مشارکت جدید Path Master به شهرداری های دارای منابع محدود قدرت می دهد تا شهرهای هوشمند شوند

توینسبورگ ، اوهایو، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Path Master ، پیشرو در ارائه محصولات و خدمات به صنعت ترافیک در اوهایو، کنتاکی، ویرجینیای غربی، و پنسیلوانیا غربی، امروز مشارکتی را اعلام کرد که می تواند شهرداری های بیشتری را از جمله شهرداری هایی که منابع مالی محدودی دارند توانمند کند تا مزایای تبدیل شدن به یک شهر هوشمند را تجربه کنند ، از جمله گردش روان روان تر ، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و کیفیت زندگی بهتر برای ساکنان آن.

Path Master با Miovision همکاری می کند تا به یک توزیع کننده انحصاری Miovision TrafficLink تبدیل شود ، یک بستر هوشمند ترافیکی که به شهرها کمک می کند تا با افزودن اتصال و اندازه گیری و تجزیه و تحلیل ترافیک چند حالته مبتنی بر ویدئو ، سیگنال های ترافیکی آنالوگ موجود را مدرنیزه کنند. این بدان معناست که Path Master اکنون فناوری پیشرفته ای را به مشتریان خود ارائه می دهد که از بزرگترین سد معبر جلوگیری از پذیرش فناوری های هوشمند جلوگیری می کند: هزینه های بالا و بازه های زمانی طولانی در اجرای برنامه.

توضیح داد: “اکنون می توانیم از یک دوربین برای تشخیص تقاطع کامل استفاده کنیم.” اسکات مورس، سیستم ها و مدیر توسعه تجارت. “با این کار می توان هزینه های تشخیص تقاطع را به میزان قابل توجهی کاهش داد.”

سیستم دوربین پیچیده همچنین به Path Master امکان می دهد تا در تقاطع هایی که شبکه فیبر ندارند ارتباطات بی درنگ را ارائه دهد. همراه با تشخیص فیلم ، Miovision TrafficLink همچنین می تواند اقدامات عملکرد سیگنال (در دسترس برای شهرهای فاقد سیستم مدیریت ترافیک مرکزی) ، تجزیه و تحلیل ایمنی و تعداد حرکت چرخش خودرو را انجام دهد. این قابلیت ها نقشی اساسی در بهبود جریان ترافیک و افزایش ایمنی وسایل نقلیه و عابر پیاده دارند – هر دو جنبه اساسی تبدیل شدن به یک شهر هوشمند.

مورس گفت: “نصب یک شبکه فیبر در هر تقاطع در یک شهر ممکن است چندین سال – و میلیون ها دلار طول بکشد”. “ما می توانیم یک راه حل ارتباطی مشابه برای یک تقاطع در چند روز ارائه دهیم ، نه سال. این صرفه جویی در وقت و هزینه بسیار زیاد است.”

علاوه بر این ، این فناوری پیشرفته می تواند نیاز به مطالعات پرهزینه ترافیک را از بین ببرد. این داده های مهم و با وضوح بالا راجع به تقاضا در هر ثانیه از روز به مهندسان ترافیک ارائه می دهد. جمع آوری همین اطلاعات از طریق مطالعه ترافیک ممکن است هزینه داشته باشد 5000 دلار یا بیشتر در هر تقاطع ، به همین دلیل است که بسیاری از شهرداری ها فقط هر 10 یا 15 سال این مطالعات را انجام می دهند ، حتی اگر برای حفظ جریان ترافیک حیاتی باشند.

تماس با رسانه: نام: اسکات مورس عنوان: مدیر توسعه سیستم ها و تجارت تلفن: 216-337-0110

پست الکترونیک: [email protected]

درباره Path Master از سال 1976 ، Path Master، Inc محصولات و خدمات ابتکاری را به صنعت ترافیک ارائه داده است. این شرکت در سراسر کشور با دولت های شهر ، شهرستان و ایالت همکاری می کند اوهایو، کنتاکی، ویرجینیای غربی، و پنسیلوانیا غربی برای تلفیق فناوری سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) در پروژه های شهر هوشمند. تمام راه حل های Path Master با پشتیبانی فنی درجه یک از کارکنان داخلی و تیم مهندسان زمینه پشتیبانی می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.pathmasterinc.com مراجعه کنید.

پرونده های مرتبط

pathmaster_logo_withtagline.jpg

تصاویر مرتبط

trafficlink-hardware.jpg

سخت افزار TrafficLink

معماری باز TrafficLink پایه و اساس فناوری تقاطع خودرو (V2I) را ایجاد می کند در حالی که امروزه اولویت حمل و نقل و پیش خرید اضطراری را امکان پذیر می کند.

لینک های مربوطه

Path Master Inc.

میوویژن

SOURCE Path Master، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.pathmasterinc.com