مسابقه امید و احتمال آشیل نیوجرسی به صورت مجازی پیش می رود

ENGLEWOOD ، N.J.، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – با توجه به اینکه مسابقه سالانه Hope & Possibility virtual برای اولین بار به صورت مجازی برگزار می شود ، آشیل نیوجرسی و U-Haul® در حالی که از هدف بزرگی حمایت می کنند ، نیوجرسی را به چالش می کشند تا در عین حال از یک هدف بزرگ حمایت کنند.

ورزشکاران فصلی ، کالسکه های صبحگاهی و حتی سیب زمینی های نیمکت معمولی می توانند برای یک ماشین 4 متری مجازی که شرکت کنندگان می توانند بدوند ، آهسته بزنند یا راه بروند ، به هم بپیوندند 13 سپتامبر.

روز سگ نیز وجود دارد 5K نسخه امید و احتمال ، با 3.1 مایل در نظر گرفته شده تا با دوست چهار پا شما که یک مدال نشان سگ و یک روسری گردن دارد ، پوشانده شود.

ثبت نام: امید آشیل نیوجرسی و امکان (4 یا 3.1 مایل)

برای جنگجوی بلند پروازانه آخر هفته ، U-Haul وجود دارد متحرک نگهش دار چالشی که اسپانسر عنوان مسابقه ارائه می دهد. این گزینه از شرکت کنندگان دعوت می کند تا مسافت سه مسابقه آشیل را طی کنند: 5K مسابقه مجازی در 11 سپتامبر که در کانتیکت؛ مسابقه مجازی 5 میلری در 12 سپتامبر که در نشویل؛ و مسابقه مجازی 4 میلری در 13 سپتامبر که در نیوجرسی.

این چالش سه گانه در کل 12.1 مایل است و می تواند از جمعه تا یکشنبه پخش شود – یا در یک روز فتح شود. کیسه ای با گردن گتر ، مدال و گواهینامه در این ثبت وجود دارد.

ثبت نام کنید: U-Haul Keep It Moving Challenge (12.1 مایل)

شایسته علت

با ثبت نام در هر یک از رویدادها ، شرکت کنندگان از بخش محلی خود در بین المللی آشیل ، یک سازمان غیر انتفاعی حمایت می کنند که ورزشکاران دارای معلولیت را در کنار ورزشکاران جسمی (به عنوان مثال راهنما) جفت می کند تا همه بتوانند در مسابقات شرکت کنند. در آشیل ، ورزشکاران دارای معلولیت راه خود را برای رسیدن به موفقیت شخصی و سبک زندگی سالم و فعال طی می کنند ، می دوند و می چرخند (ویلچر ، هندسیکلت و …).

اظهار داشت: “آشیل بین الملل مبتنی بر قدرت عمل جمعی ، حمایت جامعه و موفقیت شخصی است.” امیلی گلاسر، رئیس و مدیر عامل شرکت بین المللی آشیل. “آشیل به همکاری با U-Haul افتخار می کند ، شرکتی که تعهد آن در حمایت از زندگی همه آمریکایی ها ، به ویژه قهرمانان ملت ما ، بی نظیر است.”

از آنجا که این یک مسابقه مجازی است ، شرکت کنندگان ممکن است مسیر دوره شخصی خود را برابر با فاصله رویداد خود انتخاب کنند.

پشتیبانی شرکت

U-Haul نزدیک به دو دهه است که حامی رویدادهای Hope & Possibility است. رویداد امضای آشیل در طول سالها گسترش یافته است و بزرگترین نژاد جهان است که افراد معلول را در آغوش می گیرد.

U-Haul همچنین یکی از هواداران قدیمی تیم آزادی آشیل جانبازان زخمی بوده است ، برنامه ای که در سال 2004 برای رسیدگی به نیازهای خاص مجروحان ارتش آمریكا راه اندازی شد. 10-20 نفر از اعضای تیم آزادی متعهد هستند که در U-Haul شرکت کنند متحرک نگهش دار این آخر هفته را به چالش بکشید.

U-Haul 75 سال پیش توسط یک کهنه سرباز نیروی دریایی دوران جنگ جهانی دوم و همسرش تاسیس شد ، تأکید بر استخدام و استخدام سربازان قدیمی دارد و اخیراً به لیست “بهترین ها برای دامداران 2020: کارفرمایان” معرفی شد که توسط The Military Times منتشر شد. با مراجعه به سایت uhauljobs.com مشاغل خود را در U-Haul پیدا کنید.

درباره بین المللی آشیل

آشیل بین المللی یک سازمان جهانی است که در بیش از 48 فصل در 24 کشور به 25000 ورزشکار معلول خدمات ارائه می دهد. در ایالات متحده ، 27 فصل در 19 ایالت وجود دارد. ورزشکاران آشیل دارای معلولیت هایی هستند که شامل قطع عضو ، فلج ، آسیب های مغزی مغزی ، مولتیپل اسکلروزیس ، فلج مغزی ، اوتیسم و ​​اختلال بینایی است. از سال 1983 ، آشیل بین المللی در مقابله با چالش های افراد معلول و همچنین فراهم آوردن فرصت های تغییر زندگی برای موفقیت نقش پررنگی داشته است. achillesinternational.org

درباره U-HAUL

از سال 1945 ، U-Haul با شبکه ای از 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا ، انتخاب شماره 1 خودتان است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی امن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فناوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتری های ما باعث شده تا ناوگان U-Haul تقریباً به 176000 کامیون ، 127000 تریلر و 41000 دستگاه یدک کش رشد کند. U-Haul نزدیک به 774،000 واحد ذخیره سازی قابل اجاره و 66.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود در محل های تحت مالکیت و مدیریت در سراسر کشور ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده اتصالات ثابت تریلر در صنعت پس فروش خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است uhaul.com

مخاطب:
جف لاکریج
سباستین ریس
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com