایزه ACES Technology Autonomous Vehicle Technology 2020 را در Autonomy (گروه نرم افزاری) دریافت کرد. نرم افزار StradVision دارای استاندارد بین المللی ISO 9001: 2015 است.

تماس با رسانه
ارتباطات ریشه ای برای StradVision Inc.
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +1 (347) 508-3103

منبع StradVision

لینک های مربوطه

https://www.stradvision.com