مدیر کل پست با کمیته انتخابات دبیران امور خارجه دیدار می کند

واشنگتن، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مدیر پست ، به عنوان بخشی از آماده سازی مداوم برای انتخابات در ماه نوامبر لویی دی جوی در جلسه پیگیری با کمیته انتخابات انجمن ملی دبیران امور خارجه (NASS) شرکت خواهد کرد پنجشنبه 17 سپتامبر. این جلسه به دنبال یک 26 آگوست کنفرانس تلفنی با رئیس NASS و نیومکزیکو وزیر امور خارجه مگی تولوز الیور، همسرهای کمیته انتخابات NASS ، جوزلین بنسون ، میشیگان وزیر امور خارجه ، و فرانک لاروز، اوهایو وزیر امور خارجه ، و میسوری وزیر امور خارجه جی اشکروفت.

در طول 26 آگوست DeJoy به دبیران امور خارجه تکرار کرد که تحویل برگه های رای گیری که به خدمات پستی واگذار شده اند ، اولویت اول این سازمان از امروز تا روز انتخابات است و سرویس پستی آماده ، مایل و قادر به اداره پست های انتخاباتی کشور است. وی بر تعهد سرویس پستی برای مشارکت با مقامات انتخابات ایالتی تأکید کرد زیرا آنها اطمینان می دهند که کسانی که برای استفاده از نامه برای رای دادن تصمیم می گیرند آراots خود را با پیش بینی اوج انتظار در نامه الکترونیکی انتخابات در میان همه گیر COVID-19 شمارش کنند.

ژنرال پست دی جوی ، که در شرکت در 17 سپتامبر جلسه کمیته به دعوت وزیر امور خارجه بنسون. “من برای عموم آمریکا تکرار می کنم که اگر شما تصمیم دارید از نامه برای رای دادن استفاده کنید ، حتماً زود برگه های رای را درخواست کنید و آنها را زود برگردانید.”

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله فیلم و عکس صوتی و عکس با کیفیت پخش ، از اینجا بازدید کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر،اینستاگرام، Pinterest، و LinkedIn. مشترک شدن در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و از ما لذت ببرید وبلاگ ارسال های پستی. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

مخاطب: دیوید پارتنهایمر
[email protected]
usps.com/news

منبع خدمات پستی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.usps.com