مسافران جت خصوصی هم اکنون می توانند مایل ها را برای پروازهای خود درآمد کسب کنند

هر دو برنامه مایل واجد شرایط کسب مایل برای بازخرید پاداش ، استفاده از GrandView سیاست لغو انعطاف پذیر و درج در ایمیل های اختصاصی اعضا با یک راه و موارد ویژه پا خالی. سطح Altitude Miles ثبت نام بدون هزینه را برای علاقمندان به پیوستن به برنامه فراهم می کند. برای پروازهای مکرر ، برنامه Altitude Plus Miles نیاز به پیش پرداخت قبل از ثبت نام دارد. اعضایی که برای ثبت نام در برنامه Altitude Plus Miles انتخاب می کنند ، 10٪ تخفیف در هزینه های پرواز و غیره دریافت می کنند 200 دلار اعتبار پذیرایی در روز.

گراند ویو افتخار دارد که برنامه مایلز را به اعضای خود ارائه دهد و انتظار دارد که گسترش آن را به مناطق جدید ادامه دهد تا پوشش جغرافیایی بیشتری را برای مشتریان فراهم کند. علاوه بر آن بالتیمور، آستین، شیکاگو، و آتلانتا این شرکت قصد دارد یک پایگاه اضافی را در پاییز امسال راه اندازی کند اسکاتسدیل ، آریزونا. هواپیماهای Phenom 300 این شرکت برد استثنایی را ارائه می دهند که از اکثر جت های سبک بهتر عمل می کند. این ناوگان ، همزمان با همتای بال روتور خود ، امکان پشتیبانی از درجه بالایی را فراهم می کند GrandView تعهد به ماموریت های منشور و پزشکی.

هواپیمایی GrandView

هواپیمایی GrandView ناوگان هواپیماهای چارتر و هلی کوپتر Phenom 300 را کنترل می کند که به نقاط خروج از میانه آتلانتیک ، شمال شرقی و ایالات متحده مرکزی. GrandView Aviation یک اپراتور هواپیمایی دارای مجوز FAA Part 135 است و دارای رتبه ایمنی نخبه Wyvern Wingman است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هواپیمای GrandView ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید www.flygv.com.

SOURCE GrandView هواپیمایی

لینک های مربوطه

flygv.com